Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי שאלה קטנה

גם אצלי המשחק לא עובד ממש טוב כמו לכולם

כלומר הוא עובד סבבה משו כמו 25-30 כלומר שחיק לגמרי אבל אחרי שעה או שעה וחצי זה מתחיל לעבוד ממש לאט וכשאני יוצא מהמשחק המחשב בקושי זז זה נראה שאחרי שעה המשחק ממש מוציא למחשב את כל המיץ

אז השאלה שלי היא עם אני יוסיף עוד גיגה (כרגע יש לי 2) אז זה ישפר את המשחקיות ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני באותו מצב כמוך אחרי שעה המשחק מתקע קצת וזה לא בעיית טמפ' אני חושב שזו בעיה של 2 גיגה לא מספיק בשביל וויסטה והמשחק הזה אני כבר הזמתי עוד 4 גיגה שצריכים להגיע אם את רוצה אני יעדכן אם זה עזר או שאין שינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה. המשחק עושה אצלי שימוש ב50 אחוז מהמעבד . ראיתי באנצמרקים על מעבדים דומים וכולם עומדים

על לפחות 78 אחוז שימוש. קיימת אצלי בעייה כלשהי?

Average FPS: 33.76

Duration: 37.29 sec

CPU Usage: 51%

System memory usage: 90%

Video memory usage: 100%

Graphics Settings

Video Mode: 1920 x 1200 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA 8800 GTS

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

איך אתה מוציא את הפלט הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ArielBiMBa, הבעייה שתיארת מוזרה למדי, נשמע כאילו הדריבר לא הותקן כראוי, אולי אפילו ניקוי שאריות לפני התקנה היה רצוי.

בכל אופן לא נתקלתי בדיווחים על בעייה דומה, אבל אם אתה יודע מה אתה עושה אני לא יתווכח.

הייתי מציע לך לנסות את 181.00 אבל אתה בטח תעדיף כבר להשאר עם מה שעובד לך. האמת 180.48 מספיק טוב.

אני חייב לציין שלא הסרתי את הדרייבר הקודם(48.) לפני שהתקנתי את את 84. אבל מצד שני אף פעם לא הייתי צריך לעשות את זה עם אף דרייבר של שהתקנתי.אני פשוט אחכה לדרייברים הרשמיים עם הWHQL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זה שהמשחק נהיה איטי יותר, זאת בעייה מוכרת של זליגת במשחק. אם אני לא טועה הפאץ' היה אמור לפתור את זה.

מה שעוד יכול להיות זה שבלילה\חושך ה-FPS יורד כי צלליות דינאמיות נכנסות לפעולה (אפשר להוריד את הצלליות ל-0 וזה יסתדר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחח מצאתי באג מטורף במשחק.

אם מגיעים לנדנדה מאוד ספציפית במשחק, היא מתחילה לההתחרפן ומרסקת ומעיפה את כל מה שבדרכה.

שמתי COMET מתחת לנדנדה, זה ריסק לה את הצורה ואז העיף אותי לאי השני [והרכב עלה לשמיים לגובה תעופה של מסוק]

קיצר, תמונה של הרכב אחרי ההתרסקות:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תכף אביא צילום מפה וגם סרטון איך עפתי חצי מפה של המשחק עם ;D

פעם אחרונה שניסיתי הרכב נתקע מתחת לאדמה, וכשיצאתי, שוטר בא לירות בי ואז בדיוק הרכב השתגר לשמיים ביחד עם השוטר...בכיתי מרוב צחוק...

רק כדי שתדעו איך לעשות את זה - תתקעו חזק באחת מהרגליים של הנדנדה ואז תכנסו מתחתיה ותתחילו להזיז אותה עם הרכב, היא תתן מכות ממש חזקות לרצפה ובסוף תביא גם לרכב פיצוץ...ואם המכה באה מכיוון נכון - הוא ישתגר לשמיים, במקרים אחרים זה פשוט יהפוך אותו לפיתה או יעיף אותו על איזה קיר קרוב.

אה, ותזהרו לא להכנס מתחת לנדנדה ברגל, זה יעיף אותכם לעזאזל ויהרוג אותכם על הדרך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

בחיים לא ראיתי דבר כזה!

באמת תביא פרינטסקרין של האזור במפה, אני חייב לראות את זה.

לנושא אחר:

מישהו יודע איך ואיפה מדביקים שמירות של המשחק?

-------------------------------------------------

עריכה:

מצאתי את זה! מצאתי!

ניסיתי להבין איפה זה ע"פ התמונה שהבאת ואיכשהו הצלחתי.

זה מטורף אנשים אתם חייבים לראות את זה! אני העפתי "האמר"

למרחק וגובה שאתם לא מתארים בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שהגיע הזמן לחזור לדיון הרגיל ולא לדיון בעיות טכניות...

קיצר, דברו שם על זה! ותנו גם תמונות שלכם!

אני כבר עובד על CRASH MONTAGE...סרטון מצחיק שמורכב מהתרסקויות של רכבים בנדנדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...