Razer Lachesis VS Logitech G9 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Razer Lachesis VS Logitech G9

Omry

Recommended Posts

תראה, אתה משתמש ברזולוציה גבוהה יותר ממה שאני משתמש, אבל ספק אם גם אתה תרגיש הבדל ברמות הDPI השונות.

הG9 כולל גם ערכת משקולות לעכבר (כמו בG5) כדי לשנות את משקלו ובנוסף גם שטויות כמו פאנל מתחלף (לצורות יד מסויימות).

הלקסיס נראה ממש לא נוח, צורת החזקה לא מדוייקת ומהירה מדי (ארוך ודק, בלי יותר מדי אחיזה) ומנסיון עם הCopherhad שלו צורת אחיזה דומה אני יכול להגיד שהוא מאוד לא נוח.

בקשר לפאדים אני לא יודע, אני כנראה אקנה בעתיד את הQCK MINI כי יחס בין האיכות (כמו שאומרים) לעלות הוא מצויין (45 שקל ל27X25 סנטימטר, למה צריך יותר גדול? וגם עובי של 2 מ"מ).

מקלדות - שאתה קונה מקלדת צריך להבין שהיא הולכת לשמש אותך גם לכתיבה רוב היום, ולכן היא צריכה להיות גם נוחה (אפשר שתיהיה "ארגונומית"). במקרה הזה הG15 מעוצבת כמו כל מקלדת רגילה (כנ"ל המקלדת של RAZER) ואתה צריך לחשוב על כמה נוח לך להקליד. זה כלל מספר 1 במקלדות. אחר כך באים פיצ'רים כמו סידור מקשים וצג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז לקחת את ה-G9 או את ה-DA?

לגבי הפאד, אשאר עם הדיסטרקטור. הוא בא בגודל די גדול שחשוב לי והוא מאוד נוח ויעיל.

ולגבי המקלדת - לפי מה שאתה אומר, ה-G15 מנצחת גם בתחום הפיצ'רים.. לפי מה שבדקתי העיצוב שלה גם הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yosda עשה טובה שתוק..

לגבי הפאד, שמעתי שה-Goliathus הוא הפאד הכי טוב שאפשר להשיג היום, לפחות מבד. הוא גם זמין בארץ במחירים דיי מפתיעים ( 100-150 שקל לגדלים בינוני וגדול ), לא יודע לגבי ה-Destructor אבל אישית אני חושב שבאופן כללי פאדים מבד תמיד טובים ונוחים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבולבל כבר. אז ה- DeathAdder יספיק למסך 27"? בהחלט

במקלדת ופאד אני החלטתי כבר על הטרנטולה והדיסטרקטור. אני מחפש גם המלצה לג'ויסטיק ולהגה. ג'ויסטיק- שלט אלחוטי של X360 עם מתאם . הגה- תבדוק אם לוג'יטק MOMO נכנס בתקציב

גם אני משתמש ברזולוציה 1920 על 1200 במסך 22 אינץ של ואם אני שם DPI נמוך אני מתאבד(לוקח שעה להגיע לקצה מסך)-אני מציע עכבר עם לפחות 2000DPI ולא פחות!.

ה-G-5 עדיף בלי לחשוב פעמיים.

כי אתה התאמת את מהירות הסמן בווינדוס לDPI של העכבר שלך.

עובדה, אני כרגע עם עכבר 400DPI ומגיע מקצה אחד של המסך לשני בהזזה של 20CM לעכבר.

בקיצור- אתה פאנבוי של G5 כי יש לך אותו, ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבולבל כבר. אז ה- DeathAdder יספיק למסך 27"?

במקלדת ופאד אני החלטתי כבר על הטרנטולה והדיסטרקטור. אני מחפש גם המלצה לג'ויסטיק ולהגה.

אם אפשר לשאול למה Destructor ולא Goliathus? אני חושב שאתה עושה פה טעות. רק בגלל שה-Destructor חדש יותר לא הופך אותו לטוב יותר, הרבה יותר אנשים משתמשים ב-Goliathus וטוענים שהוא הפאד הטוב ביותר כיום.

לגבי ה-DA, אין לך מה לדאוג בכלל. 1800 DPI זה די והותר בשביל כל מסך היום, אל תשכח שאתה גם יכול להתאים את הרגישות דרך הדרייבר של העכבר תאמין לי שגם אם המסך שלך היה 100 אינצ' או 5 אינצ' היית מצליח להסתדר בעזרת הדרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם אל תילך לפי השיווק של החברה המייצרת.

ברור שהם ינסו לשווק את המוצרים החדשים ביותר שלהם בתור המוצרים הטובים ביותר, אני אומר לך שזה לא המצב ובעוד שאני לא יודע ספציפית אם ה-Destructor הוא טוב או לא אני כן יכול להגיד לך שה-Goliathus "תפס" הרבה יותר חזק בשוק הגיימרים המקצועיים וזה אומר הרבה. ובאופן כללי כמו שאמרתי לך פאד מבד כמעט תמיד עדיף על פאד קשיח בשביל רב האנשים. אני מניח ששני הפאדים יהיו מעולים אבל עדיין חבל שתשלם סכום כסף גבוה או דומה עבור מוצר פחות טוב, בכל מקרה תעשה מה שאתה רוצה זה הכסף שלך.

www.zap.co.il

תחפש שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שההבדלים בין הפדים הם מאוד חשובים: הדיסטרקטור משלב גם שליטה פשוטה בעכבר וגם מהירות תזוזה בעוד שאם אקח את הגוליאת'וס, אאלץ לבחור בין שני המצבים (שליטה ומהירות) או פשוט לקנות 2 פדים. בגלל ההפרש המזערי של בערך 40 ש"ח במחיר, אני חושב שהדיסטרקטור עדיף. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...