שירות בצבא וקבא - עמוד 18 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות בצבא וקבא

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 290
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הם קלים למה לא כולם עוברים ומתקבלים ליחידות המובחרות?

הם לא קלים לרוב האוכלוסיה

למשל הבוקר במעריב פורסמו ציוני המיצ''ב העלובים (ביניהם 44 במתמטיקה)

אני בטוח שרוב האנשים פה שעשו מיצ''בים בכיתה ח' יסכימו שרמתם עלובה (אני גמרתי מבחן מיצ''ב בממוצע של שעה לפני הזמן ואמרתי שהיה קל מידי)

אבל לרוב האוכלוסיה רמתם יותר מאתגרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו למה נגיד עושים את השאלות במתמטיקה ברמה גבוהה?למשל עשיתי בתיכון 3 יחידות,ובצו הראשון היה לי קשה מאוד המתמטיקה וגם ההנדסה..מה לעשות?!

לי קשה ולאחד אחר יהיה קל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמה גבוהה? מדובר על 4 פעולות חשבון בסיסיות+אחוזים בחלק מהמקרים.

זה ששמים את זה כבעיה מילולית מרובת שלבים, זה כבר בשביל לבחון את רמת הריכוז, העקביות, ויעילות העבודה שלך.

אם זה לא היה מוגבל בזמן, כל תלמיד חטיבת ביניים יכול לקבל 100 במבחן שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומעבר לכך, לא כולם חזקים במתמטיקה לא כמו שכולם חזקים באני יודע, ביולוגיה. ביולוג מעולה יכול להיות המתמטיקאי הכי גרוע שיש ולהפך. אולי אתה חזק בX ואל מתמטיקה, אז בנושא X במבחן הלך לך טוב. זה הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שלומד חדוא 1 מ' אני חייב לציין שאתה צודק.

אבל מה הקשר?

חן, עוד פעם. המבחנים באמת לא ברמה גבוהה. הם בהחלט לא הוגנים אבל הם בהחלט לא ברמה גבוהה. אל תפחד ואל תחשוש. אז לא תלך למטכ"ל או לממר"ם, אפשר לחשוב. אני יכול לחשוב על מיליון סיבות למה להיות חפ"ש עדיף על כל מסלולי היוקרה האלה.

אל תבכה על חלב שנשפך ותסתכל על חצי הכוס המלאה. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת זה תיאוריה (או מתמטיקה, לא ברור :P), מ' זה מורחב. מ' זו רמה יותר נמוכה. בשני המקרים מדובר על רמות שונות בטכניון בלבד, כל אונ' עם הדירוג שלה. ת' לומדים פיזיקאים, מתמטיקאים, מדמ"חניקים ומהנדסי חשמל, מ' לומדים אוירונאוטיים, מכונאים, מהנדסי חומרים ועוד איזה מקצוע או שניים והשאר רמות יותר נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...