Razer Lachesis VS Logitech G9 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Razer Lachesis VS Logitech G9

Omry

Recommended Posts

שני עכברי הגיימינג האיכותיים ביותר שניתן לראות כיום בשוק. הרייזר עולה 80$ בעוד וה-G9 עולה כ-100$. חוץ מהבאנדל העשיר איתו מגיע ה-G9, אילו עוד הבדלים קיימים בין העכברים, כך שיצדיקו את הפרש ה-20$? העובדה שהרייזר הוא DPI בעוד והלוג'יטק הינו "רק" 3.2K DPI גרמו לי קצת לפקפק במחיר ה"אטרקטיבי" של העכבר של לוג'יטק.

דעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז למה הם עולים כל כך הרבה? ו-DPI גבוה זה לא משהו שמשפר את "ביצועי" העכבר? אני גם משתמש במסך 27", כך שה-DPI חשוב מאוד..

ומהי מקלדת הגיימינג הכי טובה? G15?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגודל של המסך שלך אמנם מונע ממך שימוש בעכברים ישנים של 400 DPI ( אלא אם כן אתה מגדיל את הרגישות בווינדוס כמובן, אבל זה לא מומלץ ), אבל בטח ובטח שאתה לא צריך עכבר מעבר ל-1800DPI, זה פשוט מיותר כיום, ההבדלים ב"דיוק" לא מורגשים בפועל אלא אם כן אתה משתמש ברזולוציה ממש ממש גבוהה. אני מבטיח לך שגם עם 1800DPI של Razer DeathAdder/MX518 אתה לא תתקשה ולהיפך גם תצטרך להוריד רגישות דרך הדרייבר בשביל שזה לא יהיה מהיר מדי, מה גם שהם פשוט הרבה יותר נוחים מה-Lachesis/G9.

אישית הייתי ממליץ לך על ה-DA. השתמשתי גם ב-MX518 וגם ב-DA וההבדלים לטובת השני היו ברורים, למרות שגם ה-MX518 אדיר.

לגבי מקלדת, ה-Razer Tarantula נחשבת להכי טובה לגיימרים אבל היא דיי יקרה, אני מניח שגם ה-G15 תהיה הרבה יותר ממה שתצטרך באמת.

פאד - QCK Heavy, או Razer Goliathus ששמעתי עליו הרבה דברים טובים אבל לא התנסתי בעצמי - http://www.pcgames.co.il/products/product.aspx?productid=10524&affid=1492.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חוץ מ-DPI גבוה יותר אשר אינו שימושי, אין ל-G9 ול-Lachesis שום יתרון?

ולמה הטרנטולה נחשבת לאיכותית יותר מן ה-G15?

ואני שמעתי על הפד Destructor. איך הוא? הוא נורא נורא יקר, הוא שווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...