איך משחזרים את החייגן ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך משחזרים את החייגן ?

Vaz

Recommended Posts

יש לי אינטרנט 014 תשתית של כבלים וחייגן l2tp לפני שבוע הבאתי ראוטר ובהגדרות שלו עשיתי שיתחבר דרך l2tp

וככה האינטרנט שלי מחובר ישירות בלי להכנס לחייגן. אבל הראוטר הזה איטי ואין לו קליטה ואני מחליף אותו tp link wr541g

עכשיו בכל מקרה ניתקתי את הראוטר מהחשמל הוצאתי את החיבור רשת שלו והחזרתי חזרה למודם , הראוטר לא מקושר למחשב בכלל.

ועכשיו שאני מפעיל את המחשב האינטרנט עדיין עובד לי בלי חייגן ! מה הראוטר גרם לכרטיס רשת שלי שיתחבר בלי חייגן קבוע ?

זה לא טוב לי אני אוהב את החייגן ורוצה איי פי משתנה. איך יכול להיות שגם שהראוטר לא מקושר למחשב ולא לחשמל לא צריך חייגן ?

איך אני גורם לאיטרנט לעבוד רק דרך החייגן ? או שזה לא משנה כי אפשר להשתמש בתוכנות שמזייפות כדי לשנות איי פי ?

אבל בכל מקרה זה דבר מוזר לאללה שהחייגן לא פעיל פתאום. ושאלה בקשר לקליטה אם אני קונה ראוטר edimax בתקן N

איזה כרטיס צריך איתו וכמה הוא עולה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת קסם :)

אולי היית MPLS כל הזמן ולא ידעת , האןם ניתן לחייג מעל חיבור MPLS בבזק בנלאומי ?

1. תרים טלפון לתמיכה של בנלאומי , שאל אותם במקום אותנו והם גם יעזרו לך להגדיר חייגן על הדרך.

2. כדי לעבוד בתקן N עם EDIMAX שתומך בזה אתה צריך כמובן גם כרטיס שתומך בזה ,

בדוק ב ZAP כמה עולה כזה כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קסם ? הם דפקו אותי אולי הם ראו שהתחברתי עם ראוטר וביטלו את החייגן בלי לשאול ?

אני כבר שנתיים עם חייגן , הראוטר הזה רק בעיות גם איטי גם לקח לי את החייגן

מה זה mpls ? אולי הראוטר נגע במשהו בהגדרות של הכרטיס ? גרם לו לבטל את החייגן ?

בזאפ לא ראיתי שיש חיפוש כרטיסי לפי תקן N ? כמה כרטיס כזה אמור לעלות ? ואיזה כדאי ?

ראיתי שישם אדימקס ב80 שקל ואחד ב180 שקל

וגם מוזר לאללה אני מקבל עכשיו איי פי בקידומת 84.109 בבזק זה תמיד היה קידומת 110

וגם בחייגן אם זה איטי היתה לך אפשורת להתחבר ל gch.bezeqint או ל matav.bezeqint פה אני לא יודע על מה אני בכלל

השאלה היא האם אפשר בכלל להתחבר עם חייגן כשיש ראוטר ? או שזה מיותר ? כי דרך הראוטר מחליפים איי פי וזהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי חיישן במחשב שעובד , בחיבורי רשת יש רק LOCAL AREA CONNECTION ו חיבור l2tp בשם bezeq

וזה נראה לי מוזר כי זה תמיד היה local area network ולא connection מה 014 כאלה חכמים שהם זיהו שהתחברתי עם ראוטר ?

ולבד שינו לי מחייגן ל mpls ? mpls זה חיבור ללא חייגן כן ?

השאלה היא האם חיבור בחייגן מתאים בכל לעבודה עם ראוטר ? ואיך זה הגיוני שזה השתנה לי ? במשך שנתיים גלשתי עם חייגן

ועכשיו אפילו שהראוטר מחוץ לחשמל זה השתנה ככה ? איזה מעצבן

זה חסרון רציני , כשיש חייגן אפשר לדעת אם אתה ב gch או matav.bezeqint

אגב כשאני נכנס ip config/ release ו renew זה מבצע את הפעולות

כולכם פה גולשים עם חייגן או בלי ? זה קריטי מהם לבקש חייגן ? או שאפשר להשתמש בתוכנה כמו spoofer וזהו ?

בקשר לשאלה השניה אני קונה את הראוטר edimax BR6504n

איזה כרטיס מומלץ לקנות איתו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי חיישן במחשב שעובד , בחיבורי רשת יש רק LOCAL AREA CONNECTION ו חיבור l2tp בשם bezeq

וזה נראה לי מוזר כי זה תמיד היה local area network ולא connection מה 014 כאלה חכמים שהם זיהו שהתחברתי עם ראוטר ?

ולבד שינו לי מחייגן ל mpls ? mpls זה חיבור ללא חייגן כן ?

השאלה היא האם חיבור בחייגן מתאים בכל לעבודה עם ראוטר ? ואיך זה הגיוני שזה השתנה לי ? במשך שנתיים גלשתי עם חייגן

ועכשיו אפילו שהראוטר מחוץ לחשמל זה השתנה ככה ? איזה מעצבן

זה חסרון רציני , כשיש חייגן אפשר לדעת אם אתה ב gch או matav.bezeqint

אגב כשאני נכנס ip config/ release ו renew זה מבצע את הפעולות

כולכם פה גולשים עם חייגן או בלי ? זה קריטי מהם לבקש חייגן ? או שאפשר להשתמש בתוכנה כמו MAC spoofer וזהו ?

בקשר לשאלה השניה אני קונה את הראוטר edimax BR6504n

איזה כרטיס רשת מומלץ לקנות איתו ?

לאט לאט לך ידידי...

אם אתה משתמש בראוטר, עדיף לך חיבור MPLS בגלל שהוא יותר יציב ואמין, החסרון (או היתרון להרבה משתמשים) הוא שכתובת ה- IP שלך באינטרנט תהיה קבועה לכ- 3 חודשים.

עם חיבור MPLS אין לך שום צורך בחייגן (מה שגם הוא לא יעשה כלום, או יתן שגיאה). Local Area Connection זה הכרטיס רשת שלך, חיבור ה- L2TP הוא החייגן.

הספקית אינטרנט לא שינתה לך לבד את החיבור מחייגן ל- MPLS (פעולה שבעצם מתבצעת ובשליטת הוט), ידוע לי לפעמים שהוט מבצעים עדכונים למערכות שלהם, זה גורם לבלאגן עם החיבורים (לפעמים מי שב- MPLS עובר לחייגן, ולהיפך).

כדי לנצל את הראוטר שאתה רוצה לקנות, אתה צריך כרטיס שיתמוך בטכנולוגיה קרי Draft N, הכרטיס הזול ביותר הוא (גם של Edimax, יש להם יבואן לא חמדן) -

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=694238

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ידידי אני אומר לך שבמשך שנתיים עם חיבור חייגן אפילו פעם אחת לא הייתה לי בעיית גלישה או התנתקות...

להפך זה רק עזר לי בהורדת קבצים...או פעם בהרבה שעות שהמחשב מחובר הרבה זה טוב לשנות שרת או איי פי..

נראה לי שהם לא רוצים שאנשים יורידו הרבה מראפיד שר..אי פי קבוע זה גרוע ..אם תוקף אותך או ספייוורים

אני רואה שהראווטר הזה עסק יקר גם 180 שקל כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון : בסוף נשארתי עם הראוטר tp link wr541g חיברתי אותו בחיבור חוטי והוא קולט טוב.

עכשיו הבעיה שכל הפורטים שלי סגורים ..כשאני מנסה להכניס לתוכנה soulseek. הפורט שלה מוגדר גם בחומת אש , וגם מוגדר ב udp ו tcp גם ב פורט טריגרינג ו גם באפשרות וירטואל סרברס. גם כשרהאוטר סגור ולא בחשמל הפורט של התוכנה עדיין סגור. וכל זה לא היה לפני שהבאתי את הראוטר.

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...