יצא DRIVER 8.11 של ATI - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא DRIVER 8.11 של ATI

EAD

Recommended Posts

אל תתאמץ לעשות OC יותר מידי לזכרונות.

יותר חשוב מהירות CORE

גם ככה הזכרונות של ATI מאוד מהירים (לפחות אלו שDDR5)

ולא תמיד אתה צריך כזה רוחב פס, במיוחד אם המעבד שלך (של הכרטיס מסך, אבל גם המחשב) לא מספיק מהיר כדי למלא את הזכרון.

בקיצור - לרוב הצוואר בקבוק שלך זה מהירות הGPU ומעבד, ולא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר, המעבד שלי ב3.2MHZ משהו שפתחת לי את צוואר הבקבוק.. לעומת הסטוק ב2.2 ותמיד מעבד חזק יותר יביא לשיפור בביצועי הכרטיס... ככה זה..

את הCORE גם משכתי עד כלות נשמת הכרטיס.

מעבד מהיר למלא זכרונות? :nixweiss:

בכל אופן נמשיך בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי.

לקחו כרטיסי ATI

שמו להם זכרונות בSTOCK או במהירות גבוהה בהרבה יותר

ההפרשים היו זניחים.

צריך מהירות גבוהה שאתה כל הזמן שולח טקסטורות לזכרון ומקבל, וצריך להיות המון טקסטורות וכו'.

עכשו, מכיוון שאתה משחק משחק כמו COD5 או FC2, המשחקים די "כבדים" על המעבד שלך, ומעבד GPU שלך, אז הרוחב פס של הזכרון לא מנוצל במלואו.

זה כמו שיהיה לך כביש שמאפשר לנסוע 200 קמ"ש אבל מכונית שלא מסוגלת כרגע להגיע ליותר מ120 נניח.

בקיצור, בכרטיסי מסך כיום (הוכיחו את זה כבר), יותר מהירות לא תוביל ליותר פריימים לשניה, בגלל צוואר בקבוק במקומות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי לגבי של .

המעבד של הכרטיס שלך - GPU

לא מספיק חזק כדי להעמיס מספיק על הזכרון.

בקיצור אתה לא מנצל אפילו 80 אחוז מן היכולות שלו, לכן OC או לא OC לזכרונות, לא ישנה הרבה.

ונחזור לנושא של הDRIVER

הוא נחמד מאוד!!

הכל רץ יציב בנתיים אצלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודבר קטן אחרון בנושא ה - HD4850 ו - OC.

הנה תוצאת ה - OC הכי גבוה שראיתי לכרטיס הזה - http://www.guru3d.com/article/gigabyte-radeon-hd-4850-1gb-gvr485oc1gi-review/12

מדובר על ה - HD4850 1GB OC של GB שהגיעו איתו ל - 811/2390 שזה מטורף!

אם גרסת ה - 512MB הלא מומהרת עם הזלמן עושה את זה (ה - 1GB OC יקר מדי ולרוב עולה 1060-1070 ומעלה וההכי זול עולה 1030 שזה לא משתלם גם כן בגלל קרבה למחיר ה - HD4870 SONIC) אני אתחיל להמליץ עליה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אצל מי האשמה, הדרייבר 8.11 או RIVATUNER

לא יכול לעשות OC דרך RIVATUNER, הם כנראה לא מתקשרים כמו שצריך.

יש כאן מישהו שניסה לעשות OC לכרטיס זהה עם RIVATUNER 2.11 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסתי.

Riva tuner כרגע יודעת לעבוד מבין הדרייברים החדשים שיצאו לאחרונה(8.11,8.10hotfix,8.10) אך ורק עם 8.10 הרגיל בגלל חוסר תאימות וכדו'.

יכול להיות שהגרסא הבאה של Riva tuner כן תתממשק מול ה8.11,קראתי על זה בפורומים של guru3d ובדקתי את זה אישית היום.

במקרה שלי,אם אני רוצה להגדיר תדר מהירות מעל 800MHZ לGPU בגלל שCCC מגביל אותי,אני חייב לעבוד עם ה8.10...ואז אין בעיות עם Riva Tuner..מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DRIVER טוב יכול לשפר ביצועים בעשרות אחוזים לפעמים.

לא בגלל שDRIVER משפר, אלא בגלל שDRIVER לרוב לא משפר!!

תחשוב על זה ככה, החומרה שלך אכן בעלת ביצועים מסויימים, אך זה בהנחה שהתוכנה יודעת לנצל אותה.

לדוגמא

אם המעבד שלך יודע לעשות כפל על ידי חיבור של 1 ועוד 1 ועוד 1.

או שיודע פשוט להשתמש באיזה פונקציה X שעושה את זה פי 10 יותר מהר.

אבל, אם הDRIVERS לא יודעים לפנות לאותה פונקציה X, אז הם ישתמשו בגרסה האיטית יותר.

זה כמו על רגל אחת, DRIVERS זה סיפור לא פשוט בכלל, ובעיקר בכרטיסי מסך יש המון מקום לאופטיזמציות וכו', ככה שתמיד יכול לשפר.

CCC

זה ATI CONTROL CENTER שמאפשר לעשות OC לכרטיס משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...