Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה יופי זה נראה :smile1:

גיא, אתה וחבר'ה שלך [כולל אחיך אני מניח?] תמיד מתארגנים ככה על משחקים? [CNC3, COD4, CODWAW :cool2: ]

לי אין ניסיון בCOD4 ברשת אז אני נוב רציני :lol:

הולכים לקרוע אותי, בהתחלה לפחות :D

גם אני מחכה למשלוח מהודו - וכמובן לחומרה, יאללה שתגיע :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שחושב שקריאות עידוד בקרב הן לא חשובות - כנראה שלא ממש מבין מה זה שדה קרב אמיתי.

דווקא כאן טמונה הגאוניות של המפתחים בהבנה שלהם (למרות שאני בטוח שגם הם לא נלחמו אף פעם...) את המתרחש בשדה הקרב - ותאמין לי שחשוב מאוד שיהיה מישהו לצידך שיעודד אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

שמתי לב שהרבה מאוד אנשים בארצות הברית (כן אני מסתובב גם בפורומים שמה) ממש חושבים שהמשחק הזה הוא אכזבה,

חלק מהם מכנים אותו "המשחק הגרוע ביותר השנה" אני לא מבין לעזאזל מה גורם להם לחשוב ככה...

כי שום משחק בשנה האחרונה לא גרם לי להתרגש ככה ולהתחבר ככה לעלילה (במיוחד של הרוסים ::) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא, אתה וחבר'ה שלך [כולל אחיך אני מניח?] תמיד מתארגנים ככה על משחקים? [CNC3, COD4, CODWAW :cool2: ]

כן רומן- הרבה יותר כייף לשחק ביחד (שלא לדבר על לחסל אנשים שאתה מכיר >:D).

יש סיבה לזה שקנית 4 עותקים?

עבורי, עבור אח שלי ו-2 חברים.

סיימון, רומן ושאר החבר'ה-

אני מקווה שהפעם נתארגן לשחק ביחד יותר ולא כפי שהיה ב-COD4 (רק אתמול שיחקתי בפעם הראשונה עם סיימון :smile1:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיל ספוילר

מישהו שיחק בשלב של הזומבים ?

ברגע שמסיימים את המשחק אחרי הקרדיטים נכנסים לSOLO ואז לבחירת שלב, יש כזה שלב שהנאצים זומבים, משהו כיפי עם סיבובים...

הגעתי לראונד 2 ונמאס לי מזה די מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון, רומן ושאר החבר'ה-

אני מקווה שהפעם נתארגן לשחק ביחד יותר ולא כפי שהיה ב-COD4 (רק אתמול שיחקתי בפעם הראשונה עם סיימון :smile1:).

וראית כמה אני חלוד :-X

יגיע המשחק, נסיים את הסינגל ונכנס ביחד לקרבות במולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איפה הכי זול בארץ לקנות את המשחק וכמה הוא יעלה?

ועוד משהו, ההורים שלי טסו השבוע לטורקיה ובדיוטי פרי שאלו אם יש שם cod5 ואמרו שעוד לא הגיע אליהם... איך זה יכול להיות יש מצב שיש בטורקיה?

ואיפה אפשר לקנות באינטרנט וכמה זה עולה והאם זה בטוח?

תודה סליחה על החפירות של ילד בן שלוש,פשוט יש לי מחר מבחן ענק בבהסטוריה אז החזרה למבחן השפיעה עלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...