צריך המלצה לראוטר לרשת אלחוטית.. תקציב 500 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לראוטר לרשת אלחוטית.. תקציב 500

ZiX

Recommended Posts

אם היה לך שקע של הקו ADSL אז היה אפשרי כיוון שהוא צריך להיות מופרד מהמכזיה, אבל זה לא המצב.

יש לי שתי מחשבים צמודים (שלי ושל אחי הקטן) בחדר שלי יש יציאת ADSL רגילה..

יש לי בקומה למעלה מחשב נוסף של אחי הגדול.. גם שם יש יציאת ADSL קיימת רגילה..

עוד פתרון אפשרי הוא HOMEPLUG -- רשת על גבי קווי חשמל -- http://www.netcheif.com/Reviews/HL105E/HL105E.htm

אכן יכול להיות פתרון נוסף לבעיה.

אני רק רוצה להגיד משהו לגבי כל השיטות האלטרנטיביות לחיבור המחשב (homeplug, hpna, wifi). בכולם, בתנאים אופטימליים, תקבל קצב העברת נתונים ממשית של מקסימום 40-50 מגה ביט לשניה (5-6 מגה בייט לשניה) וגם זה לא מובטח, לעומת כבל שתקבל בו בסביבות ה70-80 מגה ביט לשניה (8-10 מגה בייט לשניה) בצורה דיי מובטחת. אם אתה מתכוון להשתמש ברשת להעביר קבצים גדולים לHTPC כדי לחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יכול להיות פתרון נוסף לבעיה.

אני רק רוצה להגיד משהו לגבי כל השיטות האלטרנטיביות לחיבור המחשב (homeplug, hpna, wifi). בכולם, בתנאים אופטימליים, תקבל קצב העברת נתונים ממשית של מקסימום 40-50 מגה ביט לשניה (5-6 מגה בייט לשניה) וגם זה לא מובטח, לעומת כבל שתקבל בו בסביבות ה70-80 מגה ביט לשניה (8-10 מגה בייט לשניה) בצורה דיי מובטחת. אם אתה מתכוון להשתמש ברשת להעביר קבצים גדולים לHTPC כדי לחשוב על זה.

זה הסיפור? יציאת ADSL? אם אני דואג לעשות יציאה כזאת במרתף (זה אפשרי?) אז זה יהווה פיתרון?

אגב אני ואח שלי לא על אותו קו בבזק.. יש לזה משמעות?

אם אני אקנה את הנתב ואבקש מבזק לבוא להתקין.. הם יסכימו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנרא שלא הסברתי טוב. ע"מ שהHPNA יעבוד הוא צריך להיות מורכב על אותו קו, כאשר אין מרכזיה או עניינים אחרים בדרך. לא אותו קו = אין אפשר.

אתה יכול להתקשר לבזק ולבקש להעביר שקע מסויים לקו ספציפי או שיתקינו שקע חדש של קו ספציפי, אבל הטכנאי של לא יתעסק במרכזיה הפרטית שלכם מעבר, אולי, לעקיפה שלה. כמו כן, רוב הסיכויים ששקע חדש יהיה "על הטיח" והכבילה שלו תהיה חיצונית (לא יושחלו חוטים בקיר בכל מקרה). בנוסף, ההתקנה תהיה בעלות של לפחות 99 ש"ח (מחיר עבודה סטנדרטי להתקנות של בזק).

לגבי התקנת הHPNA ע"י , הם יתקינו לך רק אם מדובר בציוד שלהם (נתב של בזק) ורק על קו של ADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנרא שלא הסברתי טוב. ע"מ שהHPNA יעבוד הוא צריך להיות מורכב על אותו קו, כאשר אין מרכזיה או עניינים אחרים בדרך. לא אותו קו = אין אפשר.

אתה יכול להתקשר לבזק ולבקש להעביר שקע מסויים לקו ספציפי או שיתקינו שקע חדש של קו ספציפי, אבל הטכנאי של לא יתעסק במרכזיה הפרטית שלכם מעבר, אולי, לעקיפה שלה. כמו כן, רוב הסיכויים ששקע חדש יהיה "על הטיח" והכבילה שלו תהיה חיצונית (לא יושחלו חוטים בקיר בכל מקרה). בנוסף, ההתקנה תהיה בעלות של לפחות 99 ש"ח (מחיר עבודה סטנדרטי להתקנות של בזק).

לגבי התקנת הHPNA ע"י , הם יתקינו לך רק אם מדובר בציוד שלהם (נתב של בזק) ורק על קו של ADSL.

חשמלאי פרטי יכול לסדר תעניין עם היציאה של ה ADSL במרתף?(החלפת שקט טלפון רגיל לשקע של ADSL) או שזה פשוט דבר שהוא בלתי אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא בלתי אפשרי. מצד שני אני לא יודע מה קורה בדיוק אצלך בבית ויתכן שזה לא עניין פשוט, התעסקות לא מקצועית בקו ADSL יכולה להכניס רעש ולגרום לבעיות סנכרון. במקרה כזה עדיף, לדעתי, לדבר עם ולראות אם יש להם אפשרות לבצע את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...