משחקים של מכבי ת"א בכדורסל - מכבי עפה מהגביע על ידי נהריה בשמינית הגמר - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים של מכבי ת"א בכדורסל - מכבי עפה מהגביע על ידי נהריה בשמינית הגמר

stone cold

Recommended Posts

אני מעדיף חוק שיכריח את פיני לאמן את הקבוצה אם התקציב הקטן ביותר לעונה ;D ;D ;D

תראה מה קרה לדורסמן שאימן קבוצה קטנה שנה שעברה היה מאמן השנה

ולאומת זאת השנה הקבוצה שלו אחת מהמועמדות לירידה

אף מאמן, כולל פיני, לא יגרום לראשון להיות קבוצת צמרת השנה. הצלחה בקבוצה הזו זה לא לקחת אליפות אלא רק להישאר בליגה, ואת זה דורסמן יכול להיות שיעשה אם יחליף כמה שחקנים.

אבל אתה קצת סוטה מהנושא. זה לא יכאב לך - אתה יכול להודות שטעית, ופיני הוא מאמן תותח שפשוט מתאים לרמה וללחץ של מכבי והוא בין הטובים ביותר באירופה באימון.

פיני לקח את הקבוצה המעאפנה שאפי בנה והפך אותה לאימת הליגה. ורק תחשוב מה יקרה כשפייזר יבריא :ylsuper:

או שאולי אתה חושב שאפי היה קורע את ראשון 40 ב- הפרש... קדימה קרירין - יש לך משימה - לבלוע את הכובע, ואם אתה רוצה אני יכול לשים לך קצת מלח עליו כדי שיירד לך בגרון יותר בקלות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

אל תבנה כל כך על פייזר. לפי מה שאני יודע הוא בכלל לא בכושר משחק-לקובלסקי יש הרבה עבודה איתו.

כן אז איך תחזק בדיוק את הקבוצות האחרות בליגה ?

איזה קהל בדיוק יבוא שמתחרים על המקום השני ?

איזה ספונסרים שאין קהל ?

אותו קהל שהיה בא למשחקים של הפועל תל אביב ושל הפועל ירושלים כאשר הם התחרו על המקום השני. כי קהל לא בא בגלל הצלחות (ע"ע בני השרון על שלושת האוהדים שלה)אלא בזכות קשר עם הקהילה. אבל עוד פעם,יותר קל לקטר מאשר לדאוג להיות בקשר עם הצוציקים ביסודי .

ועל מה אתה מדבר לא בגלל הכסף ? בליגה מכבי בדרך כלל לוקחת אליפות בעיקר בגלל הכסף

הכסף מביא שחקנים ברמה גבוה יותר ציוד אימונים טוב יותר מאמנים טובים יותר וכו

אז שיהיו פה שחקנים גרועים מאמנים כמו אפי ומשחקים על מגרש בלטות פתוח(יאללה צנחנים)- אבל היי!! זה יהיה מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מאמן, כולל פיני, לא יגרום לראשון להיות קבוצת צמרת השנה. הצלחה בקבוצה הזו זה לא לקחת אליפות אלא רק להישאר בליגה, ואת זה דורסמן יכול להיות שיעשה אם יחליף כמה שחקנים.

אבל אתה קצת סוטה מהנושא. זה לא יכאב לך - אתה יכול להודות שטעית, ופיני הוא מאמן תותח שפשוט מתאים לרמה וללחץ של מכבי והוא בין הטובים ביותר באירופה באימון.

פיני לקח את הקבוצה המעאפנה שאפי בנה והפך אותה לאימת הליגה. ורק תחשוב מה יקרה כשפייזר יבריא :ylsuper:

או שאולי אתה חושב שאפי היה קורע את ראשון 40 ב- הפרש... קדימה קרירין - יש לך משימה - לבלוע את הכובע, ואם אתה רוצה אני יכול לשים לך קצת מלח עליו כדי שיירד לך בגרון יותר בקלות :lol:

הביאו את פיני בגלל אירופה בליגה גם ככה 8 הקבוצות הראשונות ילחמו על האליפות בסוף השנה

ובגלל שקבוצות כמו בני השרון וחולון נחלשו אין למכבי הרבה מתחרים השנה

לאומת זאת באירופה פיני הפסיד למלגה בבית שהגיע פצועה ובקושי בקושי ניצח את זאגרב בבית

לא בדיוק מבריק

ומכבי בטח תביא רכז נוסף ברמה גבוה שזה ינפח את התקציב יותר

בנוגע לפיזר שכח מזה העונה תיגמר עד שיחזור לכושר אם בכלל מכבי צריכים רכז לא עוד גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הקפצה בגלל המשחק היום

היום מכבי תפגוש את אבלינו באיטליה בשעה 10 בערב

לפי מה שהבנתי אבלינו נחשבת חלשה אבל זה לא שמכבי חזקה השנה וזה משחק חוץ

ביום ראשון הולך להיות מבאס מבחינתי

מכבי נגד בני השרון ואני אומר מראש בני השרון חלשה כרגע ומכבי בטח תידרוס אותנו

אבל אני מקווה שעד סוף השנה בני השרות תיתחזק מספיק

בסך הכל בסוף העונה 8 הראשונות ילחמו על האליפות ובני השרות למרות החולשה די בטוח תגיע לאחד משמונת המקומות האלו

בכל מקרה ניראה מה מכבי תעשה היום אם היא תנצח כנראה תגיע לטופ 16 אם לא היא עדיין יכולה להגיע אבל יהיה לה יותר קשה

ביום ראשון אם מכבי לא תנצח את בני השרון ביותר מ15 אפרש זה יהיה טוב מבחינתי

הקבוצה הפסידה לאשקלון ב20 אפרש אז תבינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלאגה - קבוצה חזקה, והיא ספרדית.

הקבוצה שמכבי פוגשת היום היא אבלינו מאיטליה.

כן כן בלבול שלי

מלגה זאת הקבוצה שניצחה את מכבי בסגל חסר ובארץ ;D

מכבי נגד אבלינו היום אני יתקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי ניצחה את אבילנו ב- 14 הפרש תתקן

היה משחק מגעיל לי זה היה מוזר שמכבי לא ברחו הרבה יותר מהר

השחקנים שלהם כל הזמן ניסו להפגיז משלוש בהתחלה זה הצליח אבל אחרי זה האחוזים שלהם ירדו והם נפלו

לאומת זאת במכבי אליהו \בראון \ופישר לקחו את המשחק אליהם והיו מאוד טובים

בורשטין וכספי שיחקו כמו מטומטמים וקיבלו הרבה עברות

בורשטין בסוף יצא ב5 עברות וכל הזמן הזה קלע רק 2 נקודות

אורויו גם היה חלש אבל אני לא חושב שיקבל סידרת חינוך רצינית עד שיביאו עוד רכז ברמה

כי שארפ וחגג היו מסריחים

חגג בכלל ניראה חושך

טוב אולי מכבי יהיו מרוצים מהניצחון הזה וירחמו על בני השרון :smile1:

לצערי בניגוד לעונה הקודמת שהיה לנו חמישיה טובה יותר מהחמישיה של מכבי כמובן שהיה חיסרון בספסל

אבל החמישיה עצמה הייתה טובה יותר

הפעם גם בחמישיה מכבי מציגה סגל טוב יותר ואין את איבי שייתן מכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תענוג לראות חמישה ישראלים על המגרש, ואפילו יניב גרין הראה כמה תנועות נחמדות.

ניהול משחק מבריק של פיני, ואם ארויו היה תופס יום סביר אז היינו מגיעים ל-100 נקודות. גם בלעדיו כמעט קלענו 90 נקודות.

השינוי הכי יפה שפיני הכניס זה המהירות. יוצאים למתפרצות זריזות, וקולעים הרבה נקודות ככה, כמו בימים הטובים.

תגידו, לא נמאס לכם מעופר שלח המעאפן, אוהד הפועל ושונא מכבי שלא יכול לפרגן בשיט? מילה אחת טובה על מכבי ופיני לא שמעתי ממנו כל המשחק. הוא והחבר שלו רסקין עסוקים כל המשחק לרדת על אבלינו, אבל הם לא אמרו שמדובר בקבוצה חלשה כל כך לפני השידור.

המסקנה - מכבי הרסה את המשחק של האיטלקים, פיני שיחק שח-מט מול המאמן שלהם וכרגיל הביס אותו, אבל אדון שלח היקר, כמו כל אוהד הפועל טיפוסי מעדיף להגיד שהיריבה גרועה במקום לתת קרדיט למכבי.

קרירין - מה אתה אומר על פיני עכשיו? בפוסטים האחרונים שלך אתה מתעלם ממנו לחלוטין, אבל גם אתה כמו שלח יכול להגיד איזו מילה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - מה אתה אומר על פיני עכשיו? בפוסטים האחרונים שלך אתה מתעלם ממנו לחלוטין, אבל גם אתה כמו שלח יכול להגיד איזו מילה טובה.

שהוא לא מסריח כמאמן :lol: :lol: :lol:

מה אתה רוצה שאני יגיד בדיוק ?

כימאת הפסידו לזגרב בבית שיש לה תקציב קטן בהרבה

וקרית הטה או איך שקוראים להם וראשון ואבלינו וביום ראשון הקרוב בני השרון זה לא בדיוק קבוצות חזקות השנה

אבל גם ככה זה לא קשור הרבה לפיני ויותר קשור לשחקנים שיש לו

תחשוב איזה מחיצה הייתה אם הקבוצה הייתה בתקופה של שארס

לא היה מספיק מספרים בלוח מספרים לרשום את התוצאה

עד שאבלינו ניסו לחדור במקום לזרוק שלשה כל התקפה היה מאוחר מדי

וגם בהתקפות בלי יום מבריק של בראון היה משחק צמוד

חוץ מזה פיני מיבש שחקנים כמו ווילימס וסימונס שאומנם אין להם עונה טובה אבל הרמה שלהם בטח תירד עוד יותר בעתיד

וכל עוד לא החליפו אותם לדעתי זה טעות

אני מבין את יבוש בטיסטה שבטח ימכר בקרוב גם ככה אבל לטווח ארוך מכבי צריכה שחקני ספסל סבירים לאירופה

וזה מוזר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופסוף מכבי מתחילה להראות כמו קבוצה, לפרקים, ובדיוק בדקות האלה היא גם משחקת את המשחק של פיני גרשון. קשה לפספס את זה.

עוד יש הרבה מאוד מה לשפר, אבל זה מתחיל להראות שזה הולך לכיוון הנכון. נצחון חוץ ראשון! כל הכבוד. אפילו שזה לא היה משחק מדהים.

ארויו הולך לעבור סדרת חינוך כמו שפיני עשה לשאראס. אני בטוח בזה. אין סיכוי שפיני ייתן לו לעשות שטויות כמו שהוא עשה במשחק הקודם.

עצם העובדה שמכבי ניצחה למרות ארויו מראה עד כמה יש לקבוצה אופי ומחליפים טובים. הישראלים שיחקו יפה ועשו נקודות חשובות.

יאללה! טופ 16? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אותם שחקנים בדיוק לא קלעו כל כך הרבה נקודות תחתיו ולא שיחקו כל כך שוטף? קרית הטה.. וואלאק אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהוא לא מסריח כמאמן :lol: :lol: :lol:

מה אתה רוצה שאני יגיד בדיוק ?

כימאת הפסידו לזגרב בבית שיש לה תקציב קטן בהרבה

וקרית הטה או איך שקוראים להם וראשון ואבלינו וביום ראשון הקרוב בני השרון זה לא בדיוק קבוצות חזקות השנה

תחשוב איזה מחיצה הייתה אם הקבוצה הייתה בתקופה של שארס

לא היה מספיק מספרים בלוח מספרים לרשום את התוצאה

עד שאבלינו ניסו לחדור במקום לזרוק שלשה כל התקפה היה מאוחר מדי

וגם בהתקפות בלי יום מבריק של בראון היה משחק צמוד

חוץ מזה פיני מיבש שחקנים כמו ווילימס וסימונס שאומנם אין להם עונה טובה אבל הרמה שלהם בטח תירד עוד יותר בעתיד

וכל עוד לא החליפו אותם לדעתי זה טעות

אני מבין את יבוש בטיסטה שבטח ימכר בקרוב גם ככה אבל לטווח ארוך מכבי צריכה שחקני ספסל סבירים לאירופה

וזה מוזר לי

התירוצים שלך קצת מצחיקים - גם אתה יודע שגרשון אחראי על השיפור במשחק. תמחל על הכבוד שלך, תבלע את הסומבררו, ותן מילה לטובה לפיני - זה לא יכאב לך.

לגבי הייבוש של השחקנים - מדובר בשחקנים בינוניים מאוד. אני מעדיף כבר לראות את כל הישראלים על המגרש. אל תשכח שפייזר ובראון עוד מעט מתחילים את העונה.

זה שאפי הביא שחקנים בשקל, ובגללם כמעט הלכה העונה, לא אומר שפיני צריך להשתמש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...