HP מביאים אותה בענק (שוב)! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HP מביאים אותה בענק (שוב)!

amitbl

Recommended Posts

http://www.tabletpcreview.com/default.asp?newsID=1307

פשוט אין דברים כאלה. וב1150$ אין מצב שזה לא הופך לטאבלט הפופולרי ביותר בשוק.

ואלוהים ישמור... כמה שהוא יפה...

אני שמח בשביל . הם הולכים לעשות קופה לא קטנה רק על הצעצוע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שזה נמכר - לא הייתי בונה על כך. אין פה ארוחות חינם.

אבל אולי הוא יתחמם פחות, אולי המעבדים החדשים של יותר יעילים או ש- שיפרו את התכנון התרמי. זה יהיה שיפור משמעותי מהקודם.

ה-Multitouch הוא גם דבר נחמד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שמועות מעודדות שסדרת ה-QL של אכן מספקת ירידה יפה בחום. עדיין לא יצא לי לראות כזה מחשב. ה-tx2 מציע אותם אז אם אכן יש אמת בדבר זה בהחלט יהיה שיפור משמעותי.

לצערי אני פשוט לא מצליחה להתרגל למסך של ה-tx2500 אז אני כנראה לא אפתח מערכת יחסים אוהבת עם ה--tx2 :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תני לי לחדש לך

בסדרת tx2 מדובר על מסך LED BACKLIT עם בהירות טובה בהרבה, פחות "אפרוריות", וצריכת חשמל נמוכה יותר. מצד שני הבנתי שזוויות הצפייה ישארו כפי שהן, או לפחת מאוד דומות לסדרה הקודמת.

קורא טביעת האצבע הועבר מצד שמאל של המסך לצד ימין - תכנון מעט יותר הגיוני.

המסך הוא Active + Passive digitizer + Multituch. דבר שעוד לא נראה כמוהו, וספק אם למחשב שApple מתכוונים להוציא יהיה דיגיטייזר ברמה שנראה בtx2.

למעשה עושה רושם שהם תיקנו את כל הבעיות הרציניות במסך, והוסיפו אפילו עוד פונקציות.

לבעיית ההתחממות, לצערי, ככל הנראה לא יהיה פתרון בסדרה הזו. גוף הנייד בנוי בדיוק באותה הצורה, והוא מכיל אותם רכיבים כמו סדרת tx2500 (פלטפורמת הPUMA עם כ.מסך מובנה HD3200 שמפיקהחום רב בנייד). הוא אכן מגיע כאופציה עם מעבד מסדרת QL החדשה, אבל כנראה שיהיה לו תג מחיר גבוהה, וטמפ' מעט נמוכה יותר ברמה שלא תצדיק את המחיר.

החיבור למסך חיצוני עודנו VGA ולצערי עדיין לא התווסף .

בכל מקרה במחיר שהוא נמכר - נראה לי שיש לנו מלך חדש ובלתי מעורער בשוק הטאבלטים מבית ... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.slashgear.com/hp-touchsmart-tx2-multi-touch-consumer-notebook-hands-on-1923249/

אני מציע לראות את הסרטון הדגמה שלו בלינק הזה

לפי ההתרשמות האישית שלי מהמסך בסרטון הזה:

הוא מבריק מאוד, כמו הדגמים הקודמים, אבל השכבה החיצונית של המסך היא זכוכית אמיתית ולא פלסטיק.

הוא בהיר וברור מאוד, עם צבעים חיים מאוד וכמעט ללא אפרוריות באופן שאוכל בלי מלח את הדגמים הקודמים.

זוויות הצפיה האופקיות השתפרו פלאים, אבל האנכיות נשארו פחות או יותר אותו הדבר.

החליפו צד לקורא טביעת אצבע. לי לדוגמא ממש לא נוח שאני צריך להשתמש באגודל שמאל כל פעם שאני משתמש בקורא הזה. אז זה שינוי מבורך לדעתי (אפילו שהוא מינורי).

שינו המיקום ואת עיצובים של הכפתורים במסך, ושינו את הצבע של הLEDים שלהם מכחול (מעצבן) ללבן (תודה לאל!).

העיצוב של גוף המחשב נשאר זהה (פרט לצבע).

מעניין... אם יישבר לי "בטעות" המסך בעתיד, אני אוכל לשלוח להם את המחשב ושיחליפו לי את המסך למסך של דגמי ה?tx2 (בתוספת סכום סמלי כמובן)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה במחיר שהוא נמכר - נראה לי שיש לנו מלך חדש ובלתי מעורער בשוק הטאבלטים מבית ... :yelclap:

בשוק הטאבלטים הצרכניים, ששם גם ככה מתחרה בעיקר בעצמה.

זוויות הצפיה האופקיות השתפרו פלאים, אבל האנכיות נשארו פחות או יותר אותו הדבר.

מה שאומר ש- כנראה פתרו את הבעיות הספציפיות שהיו להם במסך (זה טוב) וכעת נותרנו עם המגבלה הטבעית של פאנל TN, שאותה אי-אפשר לפתור.

מעניין... אם יישבר לי "בטעות" המסך בעתיד, אני אוכל לשלוח להם את המחשב ושיחליפו לי את המסך למסך של דגמי ה?tx2 (בתוספת סכום סמלי כמובן)....

בתוספת סכום סמלי של מחיר מסך מלא (2000 ש"ח ומעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג מתי הם מתכוננים להביא אותו לארץ ?

בעיתונות הישראלית ברשת נכתב " כמה חודשים" . כמה חודשים זה בד"כ כלל לוקח לHP ?

האם נראה לכם שיתנו לו תג מחיר גבוה יותר מזה שהתחיל איתו ה2520EJ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...