[סקירה] DELL 2709W (כן, עוד אחד) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[סקירה] DELL 2709W (כן, עוד אחד)

iakovl

Recommended Posts

שילמתי 1100 שקל מזומן על מסך CHIMEI 22 אינץ ואני מבסוט רצח.. אני רואה הכל באיכות מהממת... אין לי פיקסלים תקועים או מתים..

התרגלתי אליו די מהר.. ואני נהנה ממנו מכל רגע.. כשאני משחק קרייסיס אני מרגיש שאי אפשר לקבל תמונה יותר טובה מזה..

אין לי שום לאגים.. ושום נעלים הצבעים לא בהירים מידי והכל חד כמו שצריך להיות.. הרזולוציה היא של מסך רחב..

אבל אני מרגיש שאין צורך במשהו יותר גדול כי זה מקטין את התפריט והסמלים וצריך משקפיים בשביל לקרוא מה שרשום באינטרנט..

נכון שמסך עם רזולוציה של 1900 מראה יותר פרטים אבל למה לאמץ תעייניים כמו חמור מת..

בנוסף בקשר לסרטים.. אךךך חברים שלי אין לי מה לומר לכם . חחחחחחחחח

למה להסתפק במסך של 27 אינץ? אני מוריד סרט 1080q והולך לראות אותו בסלון בLCD 46 אינץ FULL HD עם מערכת של

פיוניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילמתי 1100 שקל מזומן על מסך CHIMEI 22 אינץ ואני מבסוט רצח.. אני רואה הכל באיכות מהממת... אין לי פיקסלים תקועים או מתים..

התרגלתי אליו די מהר.. ואני נהנה ממנו מכל רגע.. כשאני משחק קרייסיס אני מרגיש שאי אפשר לקבל תמונה יותר טובה מזה..

אין לי שום לאגים.. ושום נעלים הצבעים לא בהירים מידי והכל חד כמו שצריך להיות.. הרזולוציה היא של מסך רחב..

אבל אני מרגיש שאין צורך במשהו יותר גדול כי זה מקטין את התפריט והסמלים וצריך בשביל לקרוא מה שרשום באינטרנט..

נכון שמסך עם רזולוציה של 1900 מראה יותר פרטים אבל למה לאמץ תעייניים כמו חמור מת..

למה להסתפק במסך של 27 אינץ? אני מוריד סרט 1080q והולך לראות אותו בסלון בLCD 46 אינץ FULL HD עם מערכת של

פיוניר

:please::spam:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דני :

1. זה OFF TOPIC לחלוטין

2. מה אנשים מטומטמים, לא יודעים שלא חייבים לקנות מסך יקר ?

3. הם קיבלו אותו במחיר מסך 24.

4. יש המון שימושים למסכים כאלה כמו שראית משחקים,סרטי HD ותצוגה כללית גם למשתמשים רגילים.

5. וגם להבא אל תיכנס לנושאים לזרוק סתם משפטים לא קשורים בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, אין צורך להתעצבן.

הבחור סתם מנסה להצדיק את העובדה שיש לו מסך CHIMEI, אני לא אומר שזה מסך רע אבל ראיתי מסכי TN וראיתי מסכים איכותיים.

ההבדל הוא כמו בין מיצובישי לפרארי (הקבלות של מכוניות תמיד מובנות) שניהם נוסעים אבל איכות הנסיעה שונה.

אם היה לי 9K+ בצד בשביל טלביזיה גדולה הייתי חושב על זה, אבל אין לי. בגלל זה קניתי מסך שאפשר לחבר לו (איזה קידמה יש היום בעולם)

אני יכול לראות HD גם על 27" שלי, לא צריך יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להרוג אותו, מה שהוא אומר ידוע וזה בהחלט אינדיבידואלי - הוא לא יבין אותך ואתה לא תבין אותו, רק "ראש פתוח לרעיונות אחרים" יפתור את הוויכוח הניצחי הזה.

כמובן אסור להרוס לכל מי שהשקיע כסף אבל בכללי הוא צודק, המסכים האיכותיים הם בעיקר למי שיודע מה הוא קונה ומה הוא רוצה. זה בהחלט ידוע שבכל מה שקשור לתמונה ושמע - יש אנשים שקונים יקר וטוב ללא כל צורך אמיתי ויש שקונים יקר וטוב כי הם יודעים מה הם קונים ויודעים שהם צריכים את זה בגלל מה שהוא נותן ולא בגלל שהוא הטופ שבטופ ונחשב טוב על ידי כל המומחים.

ולגבי ההשוואה בין הפרארי למיצובישי אגיד דבר כזה: הרבה יותר אנשים ישימו לב וירגישו בצורה ברורה את ההבדל בנהיגה בין מיצובישי לפרארי מאשר את ההבדל בין מסך TN טוב למסך VA או . ההבדלים בפועל הם קטנים פי כמה וכמה מונים מהפרש המחיר (כרגע בתחום ה 24) אבל ככה זה - בשביל איכות משלמים, ולמי שמנצל את האיכות הזאת באמת אז אין שום דרך אחרת להשיג אותה.

(אולי הונדה אקורד ומזדה 3 יותר מתאימות כאן ;)).

הדבר הזה נכון לכל מוצרי האודיו ואין מה לעשות בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התעצבנתי :s05:

רק אמרתי שהוא נכנס לנושא מאוד ספציפי בו מישהו נותן ביקורת על המסך שלו ומתחיל להתפלצן איזה מסכים נהדרים יש לו בבית ללא שום קשר לחיים או לגופו של עניין וזה הדבר היחיד שהפריע לי. שיחיה עם המסכים שלו בשלווה וייפתח נושא ביקורת חדש ושם כולנו נגיב כמה המסכים שלו מהממים או לא.

סתם התפרץ בלי תוכן קשור, לפחות היה מגיב לביקורת/זורק מילה טובה על העבודה שהשקעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיוניר

אתה מוריד סרט 1080P (איזה פורמט) ואיך בדיוק אתה רואה אותו בסלון מה מפעיל את הסרט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...