מחשב לסטודנט ללימודים תקציב עד 6000 שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לסטודנט ללימודים תקציב עד 6000 שח

eldadba10

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש מחשב נייד ואשמח לקבל מס' המלצות ואיפה הכי מומלץ לרכוש היום מחשב כזה

מטרת המחשב : אני סטודנט לתואר ראשון בתחום ההנדסה אז שיהיה מתאים לאינטרנט ואופיס + משחקים קלים נגיד עד רמה של

need for speed most wanted יספיק לי + צפייה בסרטים באיכות הכי טובה שאפשר

המטרה העיקרית היא לימודים כי כמו שציינתי אני סטודנט

גודל מסך 15.4 אינטש מקסימום

משקל לא כל כך משנה כי גם ככה מחשב נייד לדעתי לא שוקל יותר מ-3 קילו ולי בכל אופן לא קשה להרים התיק לימודים שלי יותר כבד חחחח

זמן סוללה כמה שיותר ארוך כדי שאני יוכל לקחת אותו איתי ללימודים

כונן קשיח 250 גיגה ומעלה (למרות שאני מאמין שאפשר לחבר כונן חיצוני )

יציאות: אני לא כל כך יודע מה צריך אבל USB חובה כמה שיותר , ובגלל הצפייה בסרטים אז כמובן כל יציאה הקשורה ב-HD

כל השאר אני משאיר למי שמבין כי אני לא מבין בזה

אין צורך בצורב עדיף כונן רגיל אך איכותי לצפייה בסרטים

אחריות כמה שיותר ארוכה

לא יודע איזה חברה יותר טובה בתחום אבל הרבה אנשים אומרים לי אז מה שתגידו בטח אתם יודעים יותר

שלא תחשבו שאני מבין במחשבים לפי הפירוט שרשמתי פה פעלתי לפי מה שכתוב בחוקי הפורום

אשמח לכמה שיותר עזרה

תודה רבה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב טוב מבחינת יחס ביצועים/מחיר ושילוב של יציאות מולטימדיה רבות, כולל HDMI הוא ה-HP DV5-1179EJ

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=717381

עם זאת, חיי הסוללה לא משהו, בגלל כרטיס המסך החזק. אם תתפשר על כרטיס מסך, מתוך הבנה שלא תוכל לשחק במשחקי 3D חדשים בהגדרות גבוהות, תמצא אופציות יותר טובות, ואולי בזול יותר.

למשל ה-Lenovo Thinkpad SL400 - מחשב עם איכות בניה יותר גבוהה, אחריות ל-3 שנים, קל יותר (14") וכולל יציאת HDMI. המפרט יותר חלש, אבל זה לא יורגש בשימושים שפירטת.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=718762

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי על העזרה אבל אני לא יודע אם המלצה אחת תספיק לי על מנת להחליט

בכל אופן אני מאמין שאני יעשה סקר שוק בהמון חנויות על מנת לבחור את הנייד המתאים לצרכיי

אם יש רעיונות נוספים אשמח לקבל

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...