אוזניות לנגן - 250 ש''ח תקציב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות לנגן - 250 ש''ח תקציב

quantoM

Recommended Posts

אני צריך לנגן מוזיקה. חשבתי כרגע על K414P, אני לא אודיופיל אך גם יכול לסבול את האוזניות שבאות עם הנגן.

אני יודע שתקציבי הוא , איך אין מה לעשות בנידון[לצערי].

*עדיף מבאג כי יש כרגע משתלם.

בתודה, Quantom.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לנגן . חשבתי כרגע על K414P, אני לא אודיופיל אך גם יכול לסבול את האוזניות שבאות עם הנגן.

אני יודע שתקציבי הוא , איך אין מה לעשות בנידון[לצערי].

*עדיף מבאג כי יש כרגע משתלם.

בתודה, Quantom.

יש לי אותם והם טובות מאד למחיר שלהם. :xyxthumbs:

הקטע שאני קניתי אותם ב130 במבצע בבג :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אם אני אקנה אותן במבצע שיהיה יום שישי זה יצא לי 100 ש''ח (:

השאלה אם הן באמת ניידות כי לא ניידות כבר יש לי SR80.

מישהו יודע איך הן בהשוואה לKOSS KSC75 ?מבחינת ניידות, נוחות, פחות חשוב. ומבחינת תמורה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצליל של KSC75 הרבה יותר טוב מזה של 414. קפיצה בכמה רמות.

היו לי את שני זוגות, במחינת נוחות ה 414 יותר נוחות לאחר שמותחים להם הת הקשר שלא תלחץ. מבחינית צליל ה KSC עדיפות בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fire1ce: לא שמעתי את 2 האוזניות, אז זו שאלה על עיוור:

יכול להיות שההבדל שאתה מתיחס אליו נובע מהעובדה שהקוס פתוחות והאק"ג סגורות? זה יוצר הבדל די דראסטי ויש כאלה שמעדיפים סוג זה או אחר.

קואנטום: אתה יודע בוודאות שה-414P יימכרו ב-100 ש"ח או שאתה רק מניח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין את זה, בגלל שאתה כבר רגיל ל SR80 הפתוחות, עדיף שתיקח K412P, הן פתוחות ולדעתי נשמעות הרבה יותר טוב מה 414.

אש קרח: לא אתווכח איתך לגבי איכות הצליל, לא יצא לי לעשות השוואה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אבל תחשוב על זה כך, 1+1 על שני פריטים שעולים 200 ש''ח, זאת אומרת אחד חינם, זאת אומרת שני פריטים עולים סה''כ 200 ש''ח. אז פשוט חילקתי ל-2, 100 ש''ח על הג'ויסטיק ו-100 ש''ח על האוזניות. הכי מצחיק שאם אני אקנה את הK412P זה יעלה אותו דבר אפילו שהן זולות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה, יש את ה- Reference 220 שזמינות בבאג.

אם אתה לא אודיופיל אז האוזניות האלה יכולות להיות טובות מאוד בשבילך. מה כן שהן מגיעות עם באנדל עשיר ויפה מאוד וכבל איכותי. בהחלט שווים את המחיר. אם כי אני מציע לך לתת להם לנגן כמה שעות טובות או אפילו ימים מספר, כי הן משתפרות מכל הבחינות עם הזמן.

שים לב שהן מגיעות עם קשתות ומתלים לאוזניים ועוד. דברים מאוד שימושיים אם אתה עושה כמו ריצה או אופניים למשל.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך.מאוד תלוי בדגם.בתקציב של 200-500 שקל בארץ זה הפוך לדעתי.למשל של שור או ETIMOTIC אפילו בגרסתם הזולה לא יפלו מרוב קשת שיש בתקציב הזה.חוץ מזה יעוד IEM זה ניידות.לא תשיג בידוד כזה אם קשת.הן עושות אפקט של אטמי אוזניים.תנסה ללכת אם GRADO ברכבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...