פיראטים הביתה! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיראטים הביתה!

Ramsses_II

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוזיקה משחקים היינו אך .....

הבעיה של היוצרים שהם לא רוצים כסף הם רוצים לנגב את התחת עם כסף .....

אם כל המדינות בעולם יתאגדו ויעצרו כל סוג של פירטיות (נניח שאפשר לא ניכנס לנושא ...)

ויחליטו על מחירים שפויים

נגיד אלבום LOSSLESS להורדה ב5 $

משחק להורדה ב 10 $

סרט להורדה HD ב 15 $

בכוונה אמרתי להורדה כי דיסק גורר הוצאות מיותרות בדרך שמייקרות את העסק .

מי שרוצה דיסק ממשי שישלם מחיר מלא .

אז היה די הותר כסף לכולם וכולם היו מאושרים .

עכשיו אלו ששואלים אם ניתן בכלל לעצור את הפירטיות ?

אם כל המדינות בעולם יתאגדו לכך אני משער שאיזה מדען עם תואר עשירי בפיסיקה ימצא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק בודד עולה 2 שקל לצרכן, ובערך שליש אגורה ליצרן. הוא לא מייקר כלום.

התרד הזה לא הולך לשום מקום. בשורה התחתונה המחירים בארץ מופקעים, ועד שהיבואנים לא יבינו זאת המצב לא ישתפר.

וכל הצדיקים, תפסיקו להצתדק.אתם לא מורידים סבבה, יופי לכם תקבלו צל"ש מהנשיא ביום העצמאות! יש אנשים שאין להם תקציב למשחקים, ויש אנשים שפשוט לא רוצים לממן חברות של גנבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד אלבום LOSSLESS להורדה ב5 $

משחק להורדה ב 10 $

סרט להורדה HD ב 15 $

אז זהו, שחוץ במשחקים, אלו המחירים היום ואפילו פחות.

ניתן למשל ב13-20$ לחודש לקנות חבילה בלתי מוגבלת שאפשר להוריד כמה שירים שרוצים.

סרטים גם היום עולים 10-15$, וגם יש משחקים ב10$, לומרות שכאן באמת המחירים לרוב למשחקים חדשים נעים (ככה מאייתים את המילה? הרי זה מהמילה "נע") בין 50-30$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין כסף, אתה לא צריך לקנות כל משחק חדש יוצא,
\

אני לא קונה כל דבר חדש שיוצא .

אבל אני קונה לי את המשחקים שאני יכול לשחק בהם הרבה זמן .

כמו BF2 ,CS ,TF .

יש הרבה משחקים שלא כיף לשחק במולטי שלהם .

למשל אני לא אהבתי את המולטי של COD אז מה אני יקנה את המשחק ויוכל לשחק בו רק יום אחד .

אני יעדיף להוריד אותו ובכסף הזה לקנות משחק אחר שיש לו מולטי טוב.

וסרטים אני בכלל לא מוריד .

את כל הסרטים החדשים שיוצאים אני רואה אותו בקולנוע בגלל שיותר כיף לראות אותם שם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה יש Demo או Trial, כדי שתוכל לנסות משחקים לפני שאתה קונה.

אתה אומר בוא נגנוב את הטלוויזיה הזאת, כי אם אני לא אוהב אותה שאני לא ישלם סתם, ואם אוהב אז אני אקנה.

אין מה לעשות, יש דברים שאי-אפשר לראות לפני שקונים ולפעמים מתאכזבים, אבל זה לא נותן לגיטימיות לגניבה.

מה גם שיש סיקורים וסירטוני Gameplay שאתה מוזמן לראות חופשי לפני שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שוחה בכסף, אבל כל מי שאין כסף, אני ממש לא בא להעליב, ואני מאחל לו באמת חיים הכי קלים שיש (לא חושב שאתם עניים, אבל אני מתאר לעצמי שאלו חיים לא קלים בכלל ואני מעריך על זה).

אבל, כמו שאמרו לפני - משחקים (מדיה מגנטית בכלל) זו מותרות. אם חסר אוכל, אני אהיה הראשון שייפרוץ לשופרסל כדי לגנוב משם, אבל אף אחד לא ימות אם לא יהיה לו את GTAIV (ואולי ההיפך! סתם.... סתם....). במצב כלכלי קשה צריך להאשים את השלטון, ולא את היוצרים והאמנים. אם כל כך קשה לבן אדם שיש לו YES לחכות כמה שבועות כדי לראות נמלטים, אז אני לא רוצה לדעת מה קורה כשהוא צריך לשירותים.

אישית, אני בעד P2P, המחירים המופלצים של משחקים עולים לי על העצבים, שלא לדבר על מערכות ההגנה שנותנות לי להתקים משחק פעמיים וחצי ולבכות אחרי זה. אם לא יהיו עבריינים, לא יהיה מפני מה להגן.

אני יודע, מי אני שאקבע את הערך של מוצר שאני גונב, אבל זה לא נראה לי הגיוני שבמחיר של משחק לPS3 ברשת גדולה, אני יכול לקנות הארדיסק.

לדעתי צריך להפוך P2P לסטנדרט, אם גם ככה דוחפים לנו פרסומות בהתחלה של כל משחק, אז שכבר ידחפו אותן באתר, לפני ההורדה ושיעשו כסף מהמפרסמים, לדעתי זה יכול להצליח יותר מלסמוך על זה שנשלם 50$ למשחק.STEAM/iTunes

ויש לי שאלה לכל מי שיקרא לי גנב, אם המחשב עולה לי 3K, והמשחקים עלו לי גם 3K [נגיד שכל המשחקים בשנה אחת עלו ככה], זה נשמע לכם הגיוני?

זה לא כסף שעדיף להשקיע במפרט? במיוחד כשאין חוק נגד הורדה, אלא יש חוק נגד ההפצה [כאן אני בונה על התמימות שלכם]. אם כל כך אכפת לך מהחוק, למה שלא תמצא את המפיץ ותתלונן עליו?

המשחקים האלה גם ככה לא יוכלו לעבור יותר מדי זמן, כי מבחינת החוק הם לא שלי לאחר X שימושים.

אתה זכאי לדעה שלך, אבל להתחיל לכפות אותה על אחרים? משטרה אזרחית וחשאית? זה לא נאו אנרכיזם סוציאליסטי (מה זה הבול שיט הזה),

זה פאשיזם... :bash:

חיה ותן לחיות...

עכשיו זה ממש לא אנרכו-קומוניזם. זה רחוק. קפיטליזם טהור. אמרתי כבר שבכל זאת אני לא יכול להתעלם מהנורמות העכשיוויות, והן עבודה ותגמול. תשלום ותמורה.

בהווה שבו כסף שולט, חשוב לתת לאנשים תמורה על עבודתם. צריך להיות ישר ואחד שמבין את הצד השני ולא רק חושב על עצמו.

אפשר לטחון פה הרבה. השאלה אם יש פה אנשים שמורידים ואכפת להם, או כאלה שמורידים, והיו מורידים גם אם היה מדובר באבא שלהם.

הכל מתחיל בקטן, ואם תחליטו שאתם יכולים לוותר על 2 משחקי ותלכו למקומות כמו PLAY-ASIA.com או SENDIT.com או תמצאו משחקים זולים מאוד. חוק ראשון, אם אתם קונים, אל תקנו בארץ. זה גם ילמד פה את החנויות לא להתעסק איתנו.

לגבי אני לא יכול לחשוב איך אתם מורידים בכלל. אם אתם שומעים כל שיר פעמיים וזהו, אז זו בעיה. אבל אם תקנו דיסק ב-40-80 ש"ח (תלוי מי ומה) אז הוא יישאר איתכם כל החיים. תחלקו לתשלומים ויצא לכם מספר קטן מאוד.

מישהו פה הולך לקולנוע? אני לא ארחיב על השאלה הזו. (x-boy_24 הרס לי את השאלה, אבל אני אשאיר אותה בכל זאת...)

אין מה לעשות, יש דברים שאי-אפשר לראות לפני שקונים ולפעמים מתאכזבים, אבל זה לא נותן לגיטימיות לגניבה. ספרים

אתה אומר בוא נגנוב נשכפל את הטלוויזיה הזאת, כי אם אני לא אוהב אותה שאני לא ישלם סתם, ואם אוהב אז אני אקנה.

אוף! זה שאתה משנה את המילה לא משנה את המעשה!

אם אני ואתה וכולם נשכפל את הטלויזיה, היצרן לא ירוויח. הוא שילם על ייצור, אבל לא מכר אף . אין מכירות = אין כסף! אין תמורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו הייתי באמת בעדך, ובעד הדעות שלך, ובעד הרעיונות שלך,

עד שקראתי את זה:

אני לא שוחה בכסף, אבל כל מי שאין כסף, אני ממש לא בא להעליב, ואני מאחל לו באמת חיים הכי קלים שיש (לא חושב שאתם עניים, אבל אני מתאר לעצמי שאלו חיים לא קלים בכלל ואני מעריך על זה).

אבל, כמו שאמרו לפני - משחקים (מדיה מגנטית בכלל) זו מותרות. אם חסר אוכל, אני אהיה הראשון שייפרוץ לשופרסל כדי לגנוב משם, אבל אף אחד לא ימות אם לא יהיה לו את GTAIV (ואולי ההיפך! סתם.... סתם....). במצב כלכלי קשה צריך להאשים את השלטון, ולא את היוצרים והאמנים. אם כל כך קשה לבן אדם שיש לו YES לחכות כמה שבועות כדי לראות נמלטים, אז אני לא רוצה לדעת מה קורה כשהוא צריך לשירותים.

מזה הבנתי שאתה סתם ילד שמנת מפונק שרץ לאמא שלו שתקנה לו משחקים חדשים.

למי שאין כסף שלא ישחק??

מזה משנה? הרי אם אני רואה משחק חדש שאני לא בטוח שמעניין אותי, אני מוריד ואם אני אוהב אני קונה! ( ואל תחשוב שאני פיראט, את כול משחקי COD עד עכשיו יש לי מקוריים)

ואם יש משחקים שלא כול כך מעניינים אותי אותי מוריד ומנסה לשחק קצת. מה זה משנה ליצרן?? הרי גם ככה הוא לא היה מקבל ממני כסף, לא תכננתי לקנות את זה מהתחלה!

לא לכולם יש כסף. אומנם אני לא במצב גרוע (תודה לאל) אבל אני ממש לא יכול להרשות לעצמי לקנות משחק חדש כול כמה שבועות.

יש לך מזל שנולדת להורים עשירים. אני בטוח שאם זה לא היה ככה, היו לך דעות בדיוק כמו שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חלק מתופעת הישראלי היפה, סמוך עליו שהוא כבר יגיד לך איך לחיות וינהל לך את החיים... צביעות...

עזוב אותך, חיה ותן לחיות, מה אכפת לך מה החברות מפסידות? יש לך מניות שם? ולמה הצורך לחנך?

יהיו לך ילדים יום אחד, אותם תחנך איך שאתה חושב...

הורדות אגב זה שיא הקומוניזם, לכולם יש מה שלכולם יש... אז תברר גם במה אתה מאמין קודם לפני כל מיני ערכים בוויקיפדיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כשחברות הפיתוח וההוצאה לאור יתחילו לעבור למודל עסקי מגעיל וממוחסר רווי פרסומות, אתה תבין איזו השלכה יש לפיראטיות, לפחות כשמדובר במשחקי .

פותח התארד זה נחמד שיש לך כסף נכון ?

אני חי רק עם אמא שלי ואחותי .

אחותי עכשיו לא עובדת כי היא התחילה ללמוד ואין לה זמן לעבוד .

אני עובד בערב כמה שעות ומרוויח בסביבות ה1500 לחודש .

אז רק אני ואמא שלי עובדים .

בכול הכסף הזה צריך לשלם חשבונות לשלם על הדירה אוכל וכו .

מה נראה לך שאני יעדיף לעשות , לעזור לאמא שלי אם הכסף או לקנות לי כמה משחקים ?

אני גם קונה משחקים אבל רק את אלה שיש להם MP מהנה .

למשל יצאו עכשיו שלושה משחקים ורק לאחד מהם יש MP .

אז מה אני יגיד לאמא שלי ?

שאני מעדיף לשלם 600 שקל על שלושה משחקים מאשר לעזור לך .

כשאני אומר לעזור אני מתכוון לזה שאני לא מבקש ממנה כסף ליציאות ולבגדים וכו .

ותאמין לי אנחנו חיים עכשיו די טוב .

אבל אם כל חודש הייתי קונה לעצמי משחקים שירים ועוד מבקש ממנה כסף . אז זה היה מאוד קשה לעבור את החודש.

אז תחשוב גם על האנשים שאין להם כסף בשביל לקנות כל חודש משחקים ושירים .

ואני מצטער שאתה סובל בגלל כל אלה שמורידים לעצמם דברים בגלל שאין להם כסף לקנות את זה .

אוי אתה כזה מסכן.

שיהיה לך ברור - גם דיבורים כאלה נכנסים בדיוק לקטגוריה של "מגיע לי אז אני אוריד". גם המצב שלך לא מצדיק הורדת משחקים. זו נקודה, שום התייפיפות לא תתרץ אותה. אולי היא לא גניבה ונכון שלא צריך לכרות את הידיים למורידי המשחקים, ונכון שכולנו עשינו זאת, אבל זה דבר פסול וצריך להודות בכך. לראות בפיראטיות דבר תקין, או לומר "אני צדיק וזה בסדר שאני מוריד" - זה אבסורד.

שים לב מה אתה אומר - "אני במצב כלכלי לא משהו, אז אני עובר על החוק מדי פעם לטובת הנאתי האישית ולכן אני חף מביקורת". נראה לך תקין?

אנשים הגונים שלא יכולים להרשות לעצמם מוצר X, לא מצדיקים בקשיים שלהם את העובדה שהם עוברים על החוק כדי להשיג אותו. הם יכירו בעובדה שהם עושים משהו פסול, כי מה שמנחה אותם הוא להסתדר בלעדי אותו X ולהסתפק במה שהם יכולים לרכוש לעצמם.

אין לך כסף? בשעות שאתה מבזבז בלשחק את המשחקים שאתה מוריד אתה יכול לעבוד ולהרוויח יותר, או לעשות דברים אחרים קונקרטיים.

עריכה:

ולכל מי שמתקשה להבין, כי נתקלתי ביותר מדי כאלו - אני לא מצדיק לשנייה את המחירים הגבוהים או את מנגנוני ההגנה הפולשניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו שאין פרסומות סמויות כבר היום במשחקים, נו באמת,

עוד לא ראית כלום. אתה ממש חושב בקטן הא?

נראה מה תגיד כשזמני הצגה של מסכי טעינה במשחקים יהיו ממושכים בכוונה כדי להציג לך פרסומות,

או כשכל משחק שני שתקנה יצא עם תוכן חלקי בלבד, ותאלץ לשלם עוד בשביל השאר,

או כשכל משחק שתקנה אונליין ילווה בהצפות של ספאם לאימייל,

או כשיותר ויותר משחקים ידרשו ממך subscribing ו/או מנוי כזה או אחר

וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

בזה אני בטוח (שעוד לא ראיתי כלום)...

תראה כבר היום יש כל מיני הרחבות למיניהן (בסידרת הסימס רואים את זה ממש ממש טוב למשל או בBF2) שהן "תוספות" למשחק

ולדעתי משמשות כמסחטת כסף ותו לא, זה גם לא טראנד חדש.

מה גם שהמון המון משחקים יוצאים לא גמורים, מלאים בבאגים ואחר כך יש מלא פאטצ'ים שמבעסים את המשחק (ראה ערך סטוקר החדש למשל, שקניתי אגב

ושיחקתי בכיף והתקדמתי אפילו ופתאום יש פאטצ' שגורם לכל השמירות שלי להיות שוות ל***), למה שאני אשלם על משהו לא גמור? זה כאילו קניתי BETA...

זו דוגמא אחת, אי אפשר לבוא רק לצרכן בטענות, התעשיה לא תמימה כמו הרושם שהיא מנסה ליצור, ועוד יותר במקומות

עם מיסויי גבוהה כמו בארץ למשל, שכל משחק לPS3 כמו שצויין עולה 500-300 שקל,טירוף בכל קנה מידה ולא מוצדק בשום אופן, באמת עדיף לקנות בחול דרך הרשת, אני מכיר את זה גם מתחומים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...