שפרה זכתה =O - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שפרה זכתה =O

Xilver

Recommended Posts

אדם נאור לעולם לא מתנשא על הנחותים ממנו.

באיזה עולם אתה חיי?

תסתכל אך מתנהגים אנשי אקדמיה בכל העולם ...

כולם מתנשאים ...

כל הכבוד לשיפרה הגיעה לה.

יוסי הצחיק עד שלב מסויים ואז השתן עלה לו לראש.

עינב ממש הצחיקה אותי בסוף אבל לא ידעה לשמור על גבול הטעם הטוב.

אני שמח על הבחירה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין למה אתם אומרים שליוסי או שפרה היה מגיע לזכות במליון ש"ח.

פעם חילקו לאנשים פרסים צנועים על הפגנת ידע אינטלקטואלי ברמה גבוהה. אח"כ, חילקו לאנשים מליון ש"ח על הפגנת ידע כללי בשאלות טריוויה בתחומים שונים, תוך שילוב אלמנט של מזל. עכשיו, מחלקים מליון ש"ח לאנשים שסתם גרים באי או באיזה בית עם 50 מצלמות, ועוסקים בכל מיני משימות מטופשות.

[br]פורסם בתאריך: 17.12.2008 בשעה 12:31:48

זה לא אומר שום דבר. אתה יכול מחר בבוקר ללכת לתחנת משטרה ולהגיש תלונה על כך שהירח זורח בלילה וזה מפריע לך, והשוטר במשטרה יהיה חייב לרשום את התלונה שלך (לא שהוא יעשה עם זה משהו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי היה הקוף שמצחיק אותנו, וכולנו זרקנו לו בוטנים.

לזה ההפקה כיוונה. (אחרת היה די משעמם ולא היה נוצר באזז)

לי היתה תחושה קשה שהוא לא יזכה כי זה יתן תעודת עניות לא קטנה.

מצד שני, היה סיכוי לא רע שהוא יקח כי, מה לעשות, הוא היה פייבוריט של הקהל.

אני הייתי מבסוט רק מלראות את הפרצוף שלו כשהוא הבין שהוא לא זוכה.

פשוט לא הגיע לו.

מי שמגיע לו לזכות במשחק הזה, בניגוד לריאליטי אחר, הוא זה שהצליח להסתדר עם כל האנשים בבית.

(היחידים שבאמת עשה את זה היו איתי וליאון)

שיפרה גם הסתכסכה לא מעט עם יושבי הבית וזה די שם לה רגל פה ושם, אבל היא לא איבדה צלם אנוש והתנהגה כמו בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי היה הקוף שמצחיק אותנו, וכולנו זרקנו לו בוטנים.

לזה ההפקה כיוונה. (אחרת היה די משעמם ולא היה נוצר באזז)

לי היתה תחושה קשה שהוא לא יזכה כי זה יתן תעודת עניות לא קטנה.

מצד שני, היה סיכוי לא רע שהוא יקח כי, מה לעשות, הוא היה פייבוריט של הקהל.

אני הייתי מבסוט רק מלראות את הפרצוף שלו כשהוא הבין שהוא לא זוכה.

פשוט לא הגיע לו.

מי שמגיע לו לזכות במשחק הזה, בניגוד לריאליטי אחר, הוא זה שהצליח להסתדר עם כל האנשים בבית.

(היחידים שבאמת עשה את זה היו איתי וליאון)

שיפרה גם הסתכסכה לא מעט עם יושבי הבית וזה די שם לה רגל פה ושם, אבל היא לא איבדה צלם אנוש והתנהגה כמו בן אדם.

אני לא חושב שאתה צודק בעניין של מי שהסתדר עם כל דיירי הבית הוא כביכול מי שמגיע לזכות,

מפני שתסכים איתי, שאפילו איתי, בעל לב הזהב, הנחמד (אמנם הוא באמת כזה),

בתוך תוכו שנא שנאת מוות את יוסי, עינב, וכל היצורים למיניהם, אבל הוא החליט להסתדר איתם משיקולים אינטרסנטיים,

הוא עשה את עצמו מסתדר איתם, הוא לא באמת חשב שהם אנשים טובים וראויים ליחס חם, לזה אני קורא צביעות,

ושיפרה, היא עמדה על שלה, אין שום סיבה שאדם יסתכלעל אדם אחר מלמעלה אם זה שלמטה לא יורד למטה,

וזה *בדיוק* מה שעינב ויוסי עושים, הם שמים את עצמם למטה, שלא לדבר על היכולות הבין-אישיות שלהם...

קיצור, עם התנהגות כמו של עינב, שנחשו מאיפה היא ירשה/למדה אותה,

כן מיוסי הקדוש כמו שאופיר מגן עליו כל כך,

רק בגלל ההתנהגות המגעילה הזו שלהם לא מגיע להם לזכות בפרס,

המינימום זה להיות בנאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שניה אחת מהקרקס הדבילי הזה, ומה שעצוב- אין לי ברירה אלא לדעת מי זה כל אחד ומה קורה בכל רגע ורגע. למה?

כי זה בכל מקום.

באינטרנט, בטלויזיה, ברחובות, בעיתונים (!!!), ככה שגם אם לא רוצים לצפות בדגנרציה של המין האנושי- זה לא שיש ברירה.

אף אחד ממי שנכנס לבית הזה לא קדוש, המשחק הזה בנוי על צביעות ו "פרצוף פוקר", זו אחת הסיבות שאני לא סובל את הקונספט שלו.

אני לא מבין מאיפה לעזאזל עוד פעם קפץ הקטע של המזרחים/אשכנזים, היום שהולכים ברחוב קשה מאוד להבדיל מי זה מה, כל התעסקות בזה מיותרת ואידיוטית.

ולזה שאמר שהוא ראה איזה "מחקר" ו "אשכנזים מרוויחים בממוצע 40% יותר ממזרחים"- WTF? אני לא מאמין שמישהו טרח לבזבז זמן וכסף על דבר כזה, וגוגל לא העלה שום תוצאות בנושא, ככה שאני מניח שמדובר בשטויות שלא קשורות למציאות.

הטלויזיה הישראלית מידרדרת, וזו התוצאה. עד שלא נתארגן בשביל לשנות את זה, ניאלץ לראות עוד ועוד ערוצים נעלמים, ומגמת עליה מפחידה בתכניות הריאלטי הדביליות האלו.

רק בישראל איזה דביל שהופיע בתכנית ריאלטי הופך להיות סלב ולקבל קמפיין פרסום מפה או משם :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן בלי קשר לזוכים ולמנצחים התוכנית הזו הראתה לנו שבמדינת שנת 2008/9 עדיין מדברים במושגים של "אשכנזים", "מזרחיים" וכו'

זה עצוב.

טובי, זה מפתיע אותך? אגב, שים לב שרובם המכריע של המקרים מי שמעלה את השד העדתי מתחתית התהום הם המזרחים עם רגשי הנחיתות שלהם. במקום להתנער מרגשי הנחיתות הללו ולהבין שכולנו יהודים, וכולנו יחד באותה הקלחת, הם ממשיכים מנציחים את הפער העדתי שקיים בינינו.

אני לא קם בבוקר וחושב כל הזמן איך המזרחים דופקים אותי ומחפשים לעשות לי רע, אבל המזרחים כן חושבים ככה. אבל מה לעשות, תמיד יותר קל להאשים אחרים בבעיות ובצרות שלך מאשר לקחת אחריות על החיים שלך. יותר קל להגיד שהאוניברסיטה והכנסת מלאה באשכנזים ושהם לא נותנים למזרחים להכנס למעגל שלהם (על איזה מעגל אתם מדברים לעזאזאל? )) מאשר להסביר לילדים שלך שבמקום להסתובב ברחובות עדיף לשבת על התחת ולקבל ציונים טובים. לעזאזאל, מי שלומד הוא חנון ומי שמבלה ברחובות הוא "כלי" ו"תותח" ועוד מושגים הזויה שבכל תרבות נאורה אחרת היו צריכים להדביק לחנונים. היינו, "בואנ'ה, זוכה פרס נובל לכימיה הוא תותח אמיתי! כלי עולם! איזה גבר. ישב על התחת ולמד" ולא "פששש...איזה תותח הוא! הולך מכות בלילה, יש לו אפילו תיק במשטרה, והוא עוד לא בן 16!!". :)

להיות אדקמאי לא הופך אותך לנאור.

זה בדיוק מה שאני מנסה לכולם. משום מה חושבים שאם יש לך תואר ראשון אתה צריך להתנהג בצורה אחרת. ואם יש לך תואר שני או רחמנא ליצלן דוקטורט, כל מה שאתה אומר חקוק בסלע. מה זה השטויות האלה, אני מכיר המון אקדמאים שלא הייתי מבזבז עליהם אפילו יריקה. הם חכמים כן, אבל יש להם אופי מחורבן. להקיא מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מאיפה לעזאזל עוד פעם קפץ הקטע של המזרחים/אשכנזים, היום שהולכים ברחוב קשה מאוד להבדיל מי זה מה, כל התעסקות בזה מיותרת ואידיוטית.

ולזה שאמר שהוא ראה איזה "מחקר" ו "אשכנזים מרוויחים בממוצע 40% יותר ממזרחים"- WTF?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3637296,00.html

what the what?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא ממש צפיתי בפסולת האנושית הזאת , רק פה ושם שראיתי שהיוסי הזה מצחיק ויש שם צחוקים. מה שקשת עשו לא יפה, קיבלו הרבה רייטינג בזכות יוסי וזה שהוא משך מדינה שלמה בגלל הבידור הנמוך שלו. זה כמו שכל המדינה ראו כמו חגיגה בסנוקר..אפילו שהם נמוכים.

אבל כל הזמן התקשורת חגגו עליו - הכל בגלל שהבת שלו הזכירה את המילה פרידמן ? אז עשו עליהום שלם עליו ? זה כמו שאשכנזי שם חושב בלב שיוסי הוא צ'חצ'ח או משהו כזה. סתם עשו מהתכנית הזאת כזה שנאה ופערים בחברה בשביל הרייטינג. ובעקרון לשפרה הזו לא מגיע לזכות. אם כבר היה מגיע לבחור כמו שחר או אחד כמו איתי. אז אני חושב שמה שקרה זה...שכל העיתונות וכולם עשו עליהום נגד יוסי והציגו אותו בתר גיזען , והתרכזו סתם בשיפרה והציגו אותה בתור יפת נפש. בעקרון יוסי הפסיד מליון שקל בגלל שהבת שלו סתומה עם פה גדול. אבל ההפסד שלו מראה עד כמה יש שינאה ופערים בעם הזה. כל העולם אהב לראות את הדיבור שלו והצחוקים שלו , ואז בגלל שהתרכזו בשינאה ופערים זה גרם לכל העולם גם למי שלא צפה בכלל , נגיד לאנשי עסקים לחנונים לכל מיני אשכנזים שלא צפו בכלל - גרם לזה שכולם יצבעו לשיפרה בכוונה רק כדי שיוסי לא יזכה. כי זה לא הגיוני - כולם רצו אותו , כי הוא היה הכי מצחיק בעצם והביא להם רייטינג. ואני אומר את זה בתור חצי חצי - חצי אשכנזי חצי מזרחי ז"א לא שיש לי אינטרס. אבל אני חושב שזה שהתקשורת הפגינה את זה שהוא והבת שלו מתייחסים לכל האשכנזים כמו חננות שם ושולטים עליהם...גרמה למלא אנשים להצביע בכוונה לשיפרה , העיקר שמזרחי "טמבל" לא יקח ויעליב אותם. וזה מראה כמה העם הזה דפוק. ולאשכנזים יש הרבה יותר כח , נגיד לשלוח הודעות אס - אמס אס לעומת פשוטים העם . אבל מה שכן , הסתומה הזאת עם הקסדה ישכחו אותה תוך 5 דקות..והוא בטח יעשה מלא כסף מפרסומות כי הוא איש מצחיק. והבת שלו סתם שמנה עם פה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נמצא בסקר כי פערי השכר לחודש ולשעה בין הגברים לנשים לא השתנו בעשור האחרון. שכירים עירוניים אשכנזים השתכרו בשיעור גבוה עד 39-37 אחוז מהשכר הממוצע במשק. שכרם של מזרחים שהשתכרו בראשית העשור מתחת לשכר הממוצע, עלה מעט לקראת תום העשור. הפער בין שכרם של יוצאי אירופה ואמריקה לשכרם של יוצאי אסיה ואפריקה נותר עצום - ועומד על כ-40 אחוזים. שכירים עירונים ערבים המשיכו לקבל שכר נמוך ב-30 אחוז מהשכר הממוצע.

זה הקטע המדובר

זה רק מראה נוטים לעבוד במשרות מכניסות פחות מאשר אשכנזים זה ממש לא מראה אפלייה כלשהי

מה שקשת עשו לא יפה, קיבלו הרבה רייטינג בזכות יוסי וזה שהוא משך מדינה שלמה בגלל הבידור הנמוך שלו.

מה בדיוק לא יפה בזה? הבנאדם ניסה למשוך את הקהל (שדעתו היא הקובעת) ובסוף בחרו בשפרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שהקהל בבית הוא זה שהצביע, כן? או שאתה עוד אחד משיירת העמחה(שבראשם עומד בובליל אלא מי) שבוודאי יתלוננו ממחר על קונספירציה אשכנזית בהפקה. גרסת 'אכלו לי שתו לי' של המזרחים לשנת 2008.

בובליל הוא אדם מגעיל וקטן, שהראה את פרצופו האמיתי לא אחת בתוכנית. להשתמש אגב במילה 'חוכמה' יחד עם 'בובליל' באותו המשפט מהווה פגיעה אנושה באינטילגנציה האנושית. נו מילא, נזק חמור יותר נגרם לאונה השמאלית של כולנו ע"י שידור רפש טלוויזיוני ממדרגה ראשונה במאת הימים האחרונים.

טוב שיוסי בובליל הפסיד. השתן עלה לו לראש ואיתו גם נחשף פרצופו האמיתי של ה'דורבן', שמליצן החצר הפך לעריץ שתלטן שכל שמץ אנושיות ממנו והלאה. במקום איש מצחיק קיבלנו קנאי צר עין, שמאשים את האשכנזים בכל צרותיו ותחלואיו.

אגב, גם את שפרה אני לא סובל. יהירה, מתנשאת ומעצבנת. הייתי נהנה הרבה יותר לראות את לאון\איתי זוכים, אך אם לא מאהבת מרדכי, אז לפחות משנאת המן.

"גרסת האכלו לי שתו לי של המזרחים לשנת 2008" סליחה?, מה המשפט הזה אמור להביע?

אתה בעצם טוען שמהמזרחים לא קופחו (ואגב, עדין מקופחים)? איפה אתה חי בדיוק?

חוץ מזה אתה לא יכול להגיד על בובליל חכם או לא חכם, רק בגלל שאתה לא יכול לדעת אם כל השהות של בתכנית היתה הצגה או שזה היה הוא האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...