אנרמקס או משהו אחר למפרט הבא? שאלה חדשה בפנים, מאוד חשוב לי, בבקשה - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנרמקס או משהו אחר למפרט הבא? שאלה חדשה בפנים, מאוד חשוב לי, בבקשה

ma4351

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ע"פ מה שראיתי ההבדל בין הקורסאייר המקורי שהיה במפרט (650tx ) לבין האנרמקס פרו 82+ 550w הוא משהו כמו 100 ש"ח, עדיין עדיף להישאר עם האנרמקס וזהו במקום להמשיך להיכנס לתסביך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהבנתי אותך לגמרי.

אתה רצית בהתחלה TX650, ואז החלטת לקחת את האנרמקס, שזול יותר מהקורסאיר ב100 שקל, נכון?

איזה בדיוק הורדה במחיר הוא אמור לעשות לך? הוא רוצה לתת לך את האנרמקס במחיר של הקורסאיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הוא רוצה לתת לי את האנרמקס במחיר של הקורסאייר..אבל הוא הציע לי במקום את הקורסאייר את האנטק נאו פאוור 550 שהוא באמת עולה כמו הקורסאייר המקורי, כלומר לא משנה איזה ספק אבחר המחיר יישאר כפי שהיה במקור, לכן אני שואל אם בכל מקרה המחיר יהיה 600 ש"ח אולי עדיף לי משהו אחר שאולי יותר טוב מהאנרמקס פרו 82+ שהרי הוא בכל מקרה לא מוריד לי במחיר גם אם אקח את האנרמקס שבחנויות עולה פחות מהקורסאייר המקורי..מקווה שהסברתי את עצמי בצורה טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו את הקורסאייר...

השאלה היא כזו, אני אשלם בכל מקרה 600 ש"ח על הספק בין אם זה יהיה האנרמקס ובין אם זה יהיה האנטק נאו פאוור 550w או בין אם זה יהיה כל ספק אחר שמחירו עד 600 ש"ח, לכן אני שואל אם יש משהו אחר שעדיף על האנרמקס פרו 82+ 525w במסגרת המחיר של 600 ש"ח?

לדניס, אתה אמרת לפני כן שהאנרמקס טוב יותר בגלל נצילות וכו' אז עכשיו כבר בלבלת אותי כשאתה אומר שאם לא חשוב לי השקט אז הקורסאייר עדיף, במה הוא עדיף? סתם בשביל להבין את החולשות של האנרמקס שהרי בכל מקרה אין לו לתת לי את הקורסאייר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הספקים הם באיכות גבוהה מאוד.

אני מניח שדניס פשוט התכוון שבאותו מחיר עדיף לך ספק שהוא חזק יותר, אבל יכול להיות שיש משהו שפיספסתי...

בכל מקרה, את המלצה שלי כבר אמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...