Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה מערכת הסינגל דווקא נחמדה.

לא מתקרבת לרמת הליטוש של COD2 או COD4, אבל בהחלט מתיימר להיות אחד מכותרי COD שזה גם טוב.

אהבתי את האלימות המוגברת, את אלמנט הפיצוצים והאש המוגזמים במשחק ואהבתי את הFLAMETHROWER...סוף סוף משחק שעושה בנשק הזה שימוש טוב ונכון שנראה אמין. [החברה של 2 היו צריכים ללמוד דבר או שניים מטרייארק]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, שוחחתי עם בחור שהיה חבר כאן בפורום והיום עובד במדיה גיים- וסידרנו הנחה לחברי HWzone.

המשחק כרגע עומד על מחיר של 209 ש"ח.

כל מי שיקנה את המשחק דרך מדיה גיים ויציין שהוא חלק מהמכירה הקבוצתית של HWzone יקבל הנחה של 30 ש"ח, כלומר 189 ש"ח.

הנה הקישור למשחק:

http://www.mediagame.co.il/details.asp?id=3286

או שתדבר עם החנות ותאמרו להם שאתם מ-HWzone, או שתציינו זאת בהערות כשאתם מזמינים דרך האתר. :xyxthumbs:

* החנות צפויה לקבל במהלך יום ראשון (מחר) עותקים של המשחק.

179 אם כבר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי 30 שקלים, אני כבר רץ

מישהו יכול לעזור לי למצוא מקום כאן שאפשר לחסל ממנו בשקט את המנייאק הגרמני שיושב על המכונת יריה?

המנייאק הזה מחסל אותי כמו כלום תוך כמה שניות...

נראה שאין לי איפה להתחבא, הוא תמיד איכשהו מחסל אותי.

ברגע שאתה מתחיל,תלך ישר לחלון השמאלי ביותר [לפני שבכלל הוא מתחיל לירות עלייך,שם אתה קולט אותו ונותן לו ירייה לראש, לי זה הצליח על הפעם השנייה]

אני תקןוע פה אני יורה על הטנקים ומשום מה הם לא מתפוצצים

באג?

אולי מישהו כבר עזר לך,או שכבר עברת, אם לא תנסה עם הטיל כתף. [כנראה רק עם זה אפשר ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

179 אם כבר ::)

טעות בהקלדה...

המשחק עולה 219, כך שהמחיר בסופו של דבר הוא כן 189.

אוייי 30 שקלים, אני כבר רץ

אתה יכול להמשיך לשחק בגירסה הפרוצה שלך, אבל אתה לא צריך לזלזל בניסיון שלי לעשות משהו למען הקהילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפני חודש בערך קניתי CDKEY לCOD 4 רק בשביל המולטי.. ועכשיו כולם עוברים ל5..... :'(

אל תגזים, לא כולם עוברים ל- cod5... אני חושב שהרוב ישארו ב- cod4 בכל הקשור למולטי.

אני אישית קניתי כרגע את המשחק בגלל חווית הסינגל המשובחת, ובגלל שאני רוצה לשחק עם חברים בשלב המטורף של הזומבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...