White toyota - פרוייקט CarPC - החלפת OpAmp! עמוד 23 - עמוד 13 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

White toyota - פרוייקט CarPC - החלפת OpAmp! עמוד 23

ravid

Recommended Posts

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אאלץ לקחת את הסיכון :) מקסימום אני אעשה משחקים שאני מוריד ושם את המסך בבדיקה של הרכב.

יש המון רכבים ששמו בהם מסך ומחשב, שלא לדבר עם על המערכות מולטימדיה שיש.

לא שמעתי על מישהו שהורידו לו את הרכב בגלל המסך שהוא התקין, ואני מסתכל הרבה בדיונים של שמע לרכב.

ולידע כללי, במהלך כל הרישיון שלי עצרו אותי רק פעם אחת ובגלל סיבה טובה האמת.

הרכב שלי נראה מבחוץ "ילד טוב ירושלים", בכלל לא חושדים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת התקנה עצמה:

28א. (א) ברכב מנועי המצוי בנסיעה לא תופעל תצוגה הנראית ממושב הנהג, יותקן ברכב מנגנון לניתוקה בהיות הרכב בנסיעה ולא ינהג בו אדם אלא אם נותקה התצוגה כאמור.

(ב) האמור בתקנת משנה (א) לא יחול על תצוגה המיועדת לבקרה או ניווט של הרכב או על מערכות תצוגה בכלי רכב המשמשים את משטרת ישראל לצורך מילוי תפקידה או את צבא הגנה לישראל למטרה ביטחונית.

(ג) על אף האמור בתקנה זו, רשאי השר ליתן היתר להפעלה למטרה בטיחותית של תצוגה הנראית לנהג גם בעת נסיעת הרכב, ובלבד שהתצוגה אינה מחייבת צפייה רצופה בה והנהג ברכב שבו מותקנת תצוגה כאמור קיבל הכשרה לשימוש בה תוך כדי נהיגה.

יש כמה עבירות שהמשטרה מאוד אוהבת עקב קלות האכיפה:

א. סלולרי.

ב. מהירות.

ג. (תקנה 28א שלהלן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RAVID - נראה מדהים! תתחדש בנאדם! כל הכבוד :xyxthumbs:

אפשר לקבל שהמסך דולק? האם המסך נכנס ויוצא בלחיצת כפתור?

בקשר לחוק המטופש הזה, אתם אומרים בעצם שכל מי שיש לו ברכב שהמסך שלו מותקן בקדמת הרכב - עובר על החוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה לא אומרת כלום בעצם, כי כל עוד לא פועל שמה סרט והשוטר רואה שאתה צופה בסרט, אז זה חוקי.

אם הוא רואה מסך מכובה / מסך עם סתם מידע של האוטו (או איזה תוכנה שתשים שמה) / אז זה מותר, הרבה עושים את זה.

סרט כמובן (אני מקווה) שלא תראה שמה בנסיעה בלי קשר לחוקי או לא, אז אין לך בעייה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מסילה כמו של מגירה וציר בסוף.

ואז תוכל למשוך את המסך ולהעמיד אותו כמו עכשיו.

1. הרבה יותר מגניב

2. לא ימס לך בחום

3. לא יגנבו לך

4. המשטרה לא תעשה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ענבר צאי מהסרט !

מצד אחד זה נכון, אסור שיהיה מסך מול הנהג, זה מוגדר בחוק אך החוק מגדיר משהו שאומר שאסור לראות סרטים. כל עוד מופעל שמה או משהו מוסיקה לא חושב שיש עם זה בעייה.

גבר, תקעת את המסך בצורה כ"כ גרועה, קודם כל במצב ששמת אותו, ידפקו לך אותו מהר מאוד עם המצב ארץ, שנית אם כבר תעשה בנייה עם פיבר גלאס, קח איזשהו מתאם 2DIN ותעשה התאמות במקום נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מועדים לשמחה-

המחשב עובד נפלא ויש לו בקושי בעיות.

כבר קרא שאנשים לא הבינו איך יש מישהו ברכב שלי שמשחק סוליטייר.

טוב צריך להחיות את הפרוייקט שוב, עדין לא התקנתי את ה PowerMate (הגלגלת של הווליום).

אני צריך עצות איפה ואיך להתקין אותו שיצא נוח/אלגנטי.

כאמור זה אזור הרכב:

http://img141.imageshack.us/my.php?image=img0278ca3.jpg

וזה הגלגלת:

img0214rbk.jpg

אני חושב לשים את זה באזור המשענת יד, לא יודע איך להדביק אותו אבל :-\ אני לא רוצה לחורר את הפלסטיקה בשבילו עשיתי מספיק חורים :smile1:

וגם עוד זמן קצר יגיע החורף והמחשב פגיע למים, אני רוצה לשים לו סכך שימנע ממים להיכנס מעליו.

+ יש לי מאוורר של שאני אשים בתור למחשב שיאריך ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כמה דברים,

בתמונה שהראת איפה המסך?

האם כבר סידרת למסך תושבת יותר איכותית מהיציקת בונדו הכבדה והשברירית.

לגבי המחשב, מאיפה אמור להיכנס לו מים????

המחשב לא בתוך האוטו????

לכבי הגלגלת לווליום, לדעתי לייד המסך אם היא לא גדולה. או לייד הרדיו / איפה שהרדיו בצד של הנהג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת באיחור אבל אני הייתי עושה לו מסילה שייכנס לתוך הפתח של המזגן וייסגר אם המכסה של המזגן כשהוא בפנים

לווליום ניתן להשתמש בתוכנה בלבד אם זה מסך מגע. אם לא אז האק אם הידית כיוון של המזגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בתמונה שהראת איפה המסך?

האם כבר סידרת למסך תושבת יותר איכותית מהיציקת בונדו הכבדה והשברירית.

לגבי המחשב, מאיפה אמור להיכנס לו מים????

המחשב לא בתוך האוטו????

כדאי שתעבור קצת אחורה בעמודים, תמונה שווה אלף מילים :)

קצת באיחור אבל אני הייתי עושה לו מסילה שייכנס לתוך הפתח של המזגן וייסגר אם המכסה של המזגן כשהוא בפנים

חשבתי על זה אבל זה יצריך עבודה רצינית, ראיתי אחד שעשה את זה ב mp3car.

לווליום ניתן להשתמש בתוכנה בלבד אם זה מסך מגע. אם לא אז האק אם הידית כיוון של המזגן

רעיון יפה לשים את זה איפה שהמזגן, הבעיה היא שאין שם מקום לעוד גלגלת, אני לא יכול להחליף את הגלגלות.

כנראה שאני אשים את אותו מתחת למעצור יד.

הכנתי אתמול כבל 5 מטר (בעצם יותר קצת הגזמתי :P) של בשבילו.

הנחתי אותו ברכב ככה שיש לי גלגלת לא מותקנת (אבל עובדת) ברכב.

img0589ml.jpg

ויש עוד בעיה חדשה, חדירה של רעשים לסאונד, הזזה של הגלגלת גורמת לרעשים ברמקולים :s05:

צריך פתרון גם לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...