אנרמקס או משהו אחר למפרט הבא? שאלה חדשה בפנים, מאוד חשוב לי, בבקשה - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנרמקס או משהו אחר למפרט הבא? שאלה חדשה בפנים, מאוד חשוב לי, בבקשה

ma4351

Recommended Posts

צריך בבקשה המלצה לספק שיחזיק את המערכת הזאת, הקורסאייר שיש במפרט מי שמביא לי את המחשב אין לו אותו אז אני צריך לבחור משהו אחר..

תקציב לספק-600 ש"ח עם אפשרות לקצת יותר..

מעבד:

Intel 2 Quad Q9550 2.83Ghz 12MB Penryn BOX

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro

לוח אם:

GIGABYTE GA-EP43-DS3L

מארז:

ANTEC P182 SE

ספק כוח:

Corsair 650TX 52A @ 12V

זיכרון:

G.Skill 4GB -800 DualKit (2x2GB) CL4-4-4-12 4GBPK

F2-6400CL4D-4GBPK

קשיח למחשב שולחני:

ST3500320AS

Seagate 500GB Sata II 32MB - אחריות 5 שנים

כמות-2

כרטיס מסך:

BFG GeForce GTX260 MaxCore OCX 896mb GDDR3 PCI e

כונן אופטי:

צורב PIONEER דגם DVR-215BK פנימי בחיבור SATA בצבע שחור במהירות כפול 20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בחייך דניס. אתה מתחיל להגזים בהמלצות שלך. אתה מנסה לחסוך למשתמשים כסף שולי במפרטים יקרים. מה זה הדבר הזה ב 250 שקל? נראה לך שלסילברסטון יש איזה פטנט שקורסאייר, אנרמקס ושות לא מכירים לייצור ספקים איכותיים בזול? על מפרט כזה לשים ספק שכזה? אני לא יודע אם לבכות או לצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך שאינטגרל תקף את החברה עצמה? הוא פשוט אומר שלא צריכים להגזים לצד השני ולקחת ספק ב-250 ש"ח למפר כה יקר.

אני האמת איתו, אני אולי מייצג את האמצע פה ולא אציע לא את ה-SS הזול ולא ספקים כמו TX650 למפרט כזה כי שניהם לא מתאימים.

אני בהחלט פה אסכים עם אינגטרל ואמליץ ספציפיץ על האנרמקס הנהדר שנמכר במחיר מדהים האמת מה שעושה אותו למשתלם מה-VX550 סוף סוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, לא קונה את זה. במחיר כזה אין סיכוי שאתה מקבל את אותה האיכות שאתה מקבל בספקי 400 וואט נורמליים. לא שהייתי הולך למפרט המדובר על ספק 400 וואט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אינטגרל ואקסטרקט אתם ממליצים על זה ENERMAX PRO82+ 525W במאה אחוז?

אני לא רוצה לחסוך סתם בספק..יש לי בשבילו 600 ש"ח אז אם אתם חושבים שאולי עדיף משהו אחר תגידו ואם זה טוב במאה אחוז למפרט שלי ובכלל אז סבבה..

אשמח לתגובה..

לספיט, עבדתי הרבה על המפרט הזה ועברתי איתו כבר בפורום מפרטים ומעבר לזה שחלק אומרים שהכרטיס מסך לא משתלם לא קיבלתי שום הערה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...