האם אתם עוסקים בספורט מסויים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם עוסקים בספורט מסויים?

SpiritKnight

Recommended Posts

האם אתם משחקים כדורסל\כדורגל\כדורעף\פיינטבול\MOHAA?

אני משחק כדורסל ושנה הבאה אני אשחק בליגה(עברתי לקבוצת ליגה אתמול והחוג הקודם מסתיים עוד 2 אימונים)

אני גם הולך לפיינטבול מתי שיוצא\מתארגן בגיימר

יש מצב משחק כדורסל הבא? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בטלן למרחקים של עד 100 מטר

ישנוני מקצועי למרחק...

ורקדן מקצועי במסיבות ליל שישי

לירן....עדיף שתזכרו את השם (אם אתם יוצאים בשישי!)

וכמובן המומחיות שלי מקפיץ טקילות לגובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כיתה י' (נערים ג') שיחקתי כדורגל בהפועל חיפה נהלל.

זה כבר היה קשה מדי (4 אימונים בשבוע, מתוכם 2 אימוני ומשחק בשבת) וזה התנגש יותר מדי פעמים עם הלימודים... פרשתי בכיתה י'.

היום אני משחק כדורגל חובבני, משחק כדורסל לפעמים ומקפיד לשחות בקאנטרי פעם בשנה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי אמנם הפסקה של חודשיים בגלל הלימודים אבל אני מתחיל שוב עוד שבוע (בגרות אחרונה בלשון תודה לאל!) פעמיים בשבוע טניס+4 פעמים חדר .

כנראה ששנה הבאה אני יעבוד בתור מאמן טניס במקום לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רולרבליידס, אם מישהו כאן אי פעם ראה איזה אחד עם קוקו נוסע בירידות בירושליים כמו משוגע זה אני.

(אם מישהו מבין בזה המפרט ;) הוא Salomon TR8 ABEC 5 80 MM Hyper wheels)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדר האימונים היומי שלי :

בבוקר אני קם מאוחר מידי לבי"ס (אני מתעורר בין השעות 8:40 ולפעמים בכלל לא מתעורר). (בי"ס מתחיל בסביבות 9:00)

אוכל משהו...

תופס ת'אופניי טירה שלי שאגב כל החלקים "הלוותי" מהשכנים בלי שהם יודעים ;) ונוסע משהו כמו שמונה קילומטרים את הדרך לבי"ס...

יושב לי בבי"ס עד 12:00 לפעמים 12:15...

יוצא מבי"ס תופס ת'אופניים

חוזר את השמונה קילומטרים לכיוון הביתה...

מכנה ת'אופניי טירה שלי

מתיישב על הכיסא הזה שאני בדיוק כרגע יושב עליו, ונשאר לשבת עליו עד שאני רעב ואז אני עוזב את הכסא לבול דקה ושלוש שניות וכל זה לטובת האוכל שאני מוציא מהמקרר ומביא לפה, כן, כן, לחדר שלי שאני בדיוק עכשיו נמצא בוא... וממשיך לשבת על הכיסא שלי עם האוכל...

אגב, הכסא הזה מאד מאד לא נוח.. וחוץ מזה, מרוב שאני יושב עליו הוא כבר קיבל את הצורה של התחת שלי ולא נשאר ספוג רך יותר.. הכל קשה..

ואחרי כל זה אני עדיין נשאר עם גוף חתיכי מאד וגם רזה אפילו... (60 קילו והגובה הוא 185 סמ' ... )

ANY WAY , אחרי כמה זמן אני קם להביא איזה שתיה או משהו...

ואז בסביבות 11 בלילה אני קם, ויוצא למסיבות או סתם עם חברים או אולי קצת נרגילה... וכמובן כוסיות חבר'ה!! כוסיות!! 8) (ויש לי הרבה ברוך השם :-*) 8)

זהו, זה הסדר יום שלי... מקווה שנהנתם, ביי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...