סלולרי מומלץ כנגן Mp3 דרך בלוטות' לספורט - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלולרי מומלץ כנגן Mp3 דרך בלוטות' לספורט

biodome

Recommended Posts

אני כרגע עם K800i של SE, בזמנו היה חשוב לי מיכולות הצילום שלו, כיום זה פחות מעניין אותי, והטלפון כבר שרוט בצורה קשה.

רכשתי לאחרונה בלוטות' סטריאו של מוטורולה דגם S9, ואני משתמש בהן בספורט. כשהטלפון נייח ואני מסתובב לידו אין בעיה עובד מצויין.

אבל אם אני זז והוא במכנסיים (בין אם הליכה או רכיבה על אופניים) אז לפעמים ישנם הרבה ניתוקים, לפעמים קצת פחות, אבל היום באופניים למשל היה ממש בלתי נסבל, גם להחזיק אותו ביד עדיין לא היה תקין לחלוטין.

אני מעוניין במכשיר פחות מאסיבי מה-K800 השמן שישמש לי בעיקר כנגן מעל הכל, כך ששליטה נוחה ועוצמה גבוהה חשובים.

משהו שאפשר לרכוש לו רצועה שתתלבש על הזרוע בזמן שאני רוכב.

כמו כן אני לא מתכוון להוציא 2000 ש"ח על המכשיר, מעדיף למצוא משהו באזור האלפיה.

הכי חשוב לי שיהיה נגן טוב ונוח לשליטה (למרות שבספורט בכל מקרה אשלוט דרך האוזניות), שיהיה דק, וגם התוכנה לזיהוי שירים זה משהו שאני מוצא שימושי.

אני לא יודע מה יש היום בשוק - על מה כדאי לי להתמקד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עם K800i של SE, בזמנו היה חשוב לי מיכולות הצילום שלו, כיום זה פחות מעניין אותי, והטלפון כבר שרוט בצורה קשה.

רכשתי לאחרונה בלוטות' סטריאו של דגם S9, ואני משתמש בהן בספורט. כשהטלפון נייח ואני מסתובב לידו אין בעיה עובד מצויין.

אבל אם אני זז והוא במכנסיים (בין אם הליכה או רכיבה על אופניים) אז לפעמים ישנם הרבה ניתוקים, לפעמים קצת פחות, אבל היום באופניים למשל היה ממש בלתי נסבל, גם להחזיק אותו ביד עדיין לא היה תקין לחלוטין.

האמת שזה קורה גם לי עם הFREEPULSE שלי....(בריצה..)

זה פשוט מזעזע...

אני חושב שהבעיה היא באזניות עצמם כי ניסיתי אותם עם כמה מכשירים וזה לא עזר וניסיתי גם את האזניות של גיסי (jaybird) עם אותם מכשירים והיה הרבהה יותר טוב...

אם יש לך אחריות ואתה יכול לעשות משהו בקשר לזה אז תטפל בזה... כי ניסיתי גם S9 של ידידה שלי בריצה וזה היה מעולה...

יכול להיות שזה באמת בעיה חד פעמית באזניות האלא...

בקשר לFREEPULSE שלי נידונתי לסבל לשארית שימושם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבעיה באוזניות, כי כמו שאמרתי, ברגע שהפלאפון נייח אין בעיה שאני אסתובב ואזוז ואפילו לא ניתוק אחד.

אחריות כמובן שיש, אבל אני לא חושב שמדובר בדגם תקול.

מה באשר למכשירים של Nokia, יש משהו מתאים? אני דיי מתגעגע לממשק שלהם. אין להם את הקטע של TrackID או משהו דומה?

ל-W910 ניתן למצוא רצועה לזרוע?

אני מניח שאין בעיה להשתמש באחת כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה להשתמש בה..

מה שאני ממליץ לך לעשות זה קודם לקנות אותה, לשים את ה K800 בתוכה ולבדוק אם הבעיה מסתדרת, אולי הבעיה העיקרית היא המרחק בין האוזניות למכשיר.

אני לא מבין איך אתה יכול להתגעגע לממשק של , הוא פשוט דוחה וכ"כ לא נוח (אלא אם כן היה לך סימביאן, כאן זה קצת שונה)..

ולא, אין להם תחליפים לכל הפונקציות הנהדרות שקיימות במכשירי SE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לצרוב על ה K800 גרסה של K810 שמאפשרת לך עוד המון דברים, בינם TRACKID ותוכנה לשיפור צילומים.

דבר איתי בפרטי לגבי זה...

ובעניין המסך, אולי אפשר לתקן את זה בזול בחנות, סה"כ פיסת פלסטיק קטנה..

בכל מקרה, לדעתי לא כדאי לקחת את ה W890 על פני ה W910, הוא דקיק ויפה אמנם (מאוד דקיק ומאוד יפה) אבל אין שיפור מה W910(שגם מאוד דק ומהמם, לדעתי בגרסת הלבן שלו הוא יותר יפה מה 890, אבל עניין של טעם..) מלבד המצלמה(לא ממש שיפור, סה"כ 1.2 מגה פיקסל יותר)

ולדעתי עדיף תצורה של סליידר, מאז שקניתי פלאפון כזה אני פשוט לא יכול להשתמש בסוג אחר (וכך גם כל המשפחה שלי, ש"נגררה" אחריי לעולם הסליידר וכ"כ אוהבים את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבעיה באוזניות, כי כמו שאמרתי, ברגע שהפלאפון נייח אין בעיה שאני אסתובב ואזוז ואפילו לא ניתוק אחד.

אחריות כמובן שיש, אבל אני לא חושב שמדובר בדגם תקול.

מה הקשר לזה שכשהפלאפון נייח אין בעיה?

בדוק הבעיה אצלי באזניות...

וסביר להניח שגם אצלך...

תרוץ עם פלאפון אחר ותבדוק איך זה ותחליף את האזניות...

זה לא אמור להיות ככה וזה לא אשמתו של הפלאפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה K610 ממש לא אגדי, לא יותר ממכשיר תקציבי. שאגב נותן תמורה מצויינת למחיר, אבל יש עדיפים בתקציבו...

ה K660 אחלה של מכשיר, אבל לצרכי מוסיקה ה W910 עדיף. (גם יש לו מסך הרבה יותר גדול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנוקיה עם מערכת סימביאן יש כמה וכמה תוכנות מחקות יופי את ה-TRACKID של סוני.

בנושא הקליטה אני מציע לך לבדוק קודם עם פלאפון מתקדם של חבר או בחנות, משהו בסגנון של N82\N95 ולראות אם הבעיה עדיין קיימת, לדעתי יש מצב שהאוזנייה היא זאת שמתקשה.

יש המון פלאפוני נחמדים של מסדרת המיוזיק אקספרס, אבל בחר אחד עם סימביאן לדעתי... בצילום אף אחד מהם (סדרות המוזיקה) לא חזק במיוחד ואפילו דיי מאכזב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוקיה די מחקה את בעיניין התוכנות, ונותנת אפשרות לבעלי המכשירים הסימביאנים להנות מהמון (!) תוכנות.

תחשוב על ה-K660. לך למרכזי השירות ותנסה אותו.

ה K610 ממש לא אגדי, לא יותר ממכשיר תקציבי. שאגב נותן תמורה מצויינת למחיר, אבל יש עדיפים בתקציבו...

ה K660 אחלה של מכשיר, אבל לצרכי מוסיקה ה W910 עדיף. (גם יש לו מסך הרבה יותר גדול)

אה... סליחה. לא אגדי. סתם הוא נמכר שנתיים שלמות (ספטמבר 06' עד ספטמבר 08') בכמות מסחררת של 300K יחידות. זה לא אגדי מספיק בשבילך?

אני לא בטוח שה-W910 נכנס בתקציב בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1300 ש"ח זה עוד בגדר התקציב ומחיר נורמלי..

ה-TrackID מאוד חשוב לי.. אבל בהחלט אני אוהב את הפונקציות הנוספות שנותנת לי מערכת עם סימביאן.

קובי איזה תוכנות יש שמחקות את ה-TrackID והאם הן באמת עובדות כמו שצריך?

איזה ממכשירי ה-XpressMusic מומלץ?

או לחלופין סימביאני אחר שיש בתקציב?

וקובי יאללה בוא לפה עם ה-N82 שלך נבדוק את האוזניות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם למכשירי SE בלי TRACKID תוכנה שמחכה אותה...

אבל היא אף פעם לא תתקרב למאגר העצום של TRACLID, מנסיון.

בהחלט אם יש תקציב לסימביאן, מומלץ..

אבל לא משהו זול כמו 6120..

אה... סליחה. לא אגדי. סתם הוא נמכר שנתיים שלמות (ספטמבר 06' עד ספטמבר 08') בכמות מסחררת של 300K יחידות. זה לא אגדי מספיק בשבילך?

אני לא בטוח שה-W910 נכנס בתקציב בכלל...

בדיוק, בגלל שהוא זול ומשתלם (ויש בערך 275K מיני ערסים בארץ, השאר אנשים רגילים שקונים אותו.. אתה יכול לנחש למה הוא כ"כ נפוץ בקרב מיני ערסים)

קח דוגמה, יש N95 ויש K610... ה K610 לא מתקרב לקרסוליים שלו, אבל נמכר פי כמה וכמה יותר ממנו.

יש חנויות שמוכרות את ה 910 ב 900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחיים, אבל בחיים לא יקנה מכשיר סלולרי מחנות פרטית... איזה "ע.מ שמעון אלקטרוניקה בע"מ".

מאיפה אתה יודע מה נותנים לך שמה?

יש חנות בנתניה שאני תמיד עובד לידה ורואה את הסמסונגים הישנים שנמכרו לפני 5-6 שנים בחברת פלאפון... לא תודה. החנויות האלה לא בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...