אייבורי דוחפים את EZcool. מישהו ניסה בפועל ונכווה ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייבורי דוחפים את EZcool. מישהו ניסה בפועל ונכווה ?

Charon7

Recommended Posts

אני יודע שהוא לא מומלץ בכל האתרים הנחשבים ( שבדקתי, בכל אופן ), אבל למישהו יש בפועל נסיון שלילי עם ספקי EZcool במערכות עם צריכה בינונית-גבוהה ( כרטיס מסך רציני יחיד או יותר ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי ניסיון אבל אם הם מוכרים לך אני מאמין שזה בסדר. תחשוב הם בטח לא רוצים שתחזור עם תקלות והם מוכרים המון ואין בעיות בדרך כלל

אבל זה הכל עניין של תקציב הספק בסדר ולא יותר מחפש איכות יש לא חסר רק תשלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

לאייבורי לא איכפת לדחוף זבל שפועל כפצצת זמן, הגישה של "אם הם מוכרים לך אז הם בטח לא יצרו להתעסק עם תקלות וזה בסדר" שגויה לחלוטין, בעיקר בספקי כוח.

EZCOOL זה דרעק.

זה פועל- עד שזה לא פועל. יש דגמים מוצלחים יותר ויש מוצלחים פחות, אבל אלו ספקים שהייתי מתרחק מהם.

כחלופה לספק ג'נרי, זה טוב. כספק נורמלי למערכת נורמלית- לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קניתי קורסייר 450 :) תודה. פשוט, כשבאתי בהתחלה ביקשתי קורסייר, הם אמרו שאין להם ודחפו לי איזיקול. סמכתי עליהם ( קונה שם הרבה, אחלה שירות, אין בעיות ) וגם קצת התפתיתי בגלל המחיר. חזרתי הביתה, קראתי ביקורות מייד הרמתי טלפון והתעקשתי. התברר שאפשר להזמין קורסייר. הזמנתי, קיבלתי אחרי יומיים ואני תיכף מתקין ( רק פעם שניה שאני מחליף ספק, לשים לב למשהו במיוחד עם הקורסייר ? :o ) .

פשוט, רציתי לדעת אם השם הבינוני-רע שיצא לאיזיקול נתמך בחוויות של מישהו שקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספקים של EZCOOL הם ספקי מדבקה, הם לא יצרן, לכן יש להם דגמים שנחשבים טובים יותר וטובים פחות, מבחינת מפרט הם לא משהו, והם גם כמעט כולם קלילים נורא, קח את הCORSAIR 450W תרגיש כמה הוא מוצק וכבד, קח את הEZCOOL 450W ותרגיש מיד שמדובר במשהו הרבה פחות רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים שאיזיקול זה דרעק. יש לי נסיון מצויין איתם למערכות משרדיות תקציביות ולטעמי הם GOOD VALUE FOR MONEY. הם שתי רמות מעל הספקים הגנריים שבשוק ואליהם אני מתייחס.

הם לא ממש שקטים, אבל זה כבר תלוי בוורסיה, בחום במארז ובמה אתה מעמיס עליו.

כמובן שאי אפשר להשוות אותם לספקים מהרמה הראשונה שגם עולים בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי המפרט הוא אמור להיות 19dba מקסימום, שזה שקט מאוד. לא התקנתי אותו אצלי אז אני לא יודע.

Integral - היית שם אותו במערכת עם כרטיס מסך ATI4850 ? ואם כן, איזה דגם של איזיקול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...