משחקים של מכבי ת"א בכדורסל - מכבי עפה מהגביע על ידי נהריה בשמינית הגמר - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים של מכבי ת"א בכדורסל - מכבי עפה מהגביע על ידי נהריה בשמינית הגמר

stone cold

Recommended Posts

צודק

אני לא מבין למה לא שוחרר מיזמן

אבל אני גם לא מבין למה קנו את אלטון בראון (לא ליתבלבל אם מרכוס בראון שמצוין) במקומו שאלטון לא בכושר וייקח לו זמן לחזור לכושר

ולהתחבר לקבוצה

לא מתלהב בכלל מהאלטון בראון הזה, צריך להוריד אותו לקרקע ולהסביר לו שהוא בסך הכל שחקן ספסל. אותו הדבר עם וויליאמס המעאפן שרק רואה כדור ומיד נכנס לסל או מנסה לקלוע מרחוק כמו אידיוט. אם זה שחקן של מאמן, אז המאמן חמור (מישהו אמר אפי?)

לפחות בראון לא יעשה צעדים בכל התקפה שניה שהכדור יגיע אליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כאוהד בני השרון אני יסביר לך משהו על ווילימס

הבחור התחיל בבני השרון כשחקן ספסל קרה מה שקרה ובסוף אפך להיות שחקן חמישיה בבני השרון

אבל וזה אבל גדול הוא כניראה הגיעה לשיא היכולת שלו בבני השרון וגם אם היה מציג אותה יכולת היום מה שלא קורה גם ככה

זה לא שחקן שהייתי קונה אם הייתי סקאוט במכבי

במקסימום שלו זה שחקן ליגה טוב לא יותר ולא פחות

אני לא מבין למה מכבי לא קנתה את איבי בגרושים לחוזה לכמה שנים

זה שחקן אם פוטנציאל באמת גדול

מאלפים אותו שנה מלמדים אותו גם לקלוע מבחוץ ויש לך שחקן ברמה מאוד גבוה

מכבי גם לא קנתה את לי נילון שזה שחקן שהמשחק שלך ניראה אבוד לפעמים שחקן כזה יכול להציל את המשחק

לא תמיד אבל כן בהרבה מקרים וזה חסר למכבי השנה

אולי הוא לא קבוצתי כל כל אבל שחקן מצוין

במקום זאת קנו את ווילימס חגג וסימונס ועכשיו אלטון בראון :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

גייסון ויליאמס זה שחקן שהלך לו קלף משוגע בליגה הישראלית ובמיוחד מול מכבי. אם היה סקאוט נורמלי(חגאי לא נחשב) היו רואים שהוא לא יודע לחדור, להקפיץ והוא קולע רק כאשר הוא פנוי או בפייד אווי שהוא לא מסוגל לעשות באירופה.

אתה מודע לכך שבסוף השנה השחקנים של בני השרון באו ואמרו זה הוא או אנחנו (בנוגע לניילון).

איבי עם כל הכבוד לא שחקן התקפי יותר טוב מליאור והוא לא יותר הגנתי מפישר(שאמור בכלל לשחק 4) ובנוסף לא היה לו מקום בסגל (מישהו העדיף לבזבז קרוב למיליון על רודני וויט שהוא אחלה סמול).

כמו שאמרתי במחיר של וויליאמס וסימונס היו יכולים להביא את סאני בוי ובמקום וויט ובראון היה אפשר להביא קרסטיץ'(שחתם על חוזה של מיליון דולר בטריומף) ואז היה קו קידמי של קרסטיץ אליהו פישר ובאטיסטה והיה נשאר עודף. זה ממחיש את בניית הקבוצה הכושל של ברנבוים.

JAY K- אני מאוד אשמח שתסביר איך הגעת למסקנה שאלו קבוצות חלשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aquarius לא אמרתי שאיבי טוב עכשיו יתכוונתי שזה שחקן אם פוטנציאל להיות שחקן ענקי בעתיד

סך הכל יש לו את הגוף ואת הגיל הוא צריך זריקה טובה מבחוץ וראית משחק טובה יותר והוא בטופ של אירופה

בשנה אחת של יתלמדות במכבי אם היו עובדים איתו היה אפשר לעשות את זה

אבל מכבי רק רוצה לנצח כל משחק ולא באמת בונה לעתיד יותר ותראה שהרבה מהסגל השנה לא ימשיך שנה הבא בטיסטה כבר אף

ויש עוד בדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא ישתמע מדברי שאני לא הייתי רוצה לראות את איבי במכבי... גם אני חושב שיש לו פונטנציאל אדיר. הבעיה היא שאפי החליט על סגל שבו העמדה של הפונטנציאל יש את ליאור אליהו ועל העמדה של ההד קייס יש את וויט-שהוא ואיבי וגם מוריס אותו סוג של שחקנים אנשים שאמורים לשחק בעמדת הסמול אבל בגלל חוסר אתלטיות העבירו אותם (באירופה) לעמדה מספר ארבע. להגיד אם זה נכון או לא נכון אף אחד לא יכול להגיד בוודאות, סביר להניח שגם אני הייתי בוחר בוויט שעשה כבר מספרים יפים בקריירה שלו בליגה הספרדית ובNBA. איבי השנה לא היה מצליח במכבי (לפחות ממה שאני רואה עד עכשיו) בגלל שהוא לא ממש גו טו גאי ועל רקע משחק הפנים העלוב של מכבי הוא ממש לא היה מתבלט. הזריקה שלו היא דווקא מאוד טובה יחסית לעמדת הפאוור(אני לא מתלהב מהאופנה האחרונה ששחקני פנים הולכים באופן קבוע ליידות שלשות) הבעיה היא ראיית משחק לוקה בחסר שאת זה אי אפשר ללמד. בסה"כ הוא היה יכול להיות אחלה שחקן ספסל

אבל מישהו החליט אחרת (זה שהחליט שוויליאמס יהיה יותר טוב מסאני בוי)

דווקא מהסגל של השנה אפשר לבנות קבוצה טובה (הכול תלוי כמובן ביכולת לשמור שחקנים בקבוצה):

פוינט-ארויו ועוד שחקן שיעלה מהספסל

סקנד- בראון ועוד שחקן(או רכש או בורשטיין) כאשר גם שארפ תורם כמה דקות.

סמול-כספי ובורשטיין מהספסל. במידה שכספי הולך אז פניני.

פאוור-ליאור אליהו ודיאור פישר

סנטר- פייזר ושחקן זר כאשר יש אפשרות ליניב גרין שיחמם את הספסל(בתמורה לקיצוץ במשכורתו.

משוחררים: חגג',וויליאמס,ביג בראון כאשר סימונס מקווה שיושאל(אני עדיין חושב שיש לו פנטנציאל להיות אחלה סקנד)

סה"כ 13 שחקנים(מתוכם 5-6 ישראלים) כאשר לדעתי נער המים צריך להיות שון דניאל שצריך להכנס לנעליים של בורשטיין. מה שמעצבן שהקבוצה הזאת היית יכולה להיות כבר העונה כאשר השחקן בעמדה 1/2 היו יכולים להיות או הלפרין או סאני בוי והסנטר היה יכול להיות או יאבטוקס או קרסטיץ' או אפילו פאפאדופולוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...מה שמעצבן שהקבוצה הזאת היית יכולה להיות כבר העונה כאשר השחקן בעמדה 1/2 היו יכולים להיות או הלפרין ...

הלפרין? :lol: הידוע בכינויו הלפרינה? האיש שבורח מהכדור ברגעי ההכרעה של כל משחק?

תעשה לי טובה, זה שהלפרין עזב זה הדבר הכי טוב שקרה לנו העונה. נמאס ממנו ומהפרצוץ האדיש שלו.

גם בשלשה המנצחת שלו מול ריאל מדריד ראו שהוא מחפש למי למסור את הכדור, הוא לא הצליח ולכן "נאלץ" לזרוק לסל.

אני מאוד מקווה שאולימפיאקוס מאמינים שאפשר לסמוך עליו, ואז בעזרתו האדיבה לנצח אותם, כי הוא הופך למשותק ברגעי לחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הלפרין בניגוד לוויציץ עושה חייל באולימפיקוס

היה מצחיר שהם קנו את וויציץ ביוקר הוא היה גמור כבר

בכל מקרה עדכונים מהגביע ואל תדאגו מחר או יום שלישי אני יכתוב את התוצאה בגביע של מכבי הפסד או ניצחון

קודם כל אני שמח לבשר שבני השרון מחצה את רמת גן שימו לב 101:62 :yelclap: :yelclap: :yelclap::xyxthumbs:

משחקים אחרים עוד לא ניגמרו מחר אני יבדוק אם יש עוד עדכונים

ניראה מי יהיה ברבע גמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפרין בינתיים הוא אחד שחקני הסקנד הכי מוכשרים באירופה. בגיל שבו הוא כופה הארכה מול ריאל מדריד שאראס היה רק בעונתו הראשונה בקבוצה בוגרת באירופה. הוא פשוט לא בנוי להוביל קבוצה. כאשר נוצר מצב שבו הוא לא נאלץ לרכז את המשחק(וכאשר הרכזים שלך הם קאמינגס וביינום אתה חייב) כמו בנבחרת ששם יש את טפירו או בלובליאנה ששמה ראניקו לקח את המושכות, הוא פשוט בלתי עציר. הכוח העיקרי של יותם זה הבנה עמוקה של המשחק ולכן הוא יודע מתי ולאיפה הוא צריך לזוז כדי לקבל את הכדור למבט חופשי על קשת השלוש או ללייאפ קל עד לסל(זו גם הסיבה שהוא יכול לתפקד בתור רכז-אבל הוא לא בדיוק כמו בראון ד"א).כאשר הוא הרכז כל זה מנוטרל.אני ממש מקווה שהוא יתחיל ללמוד לשמור אחד על אחד כי זאת כרגע החולשה העיקרית שלו.

וויצ'יץ' שווה את הכסף שאול' שילמה עליו כי במאני טיים,איפה שהידיים של שחקנים כמו בורוסיס, פאפאלוקאס והלפרין נתקפות פרקינסון, הוא ולין גריר כנראה היחידים שיתפקדו. מה שמפריע לי באול' שיאנקיס מתרכז רק בהגנה ולא בהתקפה.

בנוגע ל"פליטת פה" של גרשון אני חייב להגיד שאני מופתע כי הבנתי מדברי קובלסקי שפייזר ובראון נמצאים בערך באותו ובמידה שמה שפיני אומר נכון, זה די מבייש את ביג בראון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפרין בינתיים הוא אחד שחקני הסקנד הכי מוכשרים באירופה. בגיל שבו הוא כופה הארכה מול ריאל מדריד שאראס היה רק בעונתו הראשונה בקבוצה בוגרת באירופה. הוא פשוט לא בנוי להוביל קבוצה. כאשר נוצר מצב שבו הוא לא נאלץ לרכז את המשחק(וכאשר הרכזים שלך הם קאמינגס וביינום אתה חייב) כמו בנבחרת ששם יש את טפירו או בלובליאנה ששמה ראניקו לקח את המושכות, הוא פשוט בלתי עציר. הכוח העיקרי של יותם זה הבנה עמוקה של המשחק ולכן הוא יודע מתי ולאיפה הוא צריך לזוז כדי לקבל את הכדור למבט חופשי על קשת השלוש או ללייאפ קל עד לסל(זו גם הסיבה שהוא יכול לתפקד בתור רכז-אבל הוא לא בדיוק כמו בראון ד"א).כאשר הוא הרכז כל זה מנוטרל.אני ממש מקווה שהוא יתחיל ללמוד לשמור אחד על אחד כי זאת כרגע החולשה העיקרית שלו.

הלפרין מוכשר, על זה אין ספק, אבל בגלל זה אני לא יכול לראות אותו בלי להתעצבן. הוא פשוט פחדן, משקשק ברגעי לחץ. שחקן ברמתו לא צריך לפחד להיכנס לסל, אבל הוא בקושי סחט עבירות בכניסה לסל. הבן אדם שיחק לרוחב במקום להיות תוקפני כלפי הסל. הוא העדיף לא לעשות כלום ולא לטעות - בדיוק ההיפך מעומרי כספי, לדוגמא.

בשיטה של פיני הוא לא היה מסתדר כי המטרה היא לתקוף ולקלוע ולא לשחק מסירות סביב רחבת השלוש :)

דווקא בהגנה הוא השתפר בשנים האחרונות, אני לא מאמין שיאנאקיס היה נותן לו לשחק אם לא היה חושב שהוא שומר ברמה סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא פחדן, הוא פשוט לא ווינר. רוב השחקנים בעולם הידיים שלהם נכנסות למצב רטט בזמן לחץ (זה כולל גם את AP וקובי). הלפרין אמנם בנוי לחדירות עד הסל אבל הוא הרבה יותר משפיע מהחצי מרחק ,שמה הוא יכול גם למסור.

בשיטה של פיני הוא היה מפיק את המרב מעצמו בגלל שפיני מבין(צפה בריאיון שלו לאתר היורוליג משנה שעברה) שרוב השחקנים ברגעי הלחץ היכולת שלהם יורדת ל70%(המילים שלו) ואז המטרה שלו בתור מאמן היא להוריד מהם את הלחץ. בנוסף לעובדה שהוא ממש אוהב לשחק עם שחקנים כמו הלפרין-שחקנים גבוהים, אינטלגנטים, בעלי יכולת קליעה ומסירה משובחות.

יאנקיס משחק עם הלפרין בעיקר כי החלופה שלו זה תאודוסיץ'(שאמור להיות רכז העתיד ובינתיים הלפרין עולה עליו בכל פרמטר) שהוא מדריך לטיולים מוסדרים באיזור הצבע. כמו כן הוא השחקן היחידי בקו האחורי שיודע מתי צריך(תודות לפיני) לזנוח את האישית(שיאנקיס ושרף החזירו לאירופה) ולעבור לאיזורית. אני ממש מקווה שבעקבות התקופה עם יאנקיס הוא ישפר את היכולות אחד על אחד שלו (בעיקר את הזזת הידיים) כי בסה"כ יש לו את הגוף הנכון, רגליים טובות(שבהתקפה עושות צחוק מביג די), ומוטת ידיים נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם משווים את הלפרין לרכזים שיש היום במכבי חוץ מאוריו שהיכולת האישית שלו הרבה יותר גבוה מהלפרין

כל הרכזים האחרים או על תקן רכזים האחרים הרבה פחות טובים מימנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפרין שחקן עם כישרון אדיר ופוטנציאל עצום רק זה נראה שהוא לעולם לא יממש אותו בקבוצות גדולות.

הלפרין צריך קבוצה קטנה שאין ממנה ציפיות (לובליאנה לדוגמא).

כמה משחקים גדולים היו להלפרין עד היום באולי' , 3? ובגדולים אני מתכוון שהוא שיחק וקלע בדאבל פיגרס.

לעומתו , ארויו עם אגו בגודל של פיל וגם אם הוא יודע שהוא גרם להפסד של מכבי זה לא ימנע ממנו לקחת את הזריקה האחרונה גם בפעם הבאה (כמו שאראס באותו משחק שהוא החטיא 8 שלשות ברציפות וזרק שלשה מכריעה וקלע אותה).

הוא יודע מה התפקיד שלו ומה מוטל עליו בניגוד להלפרין שרואה שברגע שלא הולך לו הוא נסגר בתוך עצמו ונעלם (היו מספיק פעמים שזה היה נראה כאילו מכבי משחקת עם 4 שחקנים והוא פשוט נעלם) .

רואים גם שבשני המשחקים האחרונים הוא לא מנסה בכוח להכניס את עצמו למשחק ומפרגן גם לחברים שלו.

יש לו ראיית משחק שלהלפרין לא תהיה לעולם ורואים את זה במסירות שלו "במגרש הפתוח" ובמסירות סטייל "העין העקומה" ע.ע שאראס.

שלא נדבר על השליטה שלו בכדור שהיא ברמה אחת לפחות יותר גבוהה משל הלפרין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...