שירות בצבא וקבא - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות בצבא וקבא

חן מ

Recommended Posts

חן מ אתה הורס אותי עם התמימות והבורות שלך. ואני אומר את זה בלי רצון להעליב.

shirNoshe, תראה לי מישהו אחד ששירת במטכ"ל, בשייטות או בסיירות למיניהן והתחום שהוא שואף להגיע אליו בחיים זה .

אני יודע על קצין בשייטת שהוא מנהל פנימייה (ולא מאבטח אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 290
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מורה ורכז לאזרחות ומורה להיסטוריה - יוצא שייטת.

הבוס שלי לשעבר -זכיין סניף ארומה - יוצא שייטת גם כן.

למען האמת, אותו הבוס, היה מאבטח צמוד של שר החוץ או משהו כזה ברוסיה, בכל מקרה כיום הוא כפי שאמרתי הבעלים של סניף ארומה.

ומן הסתם יוצאי קומנדו אחרים לא שואפים לעבוד באבטחה [ואם כבר אז ברמה גבוהה ולא שמירה על תיכונים :lol:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן מ אתה הורס אותי עם התמימות והבורות שלך. ואני אומר את זה בלי רצון להעליב.

shirNoshe, תראה לי מישהו אחד ששירת במטכ"ל, בשייטות או בסיירות למיניהן והתחום שהוא שואף להגיע אליו בחיים זה .

אני יודע על קצין בשייטת שהוא מנהל פנימייה (ולא מאבטח אותה).

אולי לא הובנתי כהלכה..

אני בוגר ילת"מ(נפל משייטת) ועבדתי המון שנים באבטחה..כי אחרי הצבא אנחנו עדיין "מורעלים", היום אני ממש, אבל ממש לא בתחום.

להגיד לך שכשאני רואה את שיירת רוה"מ עוברת וזה לא "עושה" לי צביטה..אני אשקר לך.

להגיד לך שכשאני טס ואני מזהה את המאבטחים זה לא צובט אותי..אני אשקר לך.

להגיד לך שבטיול בחו"ל(וגם לפעמים מהעבודה) שאני עובר ליד שגרירות ואני רואה את האבטחה זה "עושה" לי משהו..אשקר לך.

הכוונה הייתה שתמיד, תמיד זה נשאר ולא יעזור לך כלום כי רק, ואני חוזר רק מי שמורעל, היה מורעל יהיה תמיד מורעל ולזה התכוונתי.

לגבי חברים מהמחזור בצבא(גם חברה ממסלול צנחנים בהתחלה..) כמעט כולם עם עבר בטחוני כזה או אחר וחלקם נשארו במערכת בתפקידים שונים.

המצחיק הוא שלמען הבנת ההסבר פגשתי לא מעט מהנדסים, מנהלי רשתות וכל מה שקשור לתחומים טכניים במקומות (שלעובדים היה קשר עם שירותי הצבאי), חלקם בתפקידים מסויימים בחייל שעובדים בתחום..והעבר שלהם בצבא בתחומים מסויימים נתן להם את ה-PUSH להתקבל למקום, כמובן בנוסף לכישורים שהם נבחנו ועמדו בהם בהצלחה.

אגב, ואת זה כמובן אני מוסיף למה שכתבת חלק מהחברים בכלל היום עוסקים בדברים שכל קשר לעברם ויכולתם בצבא מנותק מהמציאות:נגר(כן..נגר!), מנהל חנות אופנה מוכרת, מנהל בבזק, מהנדס באלביט, באינטל..ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהבנתי מזה צעיר,הכוונה למישהו שעדיין לא התגייס או משהו כזה או מישהו שרק עכשיו התחיל את השירות הצבאי שלו

מה שאני מנסה להגיד,לפעמים יש קשר בין מה שאתה בצבא למה שתיהיה באזרחות(אולי קשר זמני כמו אבטחה),ולפעמים ממש אין קשר,אתה הולך לעבודה שאתה רוצה לעבוד בה,שהיא נראית לך אחלה עבודה ואתה תיהנה ממנה והכי חשוב תאהב לעבוד שם ולא תעבוד כי מכריחים אותך להביא פרנסה למשפחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...