מקבץ תמונות מהתקופה האחרונה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקבץ תמונות מהתקופה האחרונה

ShowstoppeR

Recommended Posts

קצת מכל דבר.

קודם כל כמה צילומי מאקרו

img2502sgd1.jpg

img2512scn9.jpg

img2553sub8.jpg

img2561sew3.jpg

img2570sml2.jpg

img2768sia2.jpg

img2469asdz0.jpg

img2578snw5.jpg

שקיעה שתפסתי בעבודה

img2529svz7.jpg

וכמה מטיול צילום בנצרת

כנסיית הבשורה

img2612edcbasmi5.jpg

img2615edcbasrn4.jpg

img2630asnk0.jpg

nazareth village

img2661sog5.jpg

img2687swk0.jpg

וכמה פנורמות לסיום

schoolviewsbq6.jpg

33985960xa6.jpg

תהנו, ואם יש ביקורות אז תרביצו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSR, אין לי כבר מילים לתאר את הכישרון שיש לך!

כמה מהתמונות שאהבתי הם-

החלון בכנסיה, הקוצים האלה במקרו והפנורמה המגניבה מאוד בנצרת והתמונה של האיש.(האיש מכוער אבל יש פה צד נחמד של חדות ואייכות)

בכללי, אתה צריך לפתח הרבה מהתמונות לדעתי ולתלות אותם או למכור! יש לך עתיד טוב מאוד בזה ותמונות מאוד יפות! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

SSR, אין לי כבר מילים לתאר את הכישרון שיש לך!

כמה מהתמונות שאהבתי הם-

החלון בכנסיה, הקוצים האלה במקרו והפנורמה המגניבה מאוד בנצרת והתמונה של האיש.(האיש מכוער אבל יש פה צד נחמד של חדות ואייכות)

בכללי, אתה צריך לפתח הרבה מהתמונות לדעתי ולתלות אותם או למכור! יש לך עתיד טוב מאוד בזה ותמונות מאוד יפות! :xyxthumbs:

אני לא רואה את העתיד שלי בצילום :). צילום זה תחביב וברגע שזה יהפוך למקצוע אני יגיע לרוויה ויאבד עניין מהר מאוד. גם למכור כרגע אני לא מתכוון, יש המון צלמים יותר טובים ממני עם הרבה יותר איכותיות. אבל תודה :)

שני התמונות הראשונות נראות כאילו נוצרו ב3D וצריכות AA דחוף :lol:

חוץ מזה יפות.

אני יודע למה אתה מתכוון. אבל זה לא פיקסלים זה טקסטורות טבעיות של המחושים של אותו חרק.

איך צולמו שתי התמונות האחרונות?

HDR??

משחק בפוטושופ??

כל התמונות צולמו ב RAW

2 התמונות הראשונות מכנסיית הבשורה עובדו ב .

כל שאר התמונות עברו עריכה קלה בפוטושופ. משחק קל עם צבעים וקונטרסט בשביל להבליט אלמנטים מסויימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם :)

מדהים! תגיד, יש לך דף בDA?

חתימה שלי למטה

שלום רב

קודם כל אני חייב לציין שהתמונות מדהימות, בכל מקרה אשמח לדעת עם איזו צולמו התמונות.

בברכה,

שלומי.

כל התמונות צולמו עם קנון 450D. המאקרו עם Canon 100mm Macro

כל שאר התמונות עם Tamron 17-50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי SSR דבר ראשון עבודה מצויינת מדהימות

במיוחד 1 ו2 זווית שונות ומיוחדות

הפנורמות מהממות והתמונות מהכנסיה טובות מאוד,

פעם הבאה תנסה לעשות באיזו גבוהה ולהעביר

לשחור לבן (נותן גרעיניות שמזכירה פילים)

בנוגע לעבודת המקרו אם העבודה היא מהחזקה ידנית

(מה שנראה לי נכון) אז מעולות והייתי מציע לך

להשתמש בחצובה וכבל משחרר על מנת לשפר את החדות..

אני ממש לא מומחה אבל נראה לי שיש כמה בעיות:

בתמונה 4 יש בעיית חדות, בתמונה של החגב הפלאש לא עושה לו

טוב וגם יש מעט הצללה של העדשה (רואים את זה טוב בצד ימין)

והפוטרט נהדר בפאן התכני אבל יש הרגשה "מאולצת" מהאוביקט

סך הכל באמת מעולה ונראה שתחום המודין נתן לך עיין טובה לאסתטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה אדם :)

שמח שיש פה מישהו עם אמירה בנושא מעבר ל "וואו יפה מאוד"

כמה תגובות להערות שלך. בנוגע לגרעיניות מכוונת. כל התמונות מנצרת צולמו במהלך טיול צילום. עם עוד 50 אנשים שמצלמים מסביב לא היה לי לא זמן ולא שקט להתרכז בצילום ולתכנן הכל כמו שצריך. היה לי מספיק זמן לחפש זוויות מעניינות ולצלם אותן בצורה הכי טובה בהתחשב באילוצים (בכנסיית הבשורה איסרו עלינו לצלם כי זו היתה קבוצה של 50 צלמים שהסתערו על אתר קדוש ועשו הרבה בלאגן. אז הייתי חייב לצלם בשושו, בלי חצובה ובלי פלאש) לא ידעתי אז אם אני יעביר את התמונה לש"ל או ירצה להוסיף אפקט כזה או אחר.

לגבי צילומי מאקרו. אני כן משתמש בחצובה. אבל מאוד זולה ואחת שלא הרבה יותר יציבה מאחיזה ידנית. בנוסף לזה היה יום עם קצת רוח ככה שהחוסר חדות נוסע בעיקר מתנועת הצמחים בשילוב עם חצובה לא יציבה. יש לי כבל שחרור אבל במקרים האלה לא יצא לי להשתמש בו. כבר שחרור אצלי מיועד לצילומי מאקרו מוקדם בבוקר כשהחרקים לא פעילים ויש לי זמן להתמקם ולהכין הכל לצילום. פה זה לא היה המקרה. התמונות צולמו קצת לפני השקיעה, בין 3-4:30 בצהריים, כשאין כבר יותר מידי אור אבל החרקים עדיין ערניים מספיק. אין לי עדיין את הניסיון או הסבלנות של צלם מאקרו מקצועי.

לגבי תמונה #4. נראה לי יש לך טעות. זה התמונה הכי חדה מבין כולן :)

אם כבר אז #5 עברה הכי הרבה חידוד

בשום תמונה בדיון הזה לא השתמשתי בפלאש. רק אור טבעי

אני גם לא יודע איפה אתה רואה צל שנופל מהעדשה. רק בתמונה #3 יש צל בצד ימין אבל זה מהצמחייה הגבוהה שהייתה מסביב.

לגבי הפורטרט. יש פה סיפור דיי מצחיק מאחורי הצילום. כמו שאמרתי היינו 50 צלמים בנצרת. בשלב מסויים הגענו לסיור בכפר נצרת (למי שלא מכיר, אתר בו משחזרים את תקופת התנ"ך, עם כל האנשים שעובדים שם שלובשים בגדים של התקופה ומשתמשים בכלים מאז) באותו יום המזג אוויר לא היה משהו, והיה גשם רוב הזמן, והסתבר לנו שכל ה"שחקנים" מכפר נצרת הלכו הביתה בגלל הגשם. כמובן שהיינו עצבניים ובדיוק לפני שעמדנו ללכת הגשם הפסיק ואחרי כמה דקות משום מקום הגיחו להם כמה "שחקנים"

אתם בטח לא יודעים אבל תארו לעצמכם 50 צלמים רעבים לנושא צילום שראו לפתע אנשים זקנים שלובשים בגדים מסורתיים. האיש בתמונה הגיע ראשון. תוך פחות מ 10 שניות האתר נראה כמו מסיבה של סלבריטיז עם טונות של צלמים מסביב. אני חושב שהבן אדם כן הרגיש קצת מאולץ :D

בכל מקרה הנה קישור לכל התמונות מאותו טיול למי שמעוניין (גם שלי שם)

http://www.photolight.co.il/search.php?search=%D7%A0%D7%A6%D7%A8%D7%AA2008&type=keywords&&page=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי..

תמונה 5 פחות חדה.. :)

ובתמונה של החגב עם הרק

השחור צד ימין למעלה בהיר בצורה משמעותית

כנרארה בגלל התאורה במקום (לא פלאש)

פעם הבאה שאתה מעלה כל כך הרבה תמונות

תמספר (סתם צוחק) או פשוט תעלה פעמים

ואם יש לך קשר עם הנהלת האתר תומר להם

שכדאי בפורום צילום ליצור איזהשהי תכונה של

הצגה אוטומתית של EIXF ו היסטוגרמה.. שלא

נאלץ להוריד כל פעם

יום טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה צודק בנוגע למספור התמונות, אני עושה את זה בדרך כלל, הפעם שחכתי...

אין לי ממש קשר עם ההנהלה אבל ההצעה שלך נשמעת קצת לא סבירה כי פורום צילום הוא חלק מ DATABASE אחד ככה שהפעלת קורא EXIF בתת פורום מסויים כנראה תעשה את זה גם לשאר הפורומים או ככה לפחות נראה לי. בכל מקרה אני חושב שאתה יכול להפנות את זה גם למנהל פורום שיעביר את זה הלאה, אין לי קומבינות מיוחדות פה (גם בתור מומחה אין לי ממש אמירה בעניין הזה)

אני אישית משתמש בתוסף לפיירפוקס שנקרא FXIF ומאפשר הצגת קובץ EXIF ב PROPERTIES של התמונה במידה וקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...