מהו הכרטיס החזק ביותר ש 400W ENERMAX LIBERTY יכול להחזיק? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הכרטיס החזק ביותר ש 400W ENERMAX LIBERTY יכול להחזיק?

davidreznic

Recommended Posts

היי.

הכטיס מסך הנוכחי שלי (ASUS 8800GT) סובל מהתחממות יתר. דיברתי עם יבואן והן אמרו אם לא יהיה את הכרטיס הזה במלאי, הם יתנו משהו טיפה חזק יותר. השאלה האם הספק יסחוה את ה"טיפה חזק יותר". אני לא מצפה שיתנו לי 280GTX אבל אני לא בטוח שהוא יסחוב 8800GTS 512 MB.

תודה לעוזרים : ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהספק שלך יכול להחזיק כרטיס הרבה יותר חזק מזה. אפילו 2 ושלוש ביחד. אבל אתה לא מצפה שהוא יסחוב כרטיס מסך לבד נכון?

יש עוד מערכת שלמה של מעבד, , מאווררים וכו'. מהם שאר פרטי המערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הGTS הוא יכול להחזיק בלי בעיה. גם כרטיסים כמו 4870 הוא יחזיק, כמו שדניס אמר.

לא יהיו בעיות עם כרטיס ברמה של GTX 260/HD4870 ואפילו עם GTX 280 לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצטרך להמשיך להסביר לך את נושא פיצול הזרם בין המסילות וצריכה משותפת?

ליברטי 400 לא מחזיק מערכת עם GTX280 במאמץ, נקודה. להמליץ על שילוב כזה זו טיפשות.

למרות שזה ספק מוצלח, נותנים לו פה הרבה יותר מדי קרדיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו ספק 350W של סיסוניק מחזיק X1950XTX ו - PD 950 מומהר...

לינק - http://www.silentpcreview.com/article28-page4.html

אז GTX 280 (צורך כ - 50W יותר מ - X1950XTX במאמץ) ומעבד כגון E8400 (צורך כ - 80W לפחות פחות מ - PD 950 מומהר במאמץ) לא יהיה בעיה בשביל ליברטי 400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב ושוב חוזר על אותה טעות-

דבר ראשון, זה שזה "מחזיק" לא אומר שזה כדאי או חכם לעשות. אם כולם היו הולכים לפי ההיגיון שלך, הרי שספקי 700-800W מיותרים ולא צריכים להתקיים, כל ספק 500W יספיק להחזיק של GTX260! (רמז- זה לא.)

לרקד על הגבול זו מדיניות דבילית, והייתי שמח אם תתחיל להימנע ממנה. שאתה נוסע לאנשהו אתה לא ממלא דלק במיכל לפי הכמות התיאורטית שהנסיעה אמורה לקחת, אני מניח.

לדחוף ספק לגבול יקצר את החיים שלו, יתן לך יופי של רעש בחדר, ויגביל אותך מבחינת שדרוגים.

אז שוב:

מחזיק? כן. (בקושי)

כדאי? לא.

שמישהו שואל "אם זה יעבוד" אל תקטין ראש ותיתן תשובה של נתונים על הנייר, "מחזיק" אמור לציין שהספק לא במאמץ לא סביר, ולא יושב על הגבול שלו.

אגב, עוד סיבה שהמערכת עם הסיסוניק ההוא לא קרסה- אין תוכנה שמאמצת בעת ובעונה אחת את כל הרכיבים במחשב. רוצה לגרום למערכת להיכנס לצריכה מלאה במטרה להקריס ספק ולראות אם הוא באמת מספיק?

פותחים Prime 95 ביחד עם furmark, זה כבר אמור לתת אינדיקציה לעומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...