Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 606
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אני מריץ תבנטמארק זה קובץ CLI עם איזה תוכנה :S

תלך להגדרות גרפיקה במשחק, ואז יש שם אפשרות benchmark תלחץ זה יריץ לך את הבדיקה..וישמור לך קובץ טקסט במסמכים שלי בתיקייה של הGTA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר הצלחתי להפעיל

יאללה מי בא לשחק ברשת תוסיפו אותי זה הלייב שלי AcidBeat

תוסיפו כמה שיותר שנשחק הרבה ישראלים בשרת אחד אפשר להזמין דרך המשחק וזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישו שמע על

GTA IV THE LOST AND DAMMNED????

(כניראה יש שגיעות כתיב... מה לעשות 5 יחידות אנגלית על ציון 80...)

יצא בפברואר לאקסבוקס(תחילה,אני מניח),ויהיה על כנופיית הרוכבים שמוזכרת בתחילת המשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון נכתב פה מספר פעמים... תחפש בעזרת התיבת חיפוש למעלה^ "commandline" בזמן שאתה צופה בתראד הזה ובתוצאות יש הודעה שלי עם פירוט איך לפתור

אוקי תודה, אבל עכשיו אני רואה שעדיף שאני אשאר ככה, גם ככה המשחק מקרטע.

יש לך תשובה במקרה לשאלה מס' 2? ^_^ זה עובד על הזיכרון של הכ.מ או של המעבד? כשרשום לי למטה 2XXMB מתוך 3XXMB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי יותר משימות! ???

אני אחרי המשימה שנקראת THE LUST (אחרי THE FINAL INTERVIEW ו-HOLLAND NIGHTS שבה יש אפשרות בחירה של X או Y (ספוילרים, אני מוריד שמות)), ועכשיו פשוט אין לי יותר משימות... יש לציין שזה בערך 20-30% אחרי תחילת המשחק, ז"א שהאי השלישי עוד לא פתוח אצלי..

מה שכן, לפני כמה שמירות ELIZABETA התקשרה אליי ואמרה לי שאני צריך לבוא לבית שלה דחוף, באותו זמן נותקה השיחה (דרסו אותי) ומאז אחרי טעינה של השמירה היא לא מתקשרת יותר (גם אם אני מתקשר אני מקבל את המשיבון שלה), עשיתי כמה משימות אחרי זה (צוין למעלה) ועכשיו אין לי שום דבר. התקשרתי לכל האנשים בפלאפון, בדקתי הודעות, ביצעתי שמירה של המשחק בsafehouse, עשיתי ריסט, חיכיתי כמה זמן, בדקתי את האימייל... כלום!

מה לעזאזל עושים עכשיו? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך חיכיתי למשחק הזה,משחק שהרגשתי שיהיה שווה כל שקל ממה שאני הולך לשלם עליו,וזה פשוט עצוב לראות את הפורט הגרוע הזה.

אני אנסה להביא את המעבד ל3GHZ,לקחת מחבר שהוריד ואם יעבוד אצלי סביר אני אקנה את המשחק.אבל לפי התגובות של כל האנשים והתוצאות שאנשים עם מחשב פי 3 יותר חזק משלי מקבלים,אני לא ממש אופטימי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך חיכיתי למשחק הזה,משחק שהרגשתי שיהיה שווה כל שקל ממה שאני הולך לשלם עליו,וזה פשוט עצוב לראות את הפורט הגרוע הזה.

אני אנסה להביא את המעבד ל3GHZ,לקחת מחבר שהוריד ואם יעבוד אצלי סביר אני אקנה את המשחק.אבל לפי התגובות של כל האנשים והתוצאות שאנשים עם מחשב פי 3 יותר חזק משלי מקבלים,אני לא ממש אופטימי :'(

המחשב שלך סבבה.

על מחשב יותר חלש המשחק עובד יפה מאוד אצל אח שלי(הצלחתי לסדר את הבעיה של האיטיות)

והוא נראה סבבה דווקא..

שים על הגדרות 20/20/20/2 עם רזולוציה 1280X1024 או יותר גבוהה מה שתרצה.. זה עובד סבבה.

בין 20 ל30FPS ומינימום 15.. ככה שזה שחיק+...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Statistics

Average FPS: 28.81

Duration: 37.07 sec

CPU Usage: 97%

System memory usage: 67%

Video memory usage: 98%

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

Hardware

Microsoft® Vista" Ultimate

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA 8800 GT

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)

Intel® Core2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz

File ID: Benchmark.cli

עובד אצלי לא רע דווקא... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...