מהו הכרטיס החזק ביותר ש 400W ENERMAX LIBERTY יכול להחזיק? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הכרטיס החזק ביותר ש 400W ENERMAX LIBERTY יכול להחזיק?

davidreznic

Recommended Posts

אתה שוב ושוב חוזר על אותה טעות-

דבר ראשון, זה שזה "מחזיק" לא אומר שזה כדאי או חכם לעשות. אם כולם היו הולכים לפי ההיגיון שלך, הרי שספקי 700-800W מיותרים ולא צריכים להתקיים, כל ספק 500W יספיק להחזיק של GTX260! (רמז- זה לא.)

לרקד על הגבול זו מדיניות דבילית, והייתי שמח אם תתחיל להימנע ממנה. שאתה נוסע לאנשהו אתה לא ממלא דלק במיכל לפי הכמות התיאורטית שהנסיעה אמורה לקחת, אני מניח.

לדחוף ספק לגבול יקצר את החיים שלו, יתן לך יופי של רעש בחדר, ויגביל אותך מבחינת שדרוגים.

אז שוב:

מחזיק? כן. (בקושי)

כדאי? לא.

שמישהו שואל "אם זה יעבוד" אל תקטין ראש ותיתן תשובה של נתונים על הנייר, "מחזיק" אמור לציין שהספק לא במאמץ לא סביר, ולא יושב על הגבול שלו.

אגב, עוד סיבה שהמערכת עם הסיסוניק ההוא לא קרסה- אין תוכנה שמאמצת בעת ובעונה אחת את כל הרכיבים במחשב. רוצה לגרום למערכת להיכנס לצריכה מלאה במטרה להקריס ספק ולראות אם הוא באמת מספיק?

פותחים Prime 95 ביחד עם furmark, זה כבר אמור לתת אינדיקציה לעומס.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה בשבילם שלא, כי הם יאכלו ממני הרבה צרות :smile1:.

רוב הסיכוייים, כמו שאמרתי שהם יחליפו ל 8800GT אחר. בטח יש להם סטוקים שלהם והם מתים להיפטר מהם כי ה 4870 חזק מהם ודי קרוב במחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לזרוק סתם השערות/הערות לא מבוססות

ראה כאן טבלת צריכת הספק של כל כרטיסי המסך בכל קונפיגורצייה אפשרית

http://archive.atomicmpc.com.au/forums.asp?s=2&c=7&t=9354&p=0

הטבלה מבוססת בעיקרה על איסוף נתונים משך הזמן מאתר xbitlabs שאני מקווה שאין עורערין על מהימנותו.

אשר לתייג את הקישור בפורום זה ובפורום ובכך לחסוך שאלות חוזרות ונישנות של כן יעבוד, לא יעבוד.

צביקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ויכוח על המשיכה של כרטיסי המסך. הויכוח הוא על המשיכה של שאר המערכת במאמץ, ועל זה שעדיף לשים ספק שיתן מרווח ביטחון מהותי, יתאמץ פחות, יתחמם פחות, ירעיש פחות ויחיה יותר.[br]פורסם בתאריך: 10.12.2008 בשעה 22:21:38

ובמיוחד לאור העובדה שחלק לא קטן מבאי הפורום עושים אוברקלוק
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...