אייבורי דוחפים את EZcool. מישהו ניסה בפועל ונכווה ? - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייבורי דוחפים את EZcool. מישהו ניסה בפועל ונכווה ?

Charon7

Recommended Posts

שלום

לכל הבלבלני מוח!.EZCOOL זה הספק הנותר תמורה מלאה לכסף.ולכל אלה שמשווים את הספק הנ"ל לספקים יקרים .אל תשכחו שאתם משלמים במקרה הטוב פי שנים(זה כמו להשוות בין מרצדס לסובארו)

יש לי נסיון מאוד חיובי עם הספקים האלה.הן מבחינת מחיר/אחריות/ ושקט

אז אל תזרקו דברים באוויר בלי שהיה לכם נסיון : :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלבלני מוח?

זה שלך הספק לא קרס ולא עשה בעיות (בינתיים) זה לא אומר שלאחרים הוא גם לא עושה בעיות.

חפש ביקורות או סיפורים באינטרנט על הספקים האלה, ותבין למה אנחנו לא ממליצים עליהם, לרוב.

ואל תגיד לי שהמחיר הזול שלהם מצדיק את זה... המחיר הזול לא שווה את זה כשיש סיכוי גבוה יותר שהספק יהרס ואולי גם יפגע ברכיבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- sapits1

משהו שיבואנים לא מספרים,

אבל יש כ- 100,000 ספקי כח של EZCOOL בשוק.

אם אכן היה משהו גרוע בהם, רוזטק מן הסתם היתה פושטת רגל רק עבור פיצויים לבעלי מחשבים שניזוקו,

שלא לדבר על מלאי פסול.

חשב עלות ספק רק ב- 10$ (וזה לא) וכבר תגיע לסכום של מיליון דולר.

סתם חומר למחשבה.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה שכתבתי לגבי האמינות וכל השאר.זה מנסיון של שנתיים עם הספקים הללו לא עם בודדים.היה רק ספק אחד שהרעיש והוא הוחלף על המקום

כל הספקים שעבדתי איתם הם"400 450 500 ו550 .אני ממליץ על ה450 לשימוש סביר :jump: :jump: :jump::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- sapits1

משהו שיבואנים לא מספרים,

אבל יש כ- 100,000 ספקי כח של EZCOOL בשוק.

אם אכן היה משהו גרוע בהם, רוזטק מן הסתם היתה פושטת רגל רק עבור פיצויים לבעלי מחשבים שניזוקו,

שלא לדבר על מלאי פסול.

חשב עלות ספק רק ב- 10$ (וזה לא) וכבר תגיע לסכום של מיליון דולר.

סתם חומר למחשבה.

צביקה

מילא יש 100000 רק בשוק המקומי, וכמה יש בשוק העולמי? אם הם לא היו מחזיקים מעמד בשימוש סביר היצרן מזמן היה פושט רגל רק מעלות ההחלפות והמשלוחים

שלא לדבר על תביעות מצד יבואנים שנתבעו על ידי לקוחות. בואו נגיד שהספק הזה רץ בשוק כבר כמה שנים טובות ומן הסתם צביקה יודע פחות או יותר מה כמות ההחזרות

של ספקים תקולים (ואני בספק שיש כאלה) אם המוצר היה כזה רע כמו שאתם מתארים פה אף אחד לא היה נותן עליו שלוש שנות אחריות, לא היה מסתכן באובדן המוניטין והאמינות שלו וכמובן שלא היה מסתכן בתביעות אפשריות שהוזכרו למעלה.

כמה מהלקוחות של אייבורי שרוכשים מחשב מורכב (עם מדבקה שאסור לפתוח...) עושים אוברקלוק? כמה כאלה רוכשים מחשב בזיל הזול ו"במחירים הזולים בארץ" ומוסיפים לו GTX280? זה ממש לא קהל היעד של הסחורה הזאת. עשרות מיליוני מחשבים עבדו ועברו את שנות חייהם עם ספקים ג'נריים לחלוטין ועוד בעידן כפולי הליבה.

בשביל לקוח שרוכש מערכת מחשב בזול לקבל שלוש שנות אחריות על הספק כוח זאת בכלל עליית מדרגה.

אבל לפי הנימה של הדיון הזה לדעתם של כמה יועצים כאן הספקים האלה פשוט אסור לגעת בהם ואם אפשר היה אז בכלל לאסור לשווק אותם. זה מגוחך.

ואגב מספר פעמים בשנה עולה כאן דיון באותה נימה כשמישהו שואל איזו שאלה על לא מוכר או לא מחביבי הפורום הזה.

אני אישית אמרתי כבר שלדעתי מי שרוכש מערכת בזיל הזול ו"במחיר הטוב ביותר בארץ" נענש מספיק כבר במהלך הרכישה ובאמת שנראה לי שEZCOOL צריכים להיות הדאגה האחרונה שלו כשהוא הולך לשדרג כרטיס מסך (איך מחליפים כרטיס מסך במחשב עם מדבקה שמסירה אחריות ברגע שפותחים את המארז?).

לכל קהל יעד יש את פלח השוק שלו. ועם כל הכוונות הטובות והדעות האישיות, באמת שאין לכם שום פרמטר לשבח או לקטול את המוצר הזה (כנ"ל את הספקים של CHIEFTEC כמו שעשו כאן לפני שנה) עד שלא תבואו עם נוהל רציני של בדיקת והשוואת ספקי כוח ופרסום מאמר מערכת אחת לשנה עם כל התוצאות והדעות.

כל התייחסות כזאת כאן היא פשוט בלתי רצינית.

אני אישית מכיר יותר ספקים יקרים של TAGAN שכשלו קרסו וגם הרסו מאשר ספקים של EZCOOL וCHIEFTEC ותלונות עליהם.

(וכמו שכבר כתבתי כאן איפשהו, אני לא חובב של הספק או היצרן הספציפי הזה מסיבות של עמימות אינפורמציה באתר שלו, דבר בסיסי שאני מעוניין בו על מנת שאוכל להשוות כדאיות רכישה או סתם בשביל לדעת מה באמת אני רוכש. אז אני לא קהל היעד שלהם כנראה).

ולסיום הרהור: אולי אין עליהם תלונות בגלל שכשהם קורסים הם לוקחים איתם את המתלונן? אחרת אני לא רואה סיבה הגיונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצביקה ולפותח הדיון, אני מסכים איתכם שלא כל הספקים קורסים ומתקלקלים, אבל תסכימו איתי שהם מתקלקלים יותר מספקים של חברות איכותיות יותר כמו FSP וHEC, שלא לדבר על חברות כמו . זאת הסיבה היחידה שאני לא ממליץ עליהם.

אני מעדיף להמליץ למישהו על ספק שאני יודע שרוב הסיכויים שיחזיק לו הרבה זמן, ואמנם אני יודע שיש גם ספקי איזיקול שמחזיקים הרבה זמן, אבל תמיד יש מקרים שלא, ובמקרה של איזיקול המקרים האלה פשוט קצת יותר נפוצים מאצל חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אולי אתם לא מבינים שלא כולם יקנו ספק כח ב300-400 שח +

רוב האנשים שרוצים ספק כח למערכות סטנדרטיות יחפשו ספק של 100-150 שח וזה ההבדל.

לא את כולם מעניין ולא כולם יושבים על המחשב ימים שלמים צריכים מערכות יציבות ועמידות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רוב האנשים מחפשים ספקים ב 50 שקל :P

ו SAPITS שיעור הקלקולים אצלי לאיזיקולים שואף לאפס. במשך השנים הלך לי רק אחד ולא לקח איתו כלום, ולאחד אחר הלך המאוורר. דוקא לאחרונה נתקלתי בבעיות עם אנטק EA380 (סיסוניק). הזמנתי 4480 למוזיקאית, ה EA380 הגיע DOA, השני החדש שהגיע כתחליף עובד אבל ה 5 וולט שלו תחת OCCT נראה כמו EKG של בן אדם בזמן התקף לב.

שוב, ברור שכשבן אדם קונה מחשב למשחקים אני אמליץ לו על משהו יותר איכותי מאיזיקול, למרות שגם יש לי שני איזקולים שמחזיקים מחשבים עם ברמת כניסה (7600GT ו 9600GSO) ואני מדבר על אלו שבאים עם המארזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רוב האנשים מחפשים ספקים ב 50 שקל :P

ו SAPITS שיעור הקלקולים אצלי לאיזיקולים שואף לאפס. במשך השנים הלך לי רק אחד ולא לקח איתו כלום, ולאחד אחר הלך המאוורר. דוקא לאחרונה נתקלתי בבעיות עם אנטק EA380 (קורסאייר). הזמנתי 4480 למוזיקאית, ה EA380 הגיע DOA, השני החדש שהגיע כתחליף עובד אבל ה 5 וולט שלו תחת OCCT נראה כמו EKG של בן אדם בזמן התקף לב.

שוב, ברור שכשבן אדם קונה מחשב למשחקים אני אמליץ לו על משהו יותר איכותי מאיזיקול, למרות שגם יש לי שני איזקולים שמחזיקים מחשבים עם ברמת כניסה (7600GT ו 9600GSO) ואני מדבר על אלו שבאים עם המארזים.

פה לא הבנתי משהו. אם ספקים עם מדבקה של מיוצרים על ידי SeaSonic (וה-TX על ידי Channel well), איך זה שהם מוכרים אותם לאנטק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הייתה הכוונה שלי. למחשב רציני לא הייתי לוקח איזיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצביקה ולפותח הדיון, אני מסכים איתכם שלא כל הספקים קורסים ומתקלקלים, אבל תסכימו איתי שהם מתקלקלים יותר מספקים של חברות איכותיות יותר כמו FSP וHEC, שלא לדבר על חברות כמו . זאת הסיבה היחידה שאני לא ממליץ עליהם.

אני מעדיף להמליץ למישהו על ספק שאני יודע שרוב הסיכויים שיחזיק לו הרבה זמן, ואמנם אני יודע שיש גם ספקי איזיקול שמחזיקים הרבה זמן, אבל תמיד יש מקרים שלא, ובמקרה של איזיקול המקרים האלה פשוט קצת יותר נפוצים מאצל חברות אחרות.

סתם לידע כללי,

מאיין לך אחוז הנפל בספקי כח של מותגים אחרים?

זה אמור להיות אחד הסודות הכמוסים של כל יבואן

ולהפריח מספרים על אחוז נפל ששואף לאפס, גם אני יכול.

כבר כתב מישהו מעלי שלא כולם נזקקים לספק כח מהמעלה הראשונה.

ובמספרים מוחלטים, מתוך מכירות של מעל חצי מיליון מחשבים בשנה, כמות הספקים שניצבים בחזית הראשונה, מסתובבת סביב אחוזים בודדים מהסך הכולל.

אז נכון שיפה לברבש על מוצרי היי-אנד, ועל מסילות של 60 אמפר ומעלה, אבל ביננו, כמה מכם באמת מגיעים לכאלה הספקים?

ואם כבר מדברים על מחשבים מסדר ראשון, מצחיק אותי שמגיע גולש ומתייעץ על מערכת ששוויה הרבה אלפי שקלים עם מעבד IE7, לוח X58 וכרטיס מסך 4870X2

וכשזה מגיע לס"כ, אתם מתחשבנים על כמה עשרות שקלים הפרש שבין ספק א' לבין ספק ב', כאשר ההבדלים בינהם לבטח שווים את ההפרש במחיר.

רק טוב

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מספרים מדויקים ואני לא קשור לאף יבואן, אבל מניסיון והרבה קריאה באינטרנט ראיתי שהספקים של איזיקול פחות איכותיים משל חברות אחרות.

למה שהמומחה לספקים ומארזים לא יתן כאן את דעתו..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעבדתי בתור במוסד גדול עד לפני שנה וחצי, עבור תחת ידי מעל ל-100 התקנות של ספקי EZC 420. גרסת Retail שמגיעה עם פח מבריק.

הם החליפו ספקי 7-8$ שהיו שם בשימוש לפני זה - שהיו נשרפים בכמויות במיוחד בתקופת החורף.

אני יכול להעיד מנסיון שאני לא נתקלתי בספק שנשרף כשעבדתי שם. ומדובר במאות ספקים.

אני מוכן מחר להתקשר לשם, ולבדוק מה הולך עם זה בנתיים - האמת מעניין לדעת.

אגב, למה שהיבואן (צביקה), שיש לו את היכולת לארגן בדיקה ותוצאות של הספקים, לא ייצר עמוד בעברית (ובאנגלית?) עם כל הפרטים והתמונות והטבלאות.

אתה כל הזמן אומר שאתה יודע שהם שווים - למה לא לייצר עמוד מוצר בעברית עם כל הבדיקות שהוא עובר אצלכם (ואני יודע שאצלכם במעבדה אוהבים לקרוע למוצרים את הצורה, במיוחד אתה...).

נכון - זה יהיה דף "מטעם" כי אתה היבואן וכל הנתונים יהיו חשודים - אבל זה עדיף על האין מידע שיש כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה לא הבנתי משהו. אם ספקים עם מדבקה של מיוצרים על ידי SeaSonic (וה-TX על ידי Channel well), איך זה שהם מוכרים אותם לאנטק?

אורן,

כמובן שה EA מיוצר ע"י SEASONIC ולא קורסאייר. לפחות אמור להיות מיוצר ע"י SEASONIC :P

תיקנתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...