חוסל יעקוב אלפרון - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוסל יעקוב אלפרון

zorgi

Recommended Posts

מה עבודה איזה עבודה איזה איש מקצוע מחול מה אתם מקשקשים אפשר לדעת?

כול טמבל ממוצע יכול לקחת קילו נייטרוגלצרין לחבר לה פלוס ומינוס של הרמקול בטלפון ולהיתקשר לרוצים לפוצץ

אז במקרה הוא לא שם לב.............

ובמקרה זה הצליח.....

קודם כל ניטרוגליצרין הוא נוזלי לרוב ונישמר בחום נמוך בלי זה הוא מיתפצץ לבד

ושתיים , תגיד אתה משוגע אתה בכלל יודעה מה קילו של ניטרוגליצרין עושה .

תיראה מה עושה 10 מילליטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני רואה שמישהו מחק לי את התגובה... מצטער אם זה היה לא במקום...

בדיוק היום בשיעור אזרחות דיברו על האדם מחברון שייחל לכל החיילים להיות כמו גלעד שליט, ועוד כמה התבטאויות שאני לא זוכר.

אותו אסרו ישר, אז למה לא עושים אותו הדבר לבן של אלפרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק היום בשיעור אזרחות דיברו על האדם מחברון שייחל לכל החיילים להיות כמו גלעד שליט, ועוד כמה התבטאויות שאני לא זוכר.

אותו אסרו ישר, אז למה לא עושים אותו הדבר לבן של אלפרון?

כי זה לא אותו הדבר.

היום מישהו בניין לידי התחיל ללמוד על חצוצרה. איחלתי למותו המיידי די בקול פעם אחת. אולי גם צריך לאסור אותי?

תראה, האייקון הזה מלטף לעצמו את הראש תוך כדי הטיה :hi:, אולי כדאי לאסור אותו גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני מוצא סתירה לוגית בדברים?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3624940,00.html

הציטוט לא בכתבה עצמה, אלא הכותרת בעמוד הראשי.

אולי בעברית תקינה ראוי היה לומר 'אוריד לו את ראשו מגופו'. אבל מאידך גיסא, מי אמר שהינוקא מקפיד בתקינותה של עברית?

ומאידך גיסא של אידך גיסא ניתן לשער שכוונתו היתה לקצר ולהמעיט בדברים יתירים, שכן במלוא משמעותם היו הדברים נאמרים כך:

אוריד מהמשאית את ראשו בבאר שבע, אוריד מהמשאית את עיקר גופו ברמלה, אוריד מהמשאית את רגליו בנתניה, וכו' וכו' וכו' כיוב"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מחק לך שום תגובה, על מה אתה מדבר..

מחקו מחקו

כי זה לא אותו הדבר.

היום מישהו בניין לידי התחיל ללמוד על חצוצרה. איחלתי למותו המיידי די בקול פעם אחת. אולי גם צריך לאסור אותי?

תראה, האייקון הזה מלטף לעצמו את הראש תוך כדי הטיה :hi:, אולי כדאי לאסור אותו גם?

למה זה לא אותו דבר?

יש הבדל גם בין לייחל למות מישהו לבין להכריז שאתה הולך לשחוט אותו.

ואם כבר, אז הבחור מחברון רק ייחל כמוך, ואותו אסרו, ואת הבן של אלפרון, שהוא הכריז, לא עשו לו כלום, ומתרצים את זה ב"הוא היה בהלוויה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דורון, תנסה לרגע להיות קצת פחות תמים.

מעבר לעניין החוקי שהוא לא הכריז שהוא הולך להרוג מישהו ספציפי, נסה לדמיין אותך בסיטואציה שלו ופתאם תראה, היי , זה נורמלי.

וגם יש את המשפט "לא שופטים אדם בצערו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט זו הייתה פאסט והיא אכן הייתה שכורה .

מעניין מתי הספיקו להטמין את המטען

במגרש מכוניות להשכרה קרוב לודאי שלא - אלא כמובן אם ההוא מהמגרש עשה קומבינה עם הרוצחים

אולי בתחנת ביניים עד הבית משפט ( אם הייתה )

ואם לא אז החניון של הבית משפט (?)

מה שבטוח שמשהוא עקב אחריו עם המטען מוכן להפעלה ומצא פירצה של זמן ומקום וביצע זאת .

לא ניראה לי שמישהו תיכנן על הבן שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההטמנה תלויה מאוד. אם למתנקש היה ידע קודם על העובדה שאלפרון הולך לשכור מכונית, הוא היה יכול להטמין את המטען שם. למרות זאת, אני חושב ששומרי הראש של אלפרון היו סורקים את המכונית לפני כן. כנראה שהעובדה שהמטען הוטמן בתוך המכונית (ע"פ החדשות) גרמה לכך שהם לא שמו לב אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לך שהמשטרה גם היא מחפשת תשובות לשאלות הללו? ::)

מתי - מתי שהמכונית הייתה פגיעה. לא היו סימני פריצה על המכונית (אם כן, אלפרון לא היה נכנס לשם) ולכן ככל הנראה מדובר במישהו שהייתה לו גישה אל המכונית עצמה. מכל מה שאנחנו יודעים, יכול להיות שאחד מהאנשים שלו היו משוחדים, הטמינו את המטען וראו אותו מתפוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...