פיראטים הביתה! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיראטים הביתה!

Ramsses_II

Recommended Posts

תשלם על מה שאתה צריך. את כל השאר תשאיר בצד, כי אתה הרי לא צריך. מה אכפת לך כמה עולה מה שאתה לא צריך?

ובנוגע לסיפור טאוור רקורדס זה היה רק סיפור אחד. נכנסתי ויצאתי עם איזה 8 דיסקים של אביב גפן. זה מראה שאני באמת מעריך אותו. ואותו אף פעם לא צרבתי. היה לי עותק חוקי בבית והאזנתי לו. כשאח שלי עזב את הבית הייתי צריך לקנות עותקים משלי.

מה שאתה לא מבין זה שהפיראטיות מזיזה את שוק החומרה קדימה, והשוק הזה מניע את תחום התוכנה וחוזר חלילה. לדוגמא: פירטיות של וסדרות תרמה להתפתחות תעשיות חדשות של נגני מדיה, וטלוויזיות באבחנה גבוהה כבר נמצאות אצל חלק גדול מהציבור למרות שהאיכות של שידורי הטלוויזיה בארץ על הפנים. הגישה שלך שאם אתה לא יכול להשיג את המוצר אז אל תנסה אפילו להשיג אותו שגוייה מיסודה כי השוק זקוק לפירטיות עד כמה שזה נשמע קצת מצחיק.

שים לב גם שבסופו של דבר משחק מחשב שהרבה אנשים מכירים או אלבום ששומעים אותו יותר גם מצליח יותר במכירות כך שיש לחברות התוכנה והמדיה אינטרס שליותר ויותר אנשים תהיה גישה למוצרים שלהם. (כמובן שהם מעדיפים שזה יהיה בתשלום.. ;) ).

בקיצור, תמשיך לקנות בכסף כי זה חשוב וזה גם הדבר הנכון לעשות, אבל אל תנסה להבין אנשים שאין להם את הכסף ואל תנסה להטיף מוסר צבוע.

לדעתי אתה ילד צפונבון עשיר שגר בסביון ולא מכיר את המושג מחסור במזומנים, אבל זוהי רק דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל כשהפיראטיות "שולטת" בשוק הביתי, זה כבר בעיה, אני לא חושב שהיא מתלוננים אם הפיראטיות היתה נגיד 10%, וכל השאר היו קונים, אבל בישראל אם אתה קונה אתה פראייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כשהפיראטיות "שולטת" בשוק הביתי, זה כבר בעיה, אני לא חושב שהיא מתלוננים אם הפיראטיות היתה נגיד 10%, וכל השאר היו קונים, אבל בישראל אם אתה קונה אתה פראייר.

אני מסכים איתך וזו בעיה רצינית כי זה האופי הישראלי של "מגיע לי", "אני לא פראייר" וכו'..

אבל - אפשר בקלות להאשים גם את המחירים היקרים מעבר לפרפורציה הגיונית. הזכירו פה את הדוכן הפיראטי בשוק הכרמל. עובדה שאנשים בשוק כן מוכנים לשים כסף ולקנות את המוצר, אז בקלות אפשר להבין שמדובר פה במחירים שלא משתלמים ריאלית לציבור, ואם תהיה ירידה למחיר סביר אז רמת הפירטיות תרד פלאים. אתה באמת חושב שאם משחק מחשב בארצות הברית היה עולה 80 דולר מישהו שם היה קונה אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה לא מבין זה שהפיראטיות מזיזה את שוק החומרה קדימה, והשוק הזה מניע את תחום התוכנה וחוזר חלילה. לדוגמא: פירטיות של וסדרות תרמה להתפתחות תעשיות חדשות של נגני מדיה, וטלוויזיות באבחנה גבוהה כבר נמצאות אצל חלק גדול מהציבור למרות שהאיכות של שידורי הטלוויזיה בארץ על הפנים. הגישה שלך שאם אתה לא יכול להשיג את המוצר אז אל תנסה אפילו להשיג אותו שגוייה מיסודה כי השוק זקוק לפירטיות עד כמה שזה נשמע קצת מצחיק.

שים לב גם שבסופו של דבר משחק מחשב שהרבה אנשים מכירים או אלבום ששומעים אותו יותר גם מצליח יותר במכירות כך שיש לחברות התוכנה והמדיה אינטרס שליותר ויותר אנשים תהיה גישה למוצרים שלהם. (כמובן שהם מעדיפים שזה יהיה בתשלום.. ;) ).

בקיצור, תמשיך לקנות בכסף כי זה חשוב וזה גם הדבר הנכון לעשות, אבל אל תנסה להבין אנשים שאין להם את הכסף ואל תנסה להטיף מוסר צבוע.

לדעתי אתה ילד צפונבון עשיר שגר בסביון ולא מכיר את המושג מחסור במזומנים, אבל זוהי רק דעתי...

החלק הראשון - תירוץ.

אתה יכול להגיד שיש גם התקדמות טכנולוגית עם כל ההצפנות והחסימות באינטרנט של כרטיסי אשראי רק כי יש גניבת כרטיסים. שהרווחנו ממלחמת העולם השניה כי למרות שידעו תיאורטית את הידע לפצצת אטום, עשו אותה באותה מלחמה. והאניגמה. ממש שווה שמליוני אנשים נהרגו בשביל קפיצה בטכנולוגיה.

נכון, שבפיראטיות לא נהרגים, אבל אנשים לא מצליחים לצאת מהבועה ולחשוב אובייקטיבי. הם פוגעים. אם לא ישירות במנכ"ל של החברות, אז במנקה או בגרפיקאי.

ואני יכול להבין את הדיעה שלך, אבל אני לא. פשוט חשובה לי דרך ארץ לפני מותרות.

בגלל זה אני לא אוכל חיות ולא משתמש בדברים שנוסו עליהם. בגלל זה אני לא שומע לא מדיסק מקורי (תגיד מה שתגיד, אבל זה ככה), ואותו הדבר בנוגע למשחקים/סרטים. אני עובד בשביל הכסף ומחליט להשקיע איפה שאני רוצה. ולפעמים אני פשוט מקצץ בדברים שנראים לי פחות חשובים. רשימת מכולת פעם עשית? תמיד יש לך תקציב מוגבל, ותמיד אתה תרצה גם חלב, גם בשר, גם מצרכים לפאנקייק וגם גלידה. אבל זה לא נכנס בתקציב.

או שאתה רוצה לקנות מחשב. ויש לך תקציב. אז או שאתה מקץץ פה ומקצץ שם (חומרה), או שאתה חוסך וקונה את ה-מחשב שאתה רוצה, או שאתה הולך לאייבורי.

אם כולם ייקנו משחקים אז החברות יורידו מחירים (שוב, יש עדיין חנויות בחו"ל שכולם חייבים לבדוק!). אם הם לא יורידו מחירים, הצרכנים לא ייקנו, ואז הם יורידו מחירים. אין ברירה. הכל מתחיל בנו. אם נרצה ואם לא. כי אם זה לא אנחנו שמחליטים, אז עוד 3 חודשים אפשר לא להצביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך וזו בעיה רצינית כי זה האופי הישראלי של "מגיע לי", "אני לא פראייר" וכו'..

אבל - אפשר בקלות להאשים גם את המחירים היקרים מעבר לפרפורציה הגיונית. הזכירו פה את הדוכן הפיראטי בשוק הכרמל. עובדה שאנשים בשוק כן מוכנים לשים כסף ולקנות את המוצר, אז בקלות אפשר להבין שמדובר פה במחירים שלא משתלמים ריאלית לציבור, ואם תהיה ירידה למחיר סביר אז רמת הפירטיות תרד פלאים.

השאלה מה קדם למה? המחירים הגבוהים, או הפיראטיות שהעלתה את המחירים, כי בכל מקרה אחוז נמוך קונה.

ואני בטוח שאם מחיר משחק בארה"ב היה 80$ היו קונים אותו, קודם כל שם אין את גישת הכל מגיעה לי, אבל על מה שבאמת מגיעה להם הם נלחמים עליהם.

וגם שם יש אכיפה של הנושא, עדיין אתה יכול להוריד תוכן פיראטי ורוב הסיכויים ולא להתפס, אבל יש גם סיכוי שתתפס, ואם נתפסתה, הלך עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמריקיים חיים בעולם של שפע וקמצנות. רק תעלה להם את מחיר הבייגלה ב3 סנט, אתה תראה מאפיות נסגרות.

תראה מה קרה עם הדלק. מחיר גלון עולה 4 דולר. 3 שקל ו60 לליטר דלק. והם מתבכיינים שייקר ומפסיקים לסוע ברכב.

אז אם ממחיר משחק מחשב יעלה פי 4 ממחירו, הם יפסיקו לקנות ויורידו יותר ויותר מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה קדם למה? המחירים הגבוהים, או הפיראטיות שהעלתה את המחירים, כי בכל מקרה אחוז נמוך קונה.

ואני בטוח שאם מחיר משחק בארה"ב היה 80$ היו קונים אותו, קודם כל שם אין את גישת הכל מגיעה לי, אבל על מה שבאמת מגיעה להם הם נלחמים עליהם.

וגם שם יש אכיפה של הנושא, עדיין אתה יכול להוריד תוכן פיראטי ורוב הסיכויים ולא להתפס, אבל יש גם סיכוי שתתפס, ואם נתפסתה, הלך עליך.

המחירים האלה היו לפני הפיראטיות. באירופה ובארה"ב מרוויחים הרבה יותר ולכן המחיר יחסית הגיוני. בישראל אנחנו מרוויחים בשקלים ומשלמים בדולרים, ולכן למעשה נדפקים.

אי אפשר להתעלם מזה שהמחירים היקרים הם חלק מהסיבה לפופולריות של הפיראטיות בישראל. הציבור בישראל לא יוצא לרחוב כמו הציבור האמריקאי, אבל מצד שני גם לא מוכן לשלם מחירים מנופחים למוצרים שלא שווים את המחיר הזה.

אבל חוץ מהמחיר חייבים להודות שאנחנו באמת עם של גנבים חולירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, אני בעד P2P, המחירים המופלצים של משחקים עולים לי על העצבים, שלא לדבר על מערכות ההגנה שנותנות לי להתקים משחק פעמיים וחצי ולבכות אחרי זה.

אני יודע, מי אני שאקבע את הערך של מוצר שאני גונב, אבל זה לא נראה לי הגיוני שבמחיר של משחק לPS3 ברשת גדולה, אני יכול לקנות הארדיסק.

לדעתי צריך להפוך P2P לסטנדרט, אם גם ככה דוחפים לנו פרסומות בהתחלה של כל משחק, אז שכבר ידחפו אותן באתר, לפני ההורדה ושיעשו כסף מהמפרסמים, לדעתי זה יכול להצליח יותר מלסמוך על זה שנשלם 50$ למשחק.

ויש לי שאלה לכל מי שיקרא לי גנב, אם המחשב עולה לי 3K, והמשחקים עלו לי גם 3K [נגיד שכל המשחקים בשנה אחת עלו ככה], זה נשמע לכם הגיוני?

זה לא כסף שעדיף להשקיע במפרט? במיוחד כשאין חוק נגד הורדה, אלא יש חוק נגד ההפצה [כאן אני בונה על התמימות שלכם].

המשחקים האלה גם ככה לא יוכלו לעבור יותר מדי זמן, כי מבחינת החוק הם לא שלי לאחר X שימושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, תמיד הייתה ותמיד תהיה, אם זה כל כך מציק לך יש עם שלם של פיראטים, קוראים להם סינים ויש מיליארד מהם

אני מציע שתתחיל שם... :s07:

אתה זכאי לדעה שלך, אבל להתחיל לכפות אותה על אחרים? משטרה אזרחית וחשאית? זה לא נאו אנרכיזם סוציאליסטי (מה זה הבול שיט הזה),

זה פאשיזם... :bash:

חיה ותן לחיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מחיר הדלק בארה"ב כרגע חצי ממה שאמרתה.

ולומרות שהמחיר הדלק בארץ גבוהה פי 3 בערך מהמחיר בארה"ב, אני לא רואה שגונבים פה דלק.

אז זהו, שאם בארה"ב יעלו את המחיר בארה"ב של המשחקים פי 4, החנויות יפסידו המון כסף, כי בארה"ב אשכרה משלמים על מה שאפשר להשיג בחינם לעומת הישראלים המגניבים והלא פראיירים, בארץ יעלו המחירים? למי אכפת, במילא אף אחד לא קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, אני בעד P2P, המחירים המופלצים של משחקים עולים לי על העצבים, שלא לדבר על מערכות ההגנה שנותנות לי להתקים משחק פעמיים וחצי ולבכות אחרי זה.

אני יודע, מי אני שאקבע את הערך של מוצר שאני גונב, אבל זה לא נראה לי הגיוני שבמחיר של משחק לPS3 ברשת גדולה, אני יכול לקנות הארדיסק.

השוק קובע את המחיר, שזה אומר המוכרים מצד אחד והצרכנים שהם אני ואתה מצד שני.. בשוק נורמלי המחיר היה מתייצב על רמה סבירה שהיה מתאים לשני הצדדים. בשוק התוכנה המטורף בארצנו הקטנה זה פשוט לא קורה. יש תחושה שפשוט מוותרים עלינו הישראלים מראש בגלל שיודעים על אחוזי הפיראטיות הגבוהים, ולא מתאמצים לגרום לנו לקנות על ידי הורדת המחיר.

שמעו, תמיד הייתה ותמיד תהיה, אם זה כל כך מציק לך יש עם שלם של פיראטים, קוראים להם סינים ויש מיליארד מהם

זה נכון, לעומת הסינים אנחנו קדושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התארד זה נחמד שיש לך כסף נכון ?

אני חי רק עם אמא שלי ואחותי .

אחותי עכשיו לא עובדת כי היא התחילה ללמוד ואין לה זמן לעבוד .

אני עובד בערב כמה שעות ומרוויח בסביבות ה1500 לחודש .

אז רק אני ואמא שלי עובדים .

בכול הכסף הזה צריך לשלם חשבונות לשלם על הדירה אוכל וכו .

מה נראה לך שאני יעדיף לעשות , לעזור לאמא שלי אם הכסף או לקנות לי כמה משחקים ?

אני גם קונה משחקים אבל רק את אלה שיש להם MP מהנה .

למשל יצאו עכשיו שלושה משחקים ורק לאחד מהם יש MP .

אז מה אני יגיד לאמא שלי ?

שאני מעדיף לשלם 600 שקל על שלושה משחקים מאשר לעזור לך .

כשאני אומר לעזור אני מתכוון לזה שאני לא מבקש ממנה כסף ליציאות ולבגדים וכו .

ותאמין לי אנחנו חיים עכשיו די טוב .

אבל אם כל חודש הייתי קונה לעצמי משחקים שירים ועוד מבקש ממנה כסף . אז זה היה מאוד קשה לעבור את החודש.

אז תחשוב גם על האנשים שאין להם כסף בשביל לקנות כל חודש משחקים ושירים .

ואני מצטער שאתה סובל בגלל כל אלה שמורידים לעצמם דברים בגלל שאין להם כסף לקנות את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...