GeForce 4 MX = GeForce 2 !!!!! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce 4 MX = GeForce 2 !!!!!

Condor

Recommended Posts

נכון אחי .

אבל ג'יפורס 4 mx לא שווה ג'יפורס 2 mx אלא יש הבדלים גדולים בין שתיהם ובאמת יש כרטיסי 3 שהם יותר טובים .

אז עם קונים 4 אז עדיך לקנות titanium .

ואחי מה השאלה או הסיבה לפתיחת הדיון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר נכון, הגיפורס TI200

יותר חזק מהדגם MX הכי חזק, שיש ה460.

כמו שזה מ3DO אמר, ( ;D) אל תקנו גיפורס 4! (לפחות לא MX..)

בסה"כ ה- 4 MX למיניהם מצויינים לאנשים שלא רוצים לבזבז הרבה כסף על זה, או לאנשים שמשחקים פעם בחודש במחשב...

כרטיס זול יחסית (בטח ההכי חלש יעלה איזה 650 ש"ח בארץ) ומריץ משחקים יפה מאוד יחסית לכאלה שהשתמשו עד היום ב-TNT 2 או ב- 2 MX...

לחבר שלי יש TNT 2 והוא מריץ את MOH:AA יפה מאוד על Medium Details, אז תחשבו איך זה יהיה עם 4 MX...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MX460 יותר חזק מ-TI200 !

ו-MX440\460 זה לא כל כך LOWEND... במיוחד אם עדיין הג'י פורס 2 טיטאניום 200 נקרא MIDEND

הMX440/460 הם בהחלט כרטיסי MidEnd, אבל הג'יפורס 2 טיטאניום בהחלט נמצא במגמה של הפיכה לLowEnd ואני מאמין שבקרוב מאוד הוא יהפוך לLowEnd.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני לא אוהב ללכת נגד שאר חברי הצוות, אני פשוט לא עומד בפיתוי של ויכוח על כרטיסי מסך...

MX460 יותר חזק מ-TI200 !

ו-MX440\460 זה לא כל כך LOWEND... במיוחד אם עדיין הג'י פורס 2 טיטאניום 200 נקרא MIDEND

האממ... לא !

ה- MX440 / MX460 הוא אחד השבבים השנואים עלי ביותר בגלל כמה סיבות:

1) מדובר פה ב- GF2 MX מסריח עם שני צינורות עיבוד לעומת 4 של ה- GF2 Ti ושל ה- GF3ים למיהים.

2) אמנם יש לו כמה שיפורים נחמדים אבל זה לא הדבר האמיתי ואת זה ניתן לראות במבחנים של Anandtech עם המנוע העדכני של UT2...

3) בהשוואה ל- GF3 Ti200 אין פה בכלל שאלה...! ה- Ti200 כולל VS ו- PS...! אין פה בכלל שאלה של אם או למה... מדובר פה בהבדל מהותי אחד: הכרטיס שיוכל להתמודד עם המשחקים שיצאו במהלך השנה (ה- Ti200) והכרטיס שלא יוכל להתמודד איתם (ה- MX440/460)...

4) מה לא מובן פה שה- MX440/460 הוא כרטיס נחות משמעותית מה- GF3 Ti200 אשר כולל טכנולוגיות טובות הרבה יותר מהטכנולוגיות ה"חדשות" של ה- GF4 MX (לדוגמה: V&P shaders, איבוד ביצועים נמוך יותר ב- AA וכו').

5) יש פה Over Hipe רציני לכל סדרת ה- GF4... אני רואה בסדרה זו אכזבה גדולה מאוד.

הMX440/460 הם בהחלט כרטיסי MidEnd, אבל הג'יפורס 2 טיטאניום בהחלט נמצא במגמה של הפיכה לLowEnd ואני מאמין שבקרוב מאוד הוא יהפוך לLowEnd.

ממש לא.

ה- MX440 אשר אמור להיות במקום ה- GF2 Ti לא מספק את הסחורה. נקודה.

הוא חלש יותר מה- GF2 Ti וחסרונותם של שני צינורות העיבוד בו יהיה (וכבר) מורגש במשחקים החדשים (UT2 לדוגמא ואני לא מדבר על הכאב שיהיה לו ב- 3...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את מה שיובל כתב אבל אני מסכים איתו. (אני יודע מה הוא בטח אמר)

הגיפורס 4 MX הוא הכלאה פרועה בין NV10 (גיפורס 2 MX) לבין NV25 (גיפורס 4 Ti)

כשהמעבד עצמו הוא חלש למדי ומבוסס על NV10 ואינו כולל כל אופצית Shaders ובואפן כללי די עלוב.

ממשק הזיכרון יכולת ה FSAA הם של NV25 והם מה שנותנים לו ביצועים משופרים...

אקיצר - חייה מוזרה ביותר שאת הביצועים שלה במשחקים בעתיד יהיה קשה להעריך. וכנראה יהיו גרועים למדי.

מה שאני אומר - תוותרו לחלוטין על כל מה שהוא לא 3/4 ti או לחלופין Radeon 8500 כיוון שכמו שנראה

העתיד כמעט הכל ישתמש בסט הפקודות החדש ל Shaders שלהם... מה שיפגע בביצועים של הדור הקודם

בעיקר במשחקים חדשים שיצאו... אין שום טעם לקנות כרטיס Fixed Pipline שאינו תומך בטריגונומטריה מתוכנתת

שזה הייתרון העצום של כרטיסי 3/4 Ti וה 8500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...