מקבץ תמונות מהתקופה האחרונה - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבץ תמונות מהתקופה האחרונה

ShowstoppeR

Recommended Posts

סגירת צמצם ב AV, מדידת אור נקודתית בחלק הכי בהיר של השמיים, מעבר למצב ידני מלא, פוקוס ידני, נעילת צמצם וחשיפה וצילום מהיד. חפיפה בערך על 1/5 פריים. תפירה בפוטושופ

מה יש עוד שיטות? ::) (חוץ משימוש בחצובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח יאבה! בחיים לא חשבתי שזה כל כך מתוחכםoO

פשוט קראתי בקליקי שצילום פנורמי מתבצע בדר"כ על ידי חיבור של שתי .אז אם צילמת מהיד, איך חיברת את שניהם?

ומה הכוונה

חפיפה בערך על 1/5 פריים. תפירה בפוטושופ

ואממ, נגיד והייתה לך חצובה,הייתה פשוט עושה PANNING ?

ובפוטושופ, במה השתמשת? Color balance?

תודה רבה מראש :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד ואתה מצלם סט של לפנורמה ורצה תמונה של 180 מעלות.

נגיד ואתה מצלם משמאל לימין

בתמונה השניה ב 1/5 פריים השמאלי, התמונה תכלול את אותם פרטים כמו בתמונה הראשונה בחלק ה 1/5 בצד ימין

תפירה בפוטושופ מתבצעת אוטומטית, התוכנה מזהה פרטים משותפים בסדרת ותופרת אותם תוך שימוש בפרטים משותפים באותו 1/5 פריים. בעיקרון אפשר גם פחות וגם יותר. אופציה פשוטה מאוד: file > automate > photomerge

ככל שהחפיפה תהיה יותר גדולה התמונה תהיה יותר אחידה, כי ברוב העדשות בזווית רחבה יש עיוותים בקצוות הפריים שיכולים להשפיע על התמונה הכוללת בתפירה

לגבי שימוש בחצובה, השימוש הוא בעיקר לצורכי יציבות וחדות, אם נגיד הייתי מצלם פנורמת לילה אז הייתי חייב להשתמש בחצובה כי הזמני חשיפה ארוכים יחסית והיו יוצאים לי מלא טשטושים. גם בצילומי יום אגב, אם אתה סוגר צמצם ויש לך זמני חשיפה של מתחת ל 1/100 שווה להשתמש בחצובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבי הסיבות לפרישה שלי מהמודינג הן רבות ומרובות. הראשית ביניהן היא העדר יכולת להמשיך לבנות את המארזים שלי במקום עבודה. בצילום אני יכול להתעסק גם מחוץ לעבודה :)

אם אתה רוצה פרטים נוספים אז בפרטי. אבל כרגע נראה לי שימי המודינג שלי נגמרו :nixweiss:

אה ותודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...