חוסל יעקוב אלפרון - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוסל יעקוב אלפרון

zorgi

Recommended Posts

אני עברתי שם בקו 25 כמה דקות אחרי החיסול. כמובן שהיה פקק ענק, ולא הבנתי מה כל הפאניקה: אמבולנסים, משטרה, מכבי אש, אופנועי חילוץ, צלמים, ועוד אנשי הצלה שרצים ברגל וכל אלה במימדים לא הגיוניים בשביל מסכן אחד שהתפוצץ. כשהאוטובוס פנה ניסיתי לראות משהו, אבל משום מה לא ראיתי כלום. חשבתי זה בכלל אימון שמדמה נפילת טיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ראיתם איזה אבל היה היום במהדורות החדשות מיקי חיימוביץ' ויעקב איילון לבושים בשחור,הכתבים מתאבלים, מראינים את האלמנה,קורות חייו של האיש נפרסו מהקצה לקצה, סיפורים על המשפחה, ובלה בלה בלה.. הבנאדם ראש משפחת פשע תבינו! לא צריך להיות באבל כשבנאדם כזה מחוסל, אלפרון וכל משפחות הפשע מביאים רוע למדינה,סוחטים אנשים,רוצחים אנשים,מוכרים סמים לילדים. מצידי שמחר ישרפו את הבית של מולינר כשהוא יושב בתוכו.

הקטע שהתקשורת עושה מהם גיבורים כאילו הם תמימים והמשטרה סתם עוצרת אותם כיוון שהמשטרה לא מצליחה למצוא את ראשי משפחות הפשע האמיתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם איזה אבל היה היום במהדורות החדשות מיקי חיימוביץ' ויעקב איילון לבושים בשחור,הכתבים מתאבלים, מראינים את האלמנה,קורות חייו של האיש נפרסו מהקצה לקצה, סיפורים על המשפחה, ובלה בלה בלה.. הבנאדם ראש משפחת פשע תבינו! לא צריך להיות באבל כשבנאדם כזה מחוסל, אלפרון וכל משפחות הפשע מביאים רוע למדינה,סוחטים אנשים,רוצחים אנשים,מוכרים סמים לילדים. מצידי שמחר ישרפו את הבית של מולינר כשהוא יושב בתוכו.

הקטע שהתקשורת עושה מהם גיבורים כאילו הם תמימים והמשטרה סתם עוצרת אותם כיוון שהמשטרה לא מצליחה למצוא את ראשי משפחות הפשע האמיתיות.

נו ברור. מי החכמולוג שיעז לישמוח בפומבי על החיסול שלו. הכתב הראשון שהיה מראה שימחה על החיסול, היה מוצא את עצמו כמה שעות יותר מאוחר בבית הקברות מחולק ל 24 חלקים שווים. :-X :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס.

שמעתם בכלל איך ידעו שהוא הולך להיות שם?

הוא היה באותו בוקר בבית משפט, בזמן שהיה משפט לבן שלו על זה שהוא סחט באיומים מפיק מסיבות.

אחלה משפחה.

לא נראה לך שיש להעריך כאשר בן הולך בדרכי אביו, מאמץ ערכי העבודה וממשיך בעסק המשפחתי? אתה יודע כמה משפחות נאלצו לזנוח עסקים ופעילות שהאב הקים ויצר במשך שנים רק כי הבן הלך ללמוד מקצוע אחר? הנה כאן יש שמירה על המסורת ועל דרכי אבות ואנשים לא מעריכים את זה.

אבל לא אלמן , כמו שאומרים, ושמענו שהשאיר 7 יתומים, כך שיש מי שיכנס בנעלי האב גם אם הבן יקיר צפור הדרור הזו יראה הסורגים מהצד הפנימי של התא לכמה שנים. זה אם יימצא השופט שיאזור עיזוז ויחליט להיות מגן האזרח ולא מגן הפושע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שמשפחת פשע שמתפקדת כארגון פשיעה זה קבוצה של "ערסים" שלא יודעים לאיית את שמם? :lol:

אני יודע שכן. כולה בגודל של מטר על מטר ויש פה איזה 10 משפחות פשע שמוגדרות כ"גדולות" או "מוכרות לציבור".

היאקוזה, הם ארגון אחד שמחזיק את כל יפן ומקומות נוספים בעולם מהביצים,למה? לא בגלל המשטרה או מערכת האכיפה ותזכור שביפן נהוג עונש מוות, אלא כי הם יפנים וליפנים יש שכל בתוך הגולגולת.

קבלו את דברי המשטרה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3624556,00.html

"נשים יד על מחסלי אלפרון" אפשר לחשוב שחיסלו איזה קצין בכיר או שר בממשלה, שצריך לתפוס את המחסל. זה רק מראה שכל השוטרים שמגיבים בצער לארוע שייכם למפשחת אלפרון ומי שלא מצער על הארוע שייך למשפחה אחרת.

צריך למצוא את המחסל ולהעמיד אותו לדין על פציעתו של הילד שחיכה לאוטובוס אחרי בית הספר, ועל פציעתו של האדם שנהג מאחורי אלפרון. ועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אני שומע

אלא אם כן אתה עובד בפרקליטות או במשטרה אני לא חושב שאתה יודע הרבה יותר ממה ששומעים ביום יום

ואני בטוח שיש הרבה יותר בעולם הזה של אירגוני הפשע.

גם היאקוזה לא קשור פה ועוד פעם יש הבדל גדול בין ארגון אסייתי לבין אירגון ישראלי.

דבר אחרון, חשבת שרוצים לתפוס אותו כדי לחקור אותו מי שלח אותו וכו' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו יש פה מספר אנשים מוכשרים בפורום. רק מקריאת הכתבות וצפיה בטלויזיה הגעתם למסקנות מאוד ברורות בנוגע לחיסולו - מי המתנקש, טיב העבודה, אופן הביצוע. כל הכבוד! מי צריך מז"פ עם מוכשרים כמוכם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אין נפגעים לדעתי זה חיוני שעבריינים יחסלו בכירים אחרים...

אמא שלי אמרה שאם היא היתה ראש-ממשלה, היא הית מקצה אזור לכל ההתחשבנויות והחיסולים, וששם הם יפוצצו את המכוניות שלהם כמה שבא להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק על זה דיברנו היום בעבודה. זה מזעזע. באף מדינה בעולם לא בוכים על ראש ארגון פשע שנרצח, אבל כאן זו חגיגה תקשורתית. יום אבל לאומי. אני זוכר כשהסגירו את רוזנשטיין לארצות ברית אנשים אשכרה בכו. אמרו שאסור להסגיר יהודי לגויים. אתם דפוקים במוח?! הבן אדם הרס את המדינה. לפעמים אני מרגיש שאני חי במדינה של קופים, אידיוטים גמורים. מגיע לנו ערסים שישרצו ברחובות ויהרסו כל חלקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...