Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

לא יודע איך אתם קניתם את המשחק אבל אני קניתי דרך ואני חייב לציין שירד אתמול איזה עידכון (לא שיחקתי כבר שבוע אז יכול להיות שזה יצא לפני)

ועכשיו רץ אצלי ממש חלק וזה פשוט הנאה לשחק :)

והמחשב שלי לא כזה חזק בכלל!

בכול מקרה אני משחק במשחק הזה וככל שמשחקים בו יותר מבינים כמה שהוא מקדים את זמנו וכול משחק אחר בשוק בכמה שנים טובות.

עזבו תעלילה לשניה שהיא בסדר ולא יותר מזה לדעתי, יש לכם מנוע פיזיקלי שפשוט מרשה לכם לעשות מה שבא לכם עם אינטראקציות ממש ממש טובות וזה לא משנה אם זה סירה מסוק מכונית אופנוע פיצוץ או סתם .

יש כמות שיחות שלא תיאמן אפילו במשחק הזה שכול פעם מפתיע אותי מחדש איך יש שיחות שנכנסות ברגע מסויים במשחק שלא יאומן אפילו שמישהו טרח להקליט...

לדוגמה אתמול קפצתי לתוך מונית (במשחק) והנהג מונית התחיל איתי איזה 30 דקות שיחה שהייתה ממש לעניין בקשר לאיפה שהייתי במשחק ומאיפה הוא בא. טירוף.

קיצר ממליץ בחום לכול מי שמבין משהו בתיכנות או בכלל במשחקים והוא מעל גיל 11 :xyxthumbs::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע איך אתם קניתם את המשחק אבל אני קניתי דרך ואני חייב לציין שירד אתמול איזה עידכון (לא שיחקתי כבר שבוע אז יכול להיות שזה יצא לפני)

ועכשיו רץ אצלי ממש חלק וזה פשוט הנאה לשחק :)

והמחשב שלי לא כזה חזק בכלל!

בכול מקרה אני משחק במשחק הזה וככל שמשחקים בו יותר מבינים כמה שהוא מקדים את זמנו וכול משחק אחר בשוק בכמה שנים טובות.

עזבו תעלילה לשניה שהיא בסדר ולא יותר מזה לדעתי, יש לכם מנוע פיזיקלי שפשוט מרשה לכם לעשות מה שבא לכם עם אינטראקציות ממש ממש טובות וזה לא משנה אם זה סירה מסוק מכונית אופנוע פיצוץ או סתם .

יש כמות שיחות שלא תיאמן אפילו במשחק הזה שכול פעם מפתיע אותי מחדש איך יש שיחות שנכנסות ברגע מסויים במשחק שלא יאומן אפילו שמישהו טרח להקליט...

לדוגמה אתמול קפצתי לתוך מונית (במשחק) והנהג מונית התחיל איתי איזה 30 דקות שיחה שהייתה ממש לעניין בקשר לאיפה שהייתי במשחק ומאיפה הוא בא. טירוף.

קיצר ממליץ בחום לכול מי שמבין משהו בתיכנות או בכלל במשחקים והוא מעל גיל 11 :xyxthumbs::)

צודק.. ד"א, מישהו שם לב בזמן שמתקשרים אליך המשחק קופץ כזה כמו בCRT שיש טלפון לידו? אם כן זה מדהים.. אם זה רק אצלי.. חח מוזר (?)

-----

עכשיו לבעיה שלי, אולי מישהו נתקל בה, אבל לפעמים במשחק המסך פתאום מתחיל לזוז כמו במשימה שהוא שיכור

ואי אפשר להמשיך לשחק, עשן מתחיל לצאת מהמכונית והיא מתחילה לנסוע לבד.. למישהו יש פיתרון?

ניסיתי את העידכון לא עבד.. למישהו יש בעיה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב, כל פעם לאחר 5-15 דק' משחק פשוט נתקע המשחק, הסאונד ממשיך ואחרכך צריך לכבות את המשחק דרך ctrl alt del!!!, פשוט מעצבן, לא כיף לשחק משום שבאמצע משימה הכל נתקע וצריך להתחיל מההתחלה!!!

קורה לעוד אנשים?, האם יש דרך לסדר את זה?

המשחק שלי הינו מקורי!!! וכולל את כל הפאטצים והכל הכל...

יש פתרון לבעיה התקיעה הזו???APPCRASH...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב, ברשותי המשחק !המקורי! של ה החדש למחשב.

בזמן האחרון לאחר התקנת הפא'צ האחרון שלהם 1.0.2 בקיצור האחרון ישנה בעיה שכל פעם שאני משחק

משהו כמו 15-25-45 דק' תלוי זה רנדומלי המשחק נתקע לשנייה ואחרכך יוצא לדסקטופ ועושה את הפעולות הרגילות של כל משחק שנתקע...(CTRL ALT DEL)

send error information וכו'. האם יש פתרון לבעיה זו? והאם אני היחידי אם בעיה זו?

תודה מראש לעוזרים

הבעיה היא בסגנון הזה

Description:

Critical runtime problem

Problemsignatur:

Problemereignisname: APPLICATION CRASH

System RAM: 2147483647

Available RAM: 2147483647

Number of CPUs: 2

Video Card Manufacturer: ATI Technologies Inc.

Video Card Description: ATI HD 4800 Series

Video Card Driver Version: 7.15.0010.0163

Betriebsystemversion: 6.0.6001.2.1.0.768.3

Gebietsschema-ID: 1031

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קורה,

ולא נראה לי שזה קשור למקורי או לא מקורי, זה באג חדש שהפאטצ' 1.02 הביא איתו.

אני פשוט עומדד להשתגע... אי אפשר לגמור משימה כמו בן אדם!! ואחרכך הכל הכל מההתחלה!? מה עושים? מחכים לפא'צ הבא??

מה עשיתה בנידון, יש לך איזה שהוא פתרון זמני או שאתה משאיר את זה ככה עד ההבא בתור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...