אייבורי דוחפים את EZcool. מישהו ניסה בפועל ונכווה ? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייבורי דוחפים את EZcool. מישהו ניסה בפועל ונכווה ?

Charon7

Recommended Posts

1. אני לא יודע עד כמה FSP ב 100-120 שקל יותר טובים באמת מהאיזיקול RETAIL. זה לא שיש ניסים בתחום הזה.

2. אל תשכח שיש לאיזיקול פתרונות של ספק ומארז במחיר טוב (אני מדבר על ספק 400 עם מאוורר 120), לדוגמא:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2748

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2738

הספקים שבאים עם המארזים קצת פחות טובים מספקי ה RETAIL אם כי למערכות תקציביות הם יותר ממספיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השני הוא לא Full ATX - היתי מוותר עליו.

האופציה הראשונה לא רעה בסה"כ. בכל אופן לי יש בבית שני של Apex שאני מאוד מרוצה, הם עולים 180 ש"ח. במחיר הזה יש גם CM334 נהדר. כשאפשר להוסיף לזה FSP וכל זה עולה לי כ-50 ש"ח יותר מהשילוב הנ"ל - זו תהיה הבחירה שלי האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השני הוא דוקא אחד המארזים החביבים עלי למערכות משרדיות ללוחות MATX. קומפקטי מה שאנשים אוהבים במשרדים שלהם, מאווררי 120 (בניגוד למשל ל COMPUCASE MICRO שבא עם מאוורר 80 רועש), מגש מתפרק מה שנוח מאוד לעבודה במארז קטן.

לא שמעתי על של APEX אבל אשמח לראות לינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שכל ספקי ה-EZ שכולם קנו עובדים, אבל אין דבר כזה "מרוצה מספק" חוץ מהעובדה שאת מרוצים שהוא עובד ( מן הסתם) ואולי שקט יחסית.

אתה לא יכול להיות מרוצה מאחר ואתה לא בדקת אם הוא יציב, אם הוא בעל נצילות גבוהה וכו' וכו'.

כמו שאמרו פה, FSP שנמכרים באותו המחיר עדיפים. בסביבות 200 ש"ח כבר שווה להשקיע ב-Seasonic 400W ובטח ובטח שבמחירים יקרים יותר אין מה להסתכל לכיוון שלהם.

מסכים עם אינטגרל שאם יש לך באמת מעט כסף לקנות ספק - הם יכולים להיות פיתרון נחמד למערכת משדרדית קלה, אבל מצד שני כשיש את ה-FSP שעולים 110-120 אני לא יודע בכל זאת עד כמה כדאי לקחת EZ

ל- Xtract

אני אשמח אם תראה לי בחינה על הספקים הנ"ל (שאגב הם בהספק של 300-350W ולא נמצאים באתר היצרן)

ושוב, זורק לך את הכפפה לערוך מבחן השוואה בין כל ספקי הכח ברמת תמחור זו כדי שאף לא אחד יזרוק המלצות לא מבוססות וזאת כדי להכתיר את מלך השועלים.

צביקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השני הוא לא Full ATX - היתי מוותר עליו.

האופציה הראשונה לא רעה בסה"כ. בכל אופן לי יש בבית שני מארזים של Apex שאני מאוד מרוצה, הם עולים 180 ש"ח. במחיר הזה יש גם CM334 נהדר. כשאפשר להוסיף לזה FSP וכל זה עולה לי כ-50 ש"ח יותר מהשילוב הנ"ל - זו תהיה הבחירה שלי האמת.

מארז RAIDMAX APEX עם ספק FSP400W יעלה 180 + 170 = 350 ש"ח.

לעומת זאת, ה-110A שכולל ספק EZCOOL400W ודומה כמעט בכל ל-APEX יעלה לך פחות מ-230 ש"ח. זה משמעותי מאוד במפרטים משרדיים תקציביים שזה בדיוק השוק שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בכלל יש בעיה עם ההתנהלות של EZCOOL JSP TECH בעניין גילוי נאות באתר שלהם.

אולי המוצרים שלהם מספקים את מחלקת השירות של אייבורי (מחלקת המכירות שם היא יותר ברמת הליכות ונימוסים סבלנות ללקוח והבנה של מחלקי מרק במחנה עבודה בסיביר. (רק בימים האחרונים נוסף לי סיפור נוסף לאוסף מצד בן דוד שלי שרכש שם מחשב נייד)

לגבי הספקים האלה, אחלה, אז הם עובדים, אייבורי יכולים לתת עליהם שלוש שנים אחריות כי כנראה שזה מה שהיצרן נותן להם.

אבל מי שהולך לקנות ספק במיוחד? רוצה לברר נתונים ולברר פרטים טכניים על הציוד שלהם. הדבר פשוט בלתי אפשרי.

האתר שלהם מציג ברמה של דף JPEG ללא קישורים, ללא מפרטים טכניים. בעיקר שתי תמונות יפות וכמה מילים טובות מאת עצמם על עצמם וזהו.

(ככה גם במארזים שלהם שנמכרים תחת מגוון שמות) אז אם כבר מדברים על ג'נרי ההתנהלות הזאת היא קלאסית למפעל של מוצרים ג'נריים שנמכרים תחת מדבקות של אחרים. - ככה שנראה שמאחר שקהל הלקוחות שלהם אינו הלקוח החד פעמי, אלא בוני מערכות, וקונים סיטונאים כך רמת הגילוי הנאות באתר שלהם.

אולי זאת גישה טובה לשווקים המתפתחים של דרום אמריקה ושל חלק ממדינות מרכז אסיה שם הלקוח עדיין לא מורגל ביחסי יצרן/לקוח בסיסיים ולכן גם לא דורש את זה. זאת גישה וזאת גישה. תחליטו אתם.

ולגבי אייבורי, שירות הם יתנו כמו שהבטיחו. עניין הגילוי הנאות של המוצרים שהם משווקים שואף לאפס (לראייה האתר המפואר שלהם שבמקרה הטוב מציג תמונה של מוצר ושולח את הלקוח להתקשר לנציג שירות חסר סבלנות שאומר לו לבוא לחנות בשביל שאיזה מוכר עם רמת נימוסים נמוכה משל מוכר אבטיחים ינפנף אותו בטענה שהמוצר "הכי טוב" "מצויין" ושאין לו זמן לשאלות כאלה ו-או לתת מפרטים טכניים. חוצפה.

אבל בשביל למכור הם יגידו כל דבר ויפרסמו כל דבר.

חבל רק שלMSI יש יבואן כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה ספק של 450 וואט של איזיקול גרסא שקטה... שמתי אותו במחשב ישן פנטיום 4 כי הספק לפניו נשרף.. לאחר מכן המחשב קרס וקניתי מחשב חדש 5000 ו9600 ג'יטי.והספק לא עבד טוב ולקח יום או יומיים במעבדה לגלות שהמאוורר שלו לא עובד וזה קרה פחות משנה לאחר הקנייה שלו ובמילא לא מצאתי קבלה שלו וקניתי ספק אחר... יש מה לעשות עם ספק כזה שהמאוורר "עצל" כמו שהגדירו בחנות מחשבים? או שאפשר לזרוק לפח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה ספק של 450 וואט של איזיקול גרסא שקטה... שמתי אותו במחשב ישן פנטיום 4 כי הספק לפניו נשרף.. לאחר מכן המחשב קרס וקניתי מחשב חדש 5000 ו9600 ג'יטי.והספק לא עבד טוב ולקח יום או יומיים במעבדה לגלות שהמאוורר שלו לא עובד וזה קרה פחות משנה לאחר הקנייה שלו ובמילא לא מצאתי קבלה שלו וקניתי ספק אחר... יש מה לעשות עם ספק כזה שהמאוורר "עצל" כמו שהגדירו בחנות מחשבים? או שאפשר לזרוק לפח?

תנסה להחליף מאוורר בעצמך, גם ככה זה או לזרוק או לנסות לתקן אז אין לך מה להפסיד, אם לא יעבוד תשתמש במאוורר במחשב אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- bugo11

הספק כח נושא 3 שנות אחריות.

מסור אותו לחנות על מנת לממש אחריות מולנו.

אם אתה מתגורר קרוב לראש העין, אתה מוזמן להגיע עם הספק אלינו לשם החלפת המאוורר ה"עצל"

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם זה לא קשור לדיון, אבל רציתי להגיד משהו לצביקה מרוזטק - כל הכבוד לכם, באמת. יבואן כזה מסור עוד לא ראיתי.

ולדיון - כמו שכבר אמרו, למערכת משרדית הם בסדר, למערכת רצינית ויחסית יקרה - לא הייתי מתקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- bugo11

הספק כח נושא 3 שנות אחריות.

מסור אותו לחנות על מנת לממש אחריות מולנו.

לא היתה פעם מסקנה שהסחורה שנמכרת אצל אייבורי היא יבוא "מקביל" או "פרטי" שלהם שאינו נהנה מאחריות היבואן הרשמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שם טוב משמן טוב

מכיוון שלא צויין מקום הרכישה, ועל מנת למנוע מהצרכן להתרוצץ (הוא כבר ציין שהספק נלקח לבדיקה, אך החנות נהגה שלא כשורה ודחתה אותו),

אנו נממש מולו את האחריות, בין אם זה מוצר שיובא על ידנו או על ידי יבואן אחר.

אציין כי זה מקרה פרטי שאינו מעיד על הכלל,

רוצה לומר, אנו עדיין דבקים במתן אחריות למוצרים שיובאו על ידנו בלבד.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...