How's the Schecter c1 plus guitar? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

How's the Schecter c1 plus guitar?

Shnig0

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרבה מאוד גיטריסטים צעירים מתמסרים בנפשם ובמרצם למוסיקת המטאל וחוסמים את עצמם להרבה מאוד סגנונות אחרים שכביכול אין בהם נגינת גיטרה מהירה רועשת וכסחיסטית כמו במטאל, אותם כשרונות יכלו להשקיע את היצירתיות שלהם והטכניקה שלהם בדברים פחות "רדודים", למרות שהרבה יחלקו עליי על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מאוד גיטריסטים צעירים מתמסרים בנפשם ובמרצם למוסיקת המטאל וחוסמים את עצמם להרבה מאוד סגנונות אחרים שכביכול אין בהם נגינת גיטרה מהירה רועשת וכסחיסטית כמו במטאל, אותם כשרונות יכלו להשקיע את היצירתיות שלהם והטכניקה שלהם בדברים פחות "רדודים", למרות שהרבה יחלקו עליי על זה.

מטאל (סתם מילים שאמורות להפריד) רדוד? לא היית מכניס את שתי המילים הללו אלה במרחק של 4 מילים לפחות :s07: הכל תלוי במי עושה אותו וזה משנה גם בסגנונות לא "רדודים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, אך באופן חלקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאל (סתם מילים שאמורות להפריד) רדוד?לא היית מכניס את שתי המילים הללו אלה במרחק של 4 מילים לפחות :s07: הכל תלוי במי עושה אותו וזה משנה גם בסגנונות לא "רדודים".

תראה לי מישהו שמנגן וכותב ברמה של קנופלר שמדבר לכל הגילאים במוסיקה שלו ובמילים שלו במטאל ואז נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^ ^ ^

בחיים שלי לא שמעתי על קריטריון לאיכות שהיא "מדברת לכל הגילאים" :kopfpatsch:

באמת בנאדם, תן לפחות דרך כלשהי לנסות לסתור אותך, כי מדברת לכל הגילאים זה לא משהו שאני יכול למצוא לו סתירה, במיוחד במטאל,

ולנושא,

בשנים האחרונות להקות מטאל הגיעו לתוצרים שלא היו נחשבים לאפשריים ע"י מוזיקאים "מיינסטרימיים"

הבעיה שאם אני אתן לך פה לינקים אתה תגעל אחרי 10 שניות מהשירה והדאבלים, ולא תדע באמת מה מסתתר,

אני מדבר על הישגי , טכניקה, שילוב בין דברים כמו מלודיה, ברוטאליות, גרוב,

הרבה יציאות מטורפות בתחום התיפוף, בלאסטים וגריינדים שנחשבים במיינסטרים כלא אפשריים בעליל,

ולא, אני לא מדבר על מטאליקה, סליפנוט, פנטרה, לינקין פארק, וכל אלה שאתה והשאר מכירים בתור מטאל,

אני מדבר על להקות כמו:

THE FACELESS

CEPHALIC CARNAGE

ALL SHALL PERISH

SEPARATIST

MESHUGGAH

NECROPHAGIST

NILE

קבל להקה שתוכל לשמוע ולהעריך, ולהיות עם פה פעור מהנגנים ומהכתיבה

NEVERMORE, תחפש את המייספייס או שתשיג חומר שלהם.

תעשה לעצמך טובה ואל תלכלך סתם, יש דברים שאתה לא יודע,

ואני בספק אם יש לך את היכולת לנגן דברים של הלהקות שציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי מישהו שמנגן וכותב ברמה של קנופלר שמדבר לכל הגילאים במוסיקה שלו ובמילים שלו במטאל ואז נדבר.

שוב אתה מקטלג בצורה לא נכונה, אני מציע שתפסיק.

אם אתה מחפש באמת באמת רדודה כנס לפה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק כבר עם השטויות, אם אני אשמיע לכם ג'אז או קלאסי אתם תגעלו מהסאונד המיושן ולא תבינו למה מתחלפים שמה אקורדים וסולמות כל מאית שניה. בסה"כ אמרתי שלא ברור מה המטאל מנסה להגיד חוץ מזה שהוא פונה לצד הברוטאלי של הצעירים.

לגבי האיכות, זה עניין שנוי במחלוקת וזה בדוק, לא כל אחד יכול לשמוע מטאל מצד שני כל אחד יכול לשמוע קנופלר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה, ש90% מהמטאליסטים גם יאהבו דייר סטרייטס,

וזפלין, וסאבאת', ודיפ פרפל ושאר החברה,

ומה הקשר הצד הברוטאלי של צעירים?

אני בן 22 ושומע מטאל,

וגם לא כל מטאל הוא ברוטאלי,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק כבר עם השטויות, אם אני אשמיע לכם ג'אז או קלאסי אתם תגעלו מהסאונד המיושן ולא תבינו למה מתחלפים שמה אקורדים וסולמות כל מאית שניה. בסה"כ אמרתי שלא ברור מה המטאל מנסה להגיד חוץ מזה שהוא פונה לצד הברוטאלי של הצעירים.

לגבי האיכות, זה עניין שנוי במחלוקת וזה בדוק, לא כל אחד יכול לשמוע מטאל מצד שני כל אחד יכול לשמוע קנופלר.

שתשמע אופת' וסגור עניין לפני שאתה מדבר על משהו שקשור למטאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו MK!

הבחור מנגן עם האצבעות על החשמלית, לא מכיר אף אחד אחר ככה ;)

ד"א - Guitar Idol 2009,

יש ילד בן 16 לדעתי הולך להיות בטופ12 -

מוכשר בטירוף.

פשוט עצוב. ילד עם טכניקה של אחד למליון, שבמקום לנגן מנגינה, מחבר אוסף של סולמות שרדינג אחד לשני וחושב שזה . חבל.

לפחות הPRS שלו מדהימה מדהימה מדהימה.

בקשר לקנופלר ולשכטר, קנופלר הוא איש של סטראט קלאסית. הוא אומר את זה בכל מקום. אני לא יודע איזה שכטר יש לו, אבל כבר אמרו כאן שהיא קאסטום, אני מניח שהיא שונה מהגיטרה הסטאדנרטית שלהם (שגם בגיטרות האלה אני בטוח שיש להם דגמים שונים עם סגנונות שונים, אני רק לא מכיר את הדגם שפותח הדיון מדבר עליו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...