i7 920 @ 3.8Ghz - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i7 920 @ 3.8Ghz

Kriz

Recommended Posts

כבר עשיתי את המשחקים האלו... הגעתי לקצת מעל 4 אך לא יציב... מסתבר שהוא לא אוהב 95C :)

אתה מזכיר לי את המרצדס שהייתה לי, הייתי נוסע 80 קמ"ש ונכנס בקיר כדי לראות אם הכרית אויר עובדת...

דווקא אחלה אוטו, חבל, טוטאלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפעמים אני לא בטוח שאני נמצא בפורום הנכון...

יוגי - גם אתה מזכיר לי משהו...

מכר שלי גר בשכונת ל' בצפון ת"א קנה CBR 1000cc והמקום היחיד שהוא נוסע אליו וממנו הוא מקום העבודה שלו , Comverse ,אשר משרדייה ממוקמים ברמת החייל , צפון ת"א.

יסלחו לי כל בעלי הCBR , תושבי שכונת ל' ומועסקי Comverse.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה אתם רוצים, זה ברור לכולנו שהטמפרטורות מאוד גבוהות, אבל אישית ראיתי שהקירור הותקן בידיוק לפי הספר ואין שום דבר אחר שאפשר לעשות, המארז הונח על השולחן במקום קריר מול החלון כאשר דלתו השמאלית פתוחה והמעלות במאמץ במהירות הסטוק ובשימוש בקירור סטוק הגיעו לאיזור ה90 מעלות - גם באוברקלוק וגם בלי.

חבל שאנשים כאן קופצים למסקנות עוד לפני שהם יודעים דבר או חצי דבר על הדור החדש ועל הטמפרטורות שלו.

וכפי שראיתם במאמר בHARDOCP - הטמפרטורות אכן גבוהות, וזה לא מפחית מאיכותו של המעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי "לגעת" במערכת מבוססת על i7 920..המערכת היתה ממוקמת במארז מאוורר..ובמקסימום מאמץ המעבד לא עבר את ה75+- מעלות..

מבחינת זה ידוע שאינטל הגדילה ו"שיפרה" את הקירור סטוק..אבל עדיין הדבר לא מספק..

ואף אחד לא אמר שזה מפחית באיכות המעבד... ;D

אבל כמו כל רכיב אלקטרוני...לעבוד בטמפ' כאלו זה לא בדיוק "המלצה"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריאל - זה לא מכוון אליך תהיה בטוח..

חבל שאנשים כאן קופצים למסקנות עוד לפני שהם יודעים דבר או חצי דבר על הדור החדש ועל הטמפרטורות שלו.

לגבי TAOTAO לא אמרתי שזו המלצה, אמרתי שזו המציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהיותי משתמש בקירור סטוק במהירות סטוק במתח סטוק ומגיע ל85-90 מעלות אחרי התקנה נכונה של גוף הקירור המקורי עם חלון פתוח ודלת מארז פתוחה אני לא חושב שיש תנאים יותר טובים מאלו...

אולי REALTEMP פשוט קוראת לא טוב מהליבות אני לא יודע...

בכלזאת.. הויכוח הזה ממש לא מוביל לשומקום.. סה"כ המעבדים החדשים חמים - נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על הOC :xyxthumbs:

רק שני דברים:

האחד - לנסות לא אומר לדפוק, כן? אתה לא מנסה מנוע חדש בפול גז בלי שמן נכון? כנ"ל... אלא אם אתה מחפש לך מעבד מת ביד. גם קרור סולידי כמו הפריזר 7 או לחלופין ונדטה 2 יעשו עבודה מעולה בלי לסכן את המעבד שלך שלא לצורך.

דבר שני - את כל המערכת הנחמדה הזו דחפת לתוך מארז צפוף ופושר מינוס וללא חיווט ראוי... חבל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המעבד באמת היה על 90 מעלות אז הקירור צריך להיות רותח (או שהקירור לא מעביר את החום).

כל הרעיון של הקירור זה לקחת את החום מהמעבד.

ידועים שני דברים:

1. נהלם גדול יותר וחם יותר מהפנרין.

2. מערכת חדשה עם הרבה נעלמים לא ידועים.

אז באמת לא צריך לקפוץ למסקנות ובטח שלא צריך להיות אכפת פה לאף אחד חוץ מבעל המעבד אם הוא הולך לשרוף אותו...

אם בן אדם אומר לכם שהוא הולך לרסק משאית גז לתוך הבית שלו אתם עוצרים אותו או שאתם שמים משקפי שמש ותופסים מרחק? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...