מסכי 2709W:Dell מול ה 2707WFP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי 2709W:Dell מול ה 2707WFP

ha

Recommended Posts

אני חושב לקנות מסך 27" איכותי והבנתי כי מסכי נחשבים לטובים בתחומם וההתלבטות היא בין 2709W ל 2707WFP.

מה ההבדלים בינהם? בזאפ המפרט נראה כמעט זהה חוץ מהממשקים (1920x1200 פיקסלים ,זמן תגובה: 6 מילי שניה, בהירות 400cd/m) אולם ישנו הבדל של 2000 ש"ח.

מה עדיף מבינהם? רוב הזמן אני קורא או גולש ולפעמים רואה , כך שמה שחשוב לי היא איכות טקסט/גרפיקה גבוה.

בנוסף, המוניטור מוצב אצלי קצת על עגלה כך שנכון להיום אני צריך להטות אותו קצת כלפי מטה (נמה מעלות בלבד) לצפייה נוחה, האם ניתן בדגמים אלה להטות את המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה.

אני חייב להגיד שההשוואה קצת מפליאה. עם הבדל של 2000 ש"ח (מחיר של מוניטור 22" חדש...) הייתי מצפה לפרמטרים שונים לגמרי!

אם הבנתי נכון אז ההבדלים העיקרים הם:

ב 2707WFP הבהירות גבוה יותר ב 10% (2709W=400 cd/qm 2707WFP =450 cd/qm)

ב 2709W הקונטרסט גבוה יותר ב 30% (2709W=1300:1 מול 2707WFP = 1000:1)

ישנם מספר הבדלים זעירים נוספים אבל ניתן להתעלם מהם.

האם הבדלי הבהירות והקונטרסט הם כל כך גדולים ששווה להשקיע עוד 2000 ש"ח?

חוצמזה, מישהו יודע איפה אפשר לראות מסכים כאלה בזמן עבודה? אני ממש רוצה מסך טוב ומוכן לשלם עילו, אבל לא נראה לי לשפוך 6K בלי אפלו לראות אותו עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש בחנויות מחשב ותשאל אותם אם יש להם אותם בתצוגה

עוד אופציה היא לבקש מאנשים שיש להם את המסך, יש כרגע מס' אנשים עם 2709W אני אחד מהם אני גם מניח שיש אנשים עם ה2707

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש בחנויות מחשב ותשאל אותם אם יש להם אותם בתצוגה

עוד אופציה היא לבקש מאנשים שיש להם את המסך, יש כרגע מס' אנשים עם 2709W אני אחד מהם אני גם מניח שיש אנשים עם ה2707

תודה, על זה לא חשבתי.

אם למישהו יש את ה-2709W ומוכן להסביר/להראות אותו אשמח אם יצרו איתי קשר haim_gds@012.net.il

תצוגה בחנויות מחשב? בחייך... אני לא מכיר שום חנות מחשבים שמחזיקה אותו. לפני חודש כשחשבתי על ה-2709W התקשרתי לכל החנויות ש"מוכרות" אותו ובכולם קיבלתי את אותה תשובה 'אם אתה רוצה, נזמין לך. אנחנו לא מחזיקים שום דבר במלאי'

ההבדל העיקרי בין שני הדגמים האלה הוא שאת ה-2709W אתה יכול לקנות ואת ה-2707WFP אתה לא יכול (כבר לא ניתן להשיג אותו).

וזה כנראה לא משאיר לי הרבה ברירות... אני כנראה אלך על ה-2709W.

בנוסף, בנוגע לשאלה ששאלתי קודם, האם ניתן להטות את המסך כלפי מטה ב-2709W?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תודה לכולם. אני כנראה אלך על ה-2709W.

יש משהו נוסף שאני צריך לפני שאני קונה אותו?

הכוונה שחוץ מבדיקה בחנות לפיקסלים שרופים וקליברצייה האם אני צריך לדעת/לעשות עוד משהו.

ושוב, אם למישהו יש את ה-2709W ומוכן להסביר/להראות אותו אשמח אם יצרו איתי קשר haim_gds@012.net.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תודה לכולם. אני כנראה אלך על ה-2709W.

יש משהו נוסף שאני צריך לפני שאני קונה אותו?

הכוונה שחוץ מבדיקה בחנות לפיקסלים שרופים וקליברצייה האם אני צריך לדעת/לעשות עוד משהו.

אולי כדאי שתדע של 2709W יש מכלול צבע מורחב של 110% לעומת ה 2707WFP שהוא בעל מכלול צבע רגיל,מה שהופך את הדגם החדש לנחות מקודמו,(אלא אם המסך משמש לצרכי הבאה לדפוס),כך שאני לא חושב שקליברציה תעזור במשהו.

עוד הבדלים,כפי שכן נכתבו בביקורת של PRAD הם חיבורים נוספים בדגם החדש.

הנה ביקורת על הדגם הישן פרי עטו של מיודענו אלכס טורובסקי,שנבצר מבינתי להבין מדוע הוא מכר אותו רק כדי לקנות מסך נחות ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LIME

אני אשמח אם תסביר למה מכלול צבעים מורחב פחות טוב מהרגיל.על פי ההגיון מורחב זה יותר צבעים לא???

תודה

קודם-כל זה llime ולא lime (זה קיצור של lemonlime).

תשובות מפורטות לשאלתך יש בסטיקי:

1.http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=279263.msg2462458#msg2462458

2.http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=331014.msg2862403#msg2862403

הנה חלק מן הדברים שנכתבו ע"י ארז ורבר:

ברגע שאתה מציג תוכן שיוצר לפי 72% על מסך של 92%(או הפוך)

כל הגוונים בדרך לצבעים הראשיים זזים ומשתנים בגלל שהמכלול שלנו אכן גדל אבל מספר הצבעים שמסכי מחשב מציגים לא גדל

ונשאר (כפי שהוא כרגע במערכות 24bit) כ 16.77 מיליון צבעים, מבחינה הגיונית אם המכלול גדל אבל כמות הצבעים לא גדלה

הגוונים פשוט זזו ועכשיו הם יראו שונה כאשר תוכן של 72% יוצג על מסך של 92%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה ביקורת על הדגם הישן פרי עטו של מיודענו אלכס טורובסקי,שנבצר מבינתי להבין מדוע הוא מכר אותו רק כדי לקנות מסך נחות ממנו.

האמת שהוא משתמש במסך 2407WFP A04... שנחשב למסך הכי טוב מהסדרה של ה24"

ה2707 היה אצלו לפני כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...