Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו מה רק אני מכניס דיסק משחק ב1280X640 לא צריך להתקין שתי תוכנות לא צריך לעשות מדריך עצום שנכתב פה ועדיין משחק חלק לחלוטין ואני לא צריך להרשם לשני שירותי אונליין בשביל לשמור או לשחק אונליין?

לא שיניתי הגדרות שיידרים לא עדכנתי כרטיס מסך לא התקנתי פאצ' לא ביטלתי הגבלות גראפיותלא רימיתי את המשחק עם הכפלת זיכרון הכרטיס מסך ע"י שימוש בRAM..

כל זה ועדיין אני משחק חלק לחלוטין.. איך זה?

אה, נכון, אני משחק בPS3...

נכון, אני משחק על רזולוציה קצת יותר נמוכה אבל עדיין, אני לא צריך לעשות אלף ואחת דברים לפני המשחק, אני לא צריך התקנה של 40 דקות וזה עוד לפני עדכוני ופאצים למיניהם, סה"כ התקנתי את המשחק שזה ארך 7 דקות בדיוק והתחלתי לשחק.

גם כן הPS3 עלה לי הרבה פחות ממחשב שיריץ את המשחק על הגדרות שכאלו.

גם המשחק עצמו עלה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט בושה ה640P, במסך 11" יש רזלוצייה יותר גבוהה.

ובתכלס בשביל לשחק במחשב על 1280x800 על LOW ועד 30FPS לא צריך שום מדריך (לא שלדברים אחרים צריך) ורץ על רוב המחשבים המודרנים.

או בקיצור , במחיר של PS3 אפשר לקנות מחשב שיריץ GTA:IV עם גרפיקה ורזלוצייה כמו של PS3, וגם המשחק לPC זול יותר (אהה וכמובן שהמחשב נותן הרבה יותר מPS3).

ולנושא, למישהו יש בנצ'ים עם מה צריך צריך כדי להריץ על 1920x1200 בהגדרות גבוהות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cjori, לא ביטלת הגדרות גראפיות כי אתה כבר על הגדרות נמוכות - PS3 vs

אז עם כל הכבוד לרמת הפשטות בהתקנה על PS3, התוצאה הסופית בהתאם...

זה לא נכון והתמונות לא אמיתיות :kopfpatsch:

כאחד שהיה לו את המשחק הזה בPS3

התמונות שמוצגות כאן הן לא יותר מתעלול.

אלא אם כן שיחקו בהגדרות בכוונה תחילה.

המשחק נראה טוב מאוד ב PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שים את התמונות בצד לרגע (שאגב אמיתיות לגמרי מלבד זה שהבהירות מאוד נמוכה ב-PS3 כתוצאה מטעות של ה"צלם")

זה לא משנה את העובדה שהמשחק נראה טוב יותר על מאשר על PS3, מרזולוציה ועד רמת פירוט\הגדרות שלא ניתנת להשגה בקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק דווקא נראה דיי טוב אפילו על הגדרות נמוכות, ככה שאני לא מבין כל כך על מה כל המהומה שזה מקרטע,

מה שכן הדרישות הגבוהות למשחק בכדי שיעבוד על רזולוציה מאוד גבוהה בא לידי ביטוי בהרצה גרועה, ואת זה אני מבין.

אבל ראיתי את המשחק גם על רזולוציה או הגדרות נמוכות והוא לא רע בכלל...כמובן שיש מקום לשיפור. (גדול)

אגב, ממה שאני מבין למשחק יש בעיה עם HD48XX וכו'? או רדאון/AMD בפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שמעתי הרבה על העדפה ל-NV אבל בניתי 2 מערכות לחברים במיוחד למשחק הזה, אחד עם 9800GTX+ והשני עם 4870, השאר זהה.

ב-4870 מקבלים כמה FPSים יותר, ואין בעיות טכניות חריגות (לפחות לא משהו שאין גם במחשב השני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה אחים שלי יש פרס

אמרו לי אני צריך להריץ קובץ

ROCKSTAR GAME SOCIAL CLUB

ואין לי אותו בכלל במחשב אמרו לי להתקין מחדש ואין לי אותו עדין מה אני אמור לעשות??

ואמרו לי אני צריך להירשם לאיזה אתר אמרו לי

לאיזה אתר אני אמור להירשם אחים שלי??

תודה לכל העוזרים

מספר שמונה אסי למי שפותר לי את זה לא הרבה אבל זה מה שיש לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש לאח שלי בעיה במחשב כשהו מפעיל את המשחק, לאחר זמן מה שנע בין 15 דקות לשעה וחצי , פתאום המשחק יורד לאיזה 8FPS

זה מפרט המלא :

DUAL D 925 3GHZ

GA-945GZM-S2

ספק שבא יחד עם המארז atx400

2GB זיכרון

9600GT 512MB

אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שהמעבד מהווה צאוור בקבוק

למרות שהסימנים מוכרים לי ממקרה שהיה לי עם קריסיס 2 במחשב שלי , שהייתה תוכנה שהגבילה את הכרטיס מסך שלא יתחמם יתר על המידה וזה הוריד את ה-FPS לאחר כמה זמן (GEST אני חושב זה שמה)

אצל אח שלי לא מצאתי תוכנה שמגבילה את הכרטיס מסך , חיפשתי ב-TASK MANASGER ב-PROCESSES

מה אתם אומרים ? אם הוא יוריד את ההגדרות יפעל חלק כל הזמן ?

יש אולי איזה הצעות לפתרון הבעיה ?

תודה מראש !

מישהו בבקשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שזרקתי 200 שקל לפח פשוט ככה :bash:

נסיתי כבבר הכלללללל ועדיין מה שמוצג לי על המסך זה את ניקו הולך באוויר על רקע כחול

אלה אם אני שם את הרזולוציה הכי הכי נמוכה ורק אז רואים משהו אבל רואים חרא

יש לי 1950 פרו

והורדתי את כל הפאצים והדרייברים ועדיין הפורט המטונף הזה לא רוצה לעבוד נורמאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...