Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 44 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה במאת? משחק כבד :eek2:

אני מבין שזה dual layer בדיסק...

המשחק עצמו בבסיס תופס 15GB

וזה בלי השמירות וההקלטות ...

עם הקלטות הוידאו יש לי עוד אקסטרא 7GB שיושב על הכונן.

וכן זה משחק כבד מאוד, ולא רק מבחינת כמות בכונן קשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי בעיה בלהעביר את השמירה שלי למחשב אחר.

העתקתי את התוכן מהתיקיות הבאות והעברתי אותן למחשב השני:

"C: \ Documents and Settings \ <User> \ Local Settings \ Application Data \ Rockstar Games \ IV \ savegames \"

"C: \ Documents and Settings \ <User> \ Local Settings \ Application Data \ \ XLIV"

אבל שהמשחק מנסה לעשות load, הוא נותן לי שגיאה כזאת:

Load failed. Please check your hard frive and try again

ואז הוא פשוט מתחיל לי משחק חדש.

איך אני אמור להעביר את השמירה שלי למחשב השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה מצא דרך איך לפתור את באג במשימה שבו צריך לקחת אוטו ולהכניס למוסך אבל לפני כן צריכים לשטוף אותו, כאשר הבעיה היא שלא מגיעה הוראה לשטיפה והמוסך סגור :bash:

אני מאמין שאם אני יתקין מחדש זה יכול לפתור את הבעיה ,יש דרך אחרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על המשיבה המעצבנת ששולחים אותך לקחת אותו ולהרביץ לאיזה בחור בשכונה כזו? אוטו לבן?

גם לי זה קרה, יש לי סימון להגיע לאנשהו אבל לא קורה שום דבר שם אני מגיע לשם >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המשחק, ציפיתי שיהיה יותר טוב (דאאא).

הדבר שהכי עצבן אותי הוא שלא היה משימות שמישהו אחר נוהג ואותה יורה תוך כדי נסיעה.

היו משימות כאלה בסאן אנדראס ואני ממש חיכיתי שיהיה משימה כזו לא היה.

כל הזמן אני הנהג זה פשוט רע.

וכל העניין של החברים פשוט גרוע ומיותר אני הייתי מעדיף שלא יהיה את האפשרות הזו.

אם כל הכבוד על ההשקעה של הריאליזם, משחק טוב אסור שריאליזם יפגע בGAMEPLAY ו/או בהנאה מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 19.02.2009 בשעה 15:49:31

" אתה מדבר על המשיבה המעצבנת ששולחים אותך לקחת אותו ולהרביץ לאיזה בחור בשכונה כזו? אוטו לבן?

גם לי זה קרה, יש לי סימון להגיע לאנשהו אבל לא קורה שום דבר שם אני מגיע לשם "

פותרים את זה בכך שמתקינים מחדש את המשחק מבלי להתקין את הפאץ' 1.0.2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו למישהו קרה שהמערכת התקינה מעצמה את הפאץ'? פתאום אני רואה אפשרויות גרפיות שלא היו לי ולא התקנתי שום פאץ'.. (שינוי מים צללים ועוד כל מיני שטויות)

קרה לי אבל זה מודיע לך לפני כן.

דרך הWINDOWS LIVE זה מעדכן את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--------------------------------------------------------------------------------

אהלן חבר'ה, יש לי שאלה קטנה שכוללת בתוכה ס- פ- ו- י -ל- ר אז מי שעוד לא הגיע ל-60% מהמשחק נא לדלג.

אני כרגע תקוע במשימה שבה אני צריך לחסל את ג'ימי פגורינו. אני תמיד מגיע לקטע שבו אני באופנוע ונוסע על החוף במקביל לסירה שלו ואז אני מאיץ לכיוון המקפצה שומט את האופנוע וניתלה על המיתלה של המסוק. רשום שצריך ללחוץ על SPACE מספר פעמים ובכן זה מה שאני עושה וכל מה שזה עושה זה מחליף את הזווית של המצלמה משום מה ואז ג'ימי בורח ואני נופל לים מתוסכל, ניסיתי כמעט הכל(ללחוץ לאט, ללחוץ מהר, ללחוץ על כל המקלדת בו זמנית!) ואני פשוט לא מצליח לטפס לתוך המסוק, אשמח אם מישהו שעבר את המשימה הזאת יגיד לי איך עושים את זה כמו שצריך, והמשחק כמובן מקורי ועם הפאץ' השני שיצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון צריך פשוט ללחוץ שוב ושוב הרבה זמן עד שהוא עולה. אבל זה מוזר מה שאתה כותב שכשאתה לוחץ הוא משנה זווית ראיה.

יכול להיות שאולי הגדרת מקשים אחרת ממה שהיה במקור ועכשיו מקש רווח זה אצלך משהו אחר?

אני שיחקתי בגיימפאד וזה היה כפתור ירוק שמשמש לריצה, אז אולי אתה צריך ללחוץ על הכפתור המקביל של ריצה במקלדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לחצתי בלי הפסקה על מקש הרווח במקלדת, אפילו תוך כדי שהוא נופל לים והיד כבר התחילה לכאוב.

המקש מוגדר היטב, כשאני ברגל "רווח" משמש לקפיצה וברכב הוא משמש בלם יד, בזמן שאני תלוי על המסוק בשניות הראשונות אני לוחץ רווח והזווית נשארת אותה זווית ואז נראה שיש ניסיון של ניקו לעלות אבל אז הוא חוזר למצב הקודם ואחרי זה כשאני ממשיך ללחוץ על רווח הזווית של המצלמה משתנה באיזה 40 מעלות משום מה ואז אני נופל לים אחרי כמה שניות.

אצלי ריצה זה SHIFT כמו אצל כולם אני מניח, הלכתי לנסותו נקווה שזה כבר ייגמר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...