Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12) - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12)

Elite_Sniper

Recommended Posts

• תגובות 417
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם הצתרפתי לחגיגה, I7 ואת הDOK 16G

ובסניף של הדסה עין כרם ראיתי עוד איזה 4-5 נגנים ומספר , אם מישהו מירושלים נתקע ללא מלאי אפשר להשיג שם :)

כנ"ל לגבי הסניף בקניון הדר בירושלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסניף ב"ש יש עוד משהו כמו 10 I7

אוזניות AUDIO TECHNICA SJ3 נגמרו להם (לקחתי את הזוג האחרון יחד עם עוד בחורה)

אם אני לא טועה, נשארו בסביבות ה 3 K412 ו 2 K414 של AKG.

אוזניות AT ON3 נשארו בערך 5

אוזניות פיוניר נשארו כל הדגמים בסביבות 2-3 יחידות לאחד.

המון תיקים למחשבים ..

איזה אידיוט אני, קניתי AT SJ3 ו K414P במבצע 1+1 במקום לקנות SJ3 יחד עם תיק למחשב הנייד של אבא שלי...

מישהו רוצה לקנות את ה K414? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלך היה הבחור בג'ינס וחולצה כחולה ?...

אגב, יש עוד כמו נכבדת של chillstreams ובקרים אלחוטיים מקוריים של מייקרוסופט. הצ'ילסטרים בקר מעולה, מומלץ בחום רב.

:lol: :lol: :lol:

כן... הבחור המאוד לא "דק" בוא נגיד ככה..

ואתה? אתה הבחור שנתן לו את כרטיס הביקור שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי היום בבאג בגראנד קניון בחיפה, והיו שם טובים וכל המוכרים (פלוס אחד חדש בשם ניר שלומוביץ') היו שם. יש להם אחלה , וגם ראיתי את המהדורת אספנים של COD החדש (World at war), אבל אני לא יכול להרשות י שום משחק כרגע מבחינה כלכלית. לפני שאני קונה לי משחקים למחשב הנוכחי שלי (כי את המחשב של ג'ון ברייס עוד לא שדרגתי), אני צריך לקנות לי הארד דיסק נוסף של 500GB ומעלה של IDE. כבר המון זמן שאני מחכה שיהיו להם הארד דיסקים פנימיים, אבל עדיין אין להם.

ניר שלומוביץ' התקבל לבאג לפני שבוע, ונשבר לי מזה שאני מכיר אותם כבר שנים ועוד לא שלחתי קו"ח ולכן הם לא ממהרים לקבל אותי. אני רואה שהם מקבלים עובדים חדשים כמו לחמניות חמות, וגם אני רוצה! אם הייתי עובד שם עכשיו, הייתי קונה לעצמי משחקי מחשב למחשב הנוכחי והחדש וחומרה למחשב החדש (מג'ון ברייס) בהנחת עובד! והחבר'ה שם הם פי מליון יותר איכותיים מאשר בנטוויז'ן!

Chymes, Mikel ו- Office_Depot- תעזרו לי! אני מת לעבוד שם ואני רוצה לדעת מה בדיוק צריך לרשום בקו"ח על מנת להתקבל! שדרוג למחשב החדש זה תהליך יקר מאוד, כי צריך לשדרג שם כמעט הכל. אם יש לכם מסנג'ר, , מקושרים, ICQ ואפשר לדבר איתכם על זה עוד היום, אני אשמח מאוד!

לא היה לי זמן לדבר איתם על זה היום, כי היו המון לקוחות, אבל עזרתי ללקוחה שהייתה לה בעייה עם rollercoaster tycoon 2 והמוכר החדש ניסה לעזור לה ולא הצליח. אילו תעודות הם דורשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצעים (בבאג או באופיס דיפו) כוללים גם דיסקים קשיחים? טלביזיות LCD? ולמה ה-LECIA 750GB נעלם מהאתר? היה אטרקטיבי מדי כנראה.

למה אתה לא קורא את התר'ד? ענו על שאלות בסגנון

לא מוכרים במבצעים האלה חומרה.

ואם אין לך 750 שם, אז תקנה 1TB ב470 נראה לי באופיס דיפו.

לחבר'ה מב"ש, מישהו יודע אם נשאר DOK 16GB?

וSD III 4GB של SANDISK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל המוכרים (פלוס אחד חדש בשם ניר שלומוביץ') היו שם.

ניר שלומוביץ' התקבל לבאג לפני שבוע, ונשבר לי מזה שאני מכיר אותם כבר שנים ועוד לא שלחתי קו"ח ולכן הם לא ממהרים לקבל אותי. אני רואה שהם מקבלים עובדים חדשים כמו לחמניות חמות, וגם אני רוצה! אם הייתי עובד שם עכשיו, הייתי קונה לעצמי משחקי מחשב למחשב הנוכחי והחדש וחומרה למחשב החדש (מג'ון ברייס) בהנחת עובד! והחבר'ה שם הם פי מליון יותר איכותיים מאשר בנטוויז'ן!

Chymes, Mikel ו- Office_Depot- תעזרו לי! אני מת לעבוד שם ואני רוצה לדעת מה בדיוק צריך לרשום בקו"ח על מנת להתקבל! שדרוג למחשב החדש זה תהליך יקר מאוד, כי צריך לשדרג שם כמעט הכל. אם יש לכם מסנג'ר, , מקושרים, ICQ ואפשר לדבר איתכם על זה עוד היום, אני אשמח מאוד!

who gives a crap

תפסיק כל פעם לזבל דיונים עם הבכיינות שלך :bash:

לעזאזל, פנה אליהם בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסניף ב"ש יש עוד משהו כמו 10 I7

אוזניות AUDIO TECHNICA SJ3 נגמרו להם (לקחתי את הזוג האחרון יחד עם עוד בחורה)

אם אני לא טועה, נשארו בסביבות ה 3 K412 ו 2 K414 של AKG.

אוזניות AT ON3 נשארו בערך 5

אוזניות פיוניר נשארו כל הדגמים בסביבות 2-3 יחידות לאחד.

המון תיקים למחשבים ..

איזה אידיוט אני, קניתי AT SJ3 ו K414P במבצע 1+1 במקום לקנות SJ3 יחד עם תיק למחשב הנייד של אבא שלי...

מישהו רוצה לקנות את ה K414? ;D

כפי שאמרתי בנושא, לא למהר לקנות. רק אם זה משתלם. אני אף פעם לא ממהר לפרנס חנויות/רשתות.

יש לי 2 שאלות:

א. אם מישהו רוצה לקנות את הMX Revolution של לוג'יטק והוא מב"ש, שיצור עימי קשר. אם זה יוצא 250 ש"ח לעכבר כפי שנאמר כאן זה מעולה.

ב. מה מיוחד בiriver i7 הזה שכולם פה מדברים עליו כל כך הרבה? פונקציות מיוחדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת חבל שלא חשבו על זה שלשום, לעשות תר'ד שותפים :)

חבר שלי לדוגמא קנה את ה 8000, (עכבר) ובנוסף לזה את המקלדת לוג'יטק WAVE, והוא הפסיד קצת כסף בגלל זה.

היה עדיף לו לפצל את זה עם עוד אנשים והיה מרוויח בצורה מקסימלית מזה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...