משחקים של מכבי ת"א בכדורסל - מכבי עפה מהגביע על ידי נהריה בשמינית הגמר - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים של מכבי ת"א בכדורסל - מכבי עפה מהגביע על ידי נהריה בשמינית הגמר

stone cold

Recommended Posts

americium מלגה הגיע אם 7.5 שחקנים לאולם ביתי מלא של מכבי ונצחה

בלי שינוי שחקנים מכבי יכולה להגיד בי בי לטופ 16 השנה

מה יהיה התירוץ שהם לא יגיעו לטופ 16 ? שלוקח כמה חודשים להרגיל קבוצה למאמן ?

או במילים אחרות החליפו מאמן בשביל כלום היו יכולים לרכוב אם הקבוצה כמו שהיא הייתה ולתת לפיני את המושכות בסוף העונה

שיבנה קבוצה כמו שהוא רוצה ויאמן אותה מהתחלה כמו שהוא רוצה

ככה גם האוהדים היו קונים את כל המנויים כי הם לא היו מבינים שפיני בשנותיו הגדולות נסחב על ידי שחקני ענק

לעזאזל היה אפשר לתת לפריז הילטון לאמן את מכבי בתקופת שארס וגם היא הייתה זוכה בתארים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, כן, גם אני שמעתי את התירוץ העלוב הזה שמלאגה הגיעה בלי 4 שחקנים שהם נחשבים להכי חזקים שיש לה, כולל הטופ סכורר שלה. SO WHAT? בכל מקרה מכבי לא הייתה בעמדה לנצח, אחרי חילוף מאמנים שהתרחש שלושה ימים לפני. מנסיון, חילופי מאמנים זה הימור, או שזה מדרבן את הקבוצה לנצלח את המשחק שאחרי או שזה לא. וזה בדיוק מה שקרה פה. לפחות מכבי לא התפרקה כמו שקרה לה מול ירושלים וראית שהשחקנים נלחמו אבל היו להם דקות חלשות שגרמו להם לאבד את המשחק בכל פעם מחדש.

אני אומר, בואו נהיה חכמים בסוף דצמבר. אני מאמין בפיני, תמיד האמנתי בשיטת המשחק שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על ירושלים ירושלים פשוט נתנה משחק פצצה

אין לי מושג למה הם הפסידו לבני השרון העונה שזאת הקבוצה שאני אוהד

אבל אין לאף קבוצה בליגה סיכוי לנצח את ירושלים אם יצא לה עוד משחק כזה כמו שהיה נגד מכבי

עריכה תראו סרטון

http://players.mediazone.co.il/media/authors/34/playlists/190034/190034_static.asx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתו של פיני גרשון היא גם צעד קדימה לא רק לעונה הזאת,

התכנון הוא בנייה של שושלת חדשה שתרוץ גם שנתיים-שלוש מעכשיו

וכל זאת גם בתנאי שלא יהי השנה TOP 16 ובמקרה הטוב אליפות

וגביע בארץ(שעכשיו עם הגעתו של פיני, סביר להניח שזה מה שייקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0 זה יקרה רק אם יתחילו להחליף שחקנים

גם אם מכבי איך שהוא תצליח להיכנס לטופ 16 אין לה מה לחפש שם אם הסגל הקיים

פיני "קוסם" רק שיש לו שוליות בלי שחקנים טובים הוא לא שונה מאפי רק יקר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה בגלל עדכונים

ביום שני מכבי נגד אשקלון אורויו בספק בגלל הפציעה

דרוקר כנראה יחתום היום כעוזר מאמן

ווילימס כנראה ינופה אני חושב שלא הוא הבעיה הגדולה והוא עוד יכול לגרום להם צרות בליגה אם יחתום בקבוצה ישראלית נורמלית

טרה סימונס אולי גם ינופה

אני אישית לא מבין למה הם משאירים שחקנים כמו פיזר \בטיסטה \וויט בקבוצה שגם ככה לא מועילים בכלום

וזורקים שחקנים סבירים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3630801,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מבין למה הם משאירים שחקנים כמו פיזר \בטיסטה \וויט בקבוצה שגם ככה לא מועילים בכלום

וזורקים שחקנים סבירים

למה? זה ברור...

הכל עניין של כסף. את וויליאמס וסימונס קל להעביר לקבוצה אחרת כי הם שחקנים זולים וטובים. הרבה קבוצות בליגת העל יתעניינו בהם.

לגבי פייזר - ניסו להעיף אותו, אבל לא הצליחו להתיר את החוזה, אז אם הוא כבר מרוויח כל כך הרבה כסף אולי יהיה אפשר להשתמש בו.

לגבי וויט - גם יקר וגם שחקן מצ'וקמק. במחיר שלו אף קבוצה לא תרצה אותו, ומכבי ניסתה להתיר את החוזה אבל ראתה שזה לא אפשרי.

באטיסטה הוא היחיד שיש לו פוטנציאל אבל הבעיה שהוא פשוט בהלם טוטאלי ולא מצליח להתאושש. מי יקנה כזה עגלה במיליון דולר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרוקר כבר סגור ובדרך, יעמוד עם פיני על הקווים מול ציבונה ביום חמישי בנוקיהו.

היום הבסנו את אשקלון 99-75, משחק שוטף, היו לא מעט מהלכים יפים ו- 15 שלשות.

ארויו מוביל את הליגה באסיסטים ובמדד היעילות (יחד עם סניד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוזה של פייזר חודש לפני מספר שבועות. אני חותם לכם, ברגע שהוא יהיה כשיר לשחק הוא יהווה נכס עצום למכבי.

למה חג'ג' נשאר אלוהים רק יודע, ככה גם ויליאמס.

מה שחשוב זה שיש פיני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן שהרבה משחקים הם בתשלום

אני לא יכול להגיד כלום על המשחק נגד אשקלון כי לא ראיתי אותו

בעניין ארויו תמיד אמרתי שהוא השחקן הטוב ביותר בקבוצה

ואני לא מבין למה חלק יורדים אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן שהרבה משחקים הם בתשלום

אני לא יכול להגיד כלום על המשחק נגד אשקלון כי לא ראיתי אותו

בעניין ארויו תמיד אמרתי שהוא השחקן הטוב ביותר בקבוצה

ואני לא מבין למה חלק יורדים אליו

ארויו שחקן תותח, אבל הוא לא רגיל לכדורסל באירופה אלא למשחק האמריקאי ה"טיפש". שם שומרים 1 על 1 בלי חילופים ובלי אזוריות, ופה זה משחק אחר לגמרי.

הייתי אומר ששנה הבאה אולי הוא ישתפר, אבל החוזה הוא גם ככה לשנה אחת, וקשה לי להאמין שמישהו ישלם לו סכומים כאלה שנתיים רצופות, כי עם כל הכבוד לו הוא לא ג'ורדן.

בקיצור, זו החתמה טיפשית ובזבזנית. טיפשית כי היא רק לטווח קצר והוא לא רגיל לסגנון המשחק, ובזבזנית כי הוא פשוט לא שווה 3 מיליון דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זה אלטון בראון ?

עכשיו בטח יחליפו שחקנים וזה יעלה הרבה כסף ואז שמכבי תתחיל לנצח יכריזו על פיני כמשיח

גם אפי יכל להפסיד למלגה :lol: ולנצח את אשקלון

נראה מה יהיה נגד ציבונה ביום חמישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זה אלטון בראון ?

עכשיו בטח יחליפו שחקנים וזה יעלה הרבה כסף ואז שמכבי תתחיל לנצח יכריזו על פיני כמשיח

גם אפי יכל להפסיד למלגה :lol: ולנצח את אשקלון

נראה מה יהיה נגד ציבונה ביום חמישי

אם אפי היה מאמן מול מלגה, מכבי היו מקבלים 30 הפרש בראש ולא מצליחים לחזור למשחק.

נגד אשקלון מכבי סופסוף שיחקה משוחרר, היו דאנקים ושלשות כמו שלא היו כל העונה והצליחו להגיע ל-100 נקודות. אבל עדיין, זה רק אשקלון...

אני תופס מאפי מאמן טוב, אבל כנראה שכדי לאמן את מכבי צריך קצת יותר מזה. ברגע שאתה משדר חולשה או אפילו קצת חוסר ביטחון, לצערי השחקנים קולטים את זה ומשחקים בהתאם. בגלל זה פיני, עם הפה הגדול והכמויות הלא נגמרות של בטחון עצמי, מתאים בדיוק לקבוצה. וחוץ מזה שהוא תותח על.

קרירין, נראה לי שאתה מחפש תירוצים, אבל זה לא יעזור לך. תכין את הכובע לבליעה, אבל אתה חייב לבחור: או כובע טמבל או סומבררו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...