חוויות של כתב nana אחרי שקנה מחשב באייבורי (ובעבר גם ב-KSP) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוויות של כתב nana אחרי שקנה מחשב באייבורי (ובעבר גם ב-KSP)

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה לא יודע מה אתה רוצה/צריך, ובא למישהו בעל אינטרס ליעוץ, מגיע לך שיזמברו אותך.

זה למה קוראים אותם אנשי מכירות.

זה לא מדויק, איש מכירות מעולה אמור להבין בסחורה שהוא מתעסק איתה על מנת לתפור ללקוח את החבילה המתאימה ביותר. החוכמה היא לא רק לדפוק קופה עכשיו אלא גם להוציא את הלקוח מרוצה, על מנת שיחזור אליך בעתיד וגם ישלח אליך את החברים שלו. בנוסף, לקוח מרוצה לא מציק לשירות הלקוחות, לא שולח מכתבי תלונה או שאר בעיות שעולה לעסק כסף להתעסק איתן.

איש מכירות מעולה אמור גם לזהות את הלקוח העומד מולו. אם הוא קולט שמדובר במישהו מבין עניין הוא אמור לתת תשובות יותר טכניות ומפורטות. בסופו של דבר הוא יוכל לדפוק מכירה מאוד מרשימה ועם רווח מרשים משום שאנשים "מבינים" מוכנים לשלם יותר ולקנות מוצר יוקרתי יותר ממוכר מקצוען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק, איש מכירות מעולה אמור להבין בסחורה שהוא מתעסק איתה על מנת לתפור ללקוח את החבילה המתאימה ביותר. החוכמה היא לא רק לדפוק קופה עכשיו אלא גם להוציא את הלקוח מרוצה, על מנת שיחזור אליךבעתיד וגם ישלח אליך את החברים שלו. בנוסף, לקוח מרוצה לא מציק לשירות הלקוחות, לא שולח מכתבי תלונה או שאר בעיות שעולה לעסק כסף להתעסק איתן.

איש מכירות מעולה אמור גם לזהות את הלקוח העומד מולו. אם הוא קולט שמדובר במישהו מבין עניין הוא אמור לתת תשובות יותר טכניות ומפורטות. בסופו של דבר הוא יוכל לדפוק מכירה מאוד מרשימה ועם רווח מרשים משום שאנשים "מבינים" מוכנים לשלם יותר ולקנות מוצר יוקרתי יותר ממוכר מקצוען.

מילים כדורבנות

אני מסכים איתך ב100%

הבעיה היא שאנשי IVORY לא קולטים את זה

והבעיה היא שהאנשים שלא מבינים כלום ממשיכים לקנות שם,,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החכם אותי אם כן, מה ההבדל בין nvidia לamd-ati?

המוכר מדבר כאילו מדובר באותו כרטיס בדיוק, רק חברות שונות שמייצרות אותו (יהיה לך כתוב ATI, אבל זה אותו כרטיס) כמו שכרטיס 9800GT מיוצר על ידי XFX וגם על ידי , זה אותו כרטיס רק עם שם שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק, איש מכירות מעולה אמור להבין בסחורה שהוא מתעסק איתה על מנת לתפור ללקוח את החבילה המתאימה ביותר. החוכמה היא לא רק לדפוק קופה עכשיו אלא גם להוציא את הלקוח מרוצה, על מנת שיחזור אליךבעתיד וגם ישלח אליך את החברים שלו. בנוסף, לקוח מרוצה לא מציק לשירות הלקוחות, לא שולח מכתבי תלונה או שאר בעיות שעולה לעסק כסף להתעסק איתן.

אתה מפספס את הנקודה. הלקוחות של אייבורי מרוצים. הם מבחינתם עשו עסקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למוכר אין מושג מה ההבדל בין ATi לnVidia אז הוא לא ראוי להיות מוכר בחנות מחשבים. זה מה שאמרתי, לא מסכים?

מוכר צריך להפגין קצת ידע.

תאר לעצמך שאתה שומע מוכר אומר "אני יכול לשים לך במקום , אבל אין טעם כי זה אותו דבר, זה שם אחר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אתכם.

מה הבעיה לקנות באייבורי?

אני לקוח פשוט, לא מבין כלום ועד לאחרונה חשבתי שעכבר זה משהו שבשבילו יש מלכודת. כאשר הפקידה במשרד הפנים אמרה לי ש"המחשב טעה" הייתי בטוח שמחשב זה דבר שיכול גם לחשוב לבד ולעשות טעויות בעצמו, לא הבנתי למה אומרים שזה אדם שהזין נתונים שגויים או נתן פקודות שגויות. אהההההה רק עכשיו סיפרו לי שמה שאני מכנה פקודות למחשב זה נקרא תוכנה, חשבתי שחלונות זה בכלל מהמסך של המחשב.

אני רוצה משהו פשוט, הכי בסיסי, לעבודה משרדית (יכולות בסיסיות במעבד תמלילים וקצת הנהלת חשבונות בגליון אלקטרוני פשוט). אולי קצת לקרוא חדשות ב YNET (סתם כדוגמא) ואולי אולי גם לראות בהפסקה איזה סרט על שלקחתי מהספריה או ממקום אחר. המושג "משחק" אצלי מתבטא בסוליטייר ואולי פעם ראיתי גם SUPAPLEX (יש מישהו זקן עד כדי לזכור את זה??). הכי הרבה אני רוצה להתכתב במייל עם הנכד שלי שצוחק עלי שאני לא יודע להשתמש במחשב. גם נחמד יהיה לראות מצגת PPS ששולחת לי האמא של החתן שלי.

אין לי מושג מה זה ג'יגה משהו והמלה BACKUP מזכירה לי את הגב שלי שזקוק לסיוע אורטופדי. כאשר מסבירים לי על CL אני מהנהן בשקט כאילו שהבנתי אבל האמת היא שפעם היה לי פורד אסקורט תוצרת נצרת בגימור CL וזה הכל. כאשר הבחור הידען בחנות הסביר לי על SECTOR בדיסק חשבתי על שני דיסקים דפוקים שיש לי בגב והסקטור היחיד שאני מכיר זה הסקטור הציבורי ממנו יצאתי לפנסיה לפני 10 שנים.

המחיר הוא גורם משמעותי, בעל החשיבות הרבה ביותר בהחלטה.

מה רע בלקנות באייבורי משהו פשוט לפי ההצעה של המוכרן?

נדמה לי שהנקודה שלי מובנת. יש "שוק" של פסטרמה באריזות של שופרסל ויש "שוק" שקונה פרושוטו אצל ההוא בקצה של ככר המדינה שרק אצלו אפשר להשיג את זה האיטלקי הכי טוב.

כך גם יש "שוק" לחנות בסגנון אייבורי ויש "שוק" אחר לגמרי שחלקו כותב בפורומים שה"שוק" הראשון אפילו לא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...