ספק מתח למערך SLI של 8800GT עד 600 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק מתח למערך SLI של 8800GT עד 600 ש"ח

HitmanX

Recommended Posts

אם המשכור שלך זה 200 שקל - אז אולי עדיף שתירגע קצת עם המחשבים.

ה750 כמו שרשמתי אולי יהיה יותר מדי, אבל זה בטח לא חסרון - אם כבר זה יתרון (פשוט לא כספי בעליל).

הפרו של אנרמקס הוא ספק מעולה. לגבי האולטרה שקט (שבתחום זה האנרמקס לוקח את הקורסאייר כל עוד מדובר על מאמץ גבוה) - כדאי שתבין מה זה - מדובר ברמות של אם אתה ישן 4 ס"מ מהספק אז לא תשמע אותו ועדיף שגם לא בשני ס"מ. אם יש לך מעבד אקסטרים, ואתה מהאנשים שעושים כלפי מעלה ולא כלפי מטה (אנדרקלוק) אז אתה לא מהאנשים של האולטרה שקט. אני עובד עם הTX650 והוא פחות או יותר בלתי נשמע, שקט יותר ממאוררים שעובדים אצלי על קצת יותר מ 1000 RPM, למעשה - מעולם לא שמעתי אותו - רק רואה את המאורר מסתובב.

בכל מקרה האנרמקס הוא גם מומלץ - אני יודע שהיום המחיר שלו די זול, אז כל עוד המחיר זהה הוא בהחלט עוד אופצייה. ההבדל בינו לבין הקורסאיר יתבטא כשתתחיל לעבור את ה450W ויותר לכיוון ה 550, מה שלא בטוח שיקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציוד הוא לא של 200 שקל מן סתם, בלוח אולצתי להתפשר היות והייתי מובטל.

משכור - מכשור, דיי דומה בשעה הזאת של הלילה :hat:, עדיין, הלוח נקנה מהסיבה לעיל, וכעת אני עובד...

כרטיס נוסף של 8800 כבר פה אצלי,ומחר סופסוף הולך להביא ספק :jump:

שקט זה עניין יחסי, כשאני הולך לישון - אז אני רוצה שקט (שכונה ארורה :pissed:)

לדחיפת אוויר עצמה אני דיי רגיל ככה שזה לא מפריע.

תבדוק כמה עולה, מבחינת דברים שקטים- אני יכול להמליץ לך או על ה Enermax pro82+ 625W, או על ה Coolermaster Silent pro 600W, שנחשב לאחד הספקים השקטים בשוק- בנוסף לעובדה שהוא ספק מעולה.

615 ש"ח

אז המחיר שפוי? לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין השקט, הקולרמאסטר דווקא יהיה עדיף (הוא גם מודולרי.), לפי הסקירות הרעש שהוא עושה אפסי. הוא מכיל מאוורר 14 ס"מ שלא עובר את ה 900RPM במאמץ.

אבל... תכל'ס, במנוחה (אני מניח שמתי שאתה ישן המחשב במנוחה), אתה לא תשמע אף אחד מהם.

615 שקל זה אחלה מחיר לאנרמקס, שווה ביותר. אם לא איכפת לך מהמודולריות (יש חברות שטוענות שיציבות המתחים של ספקים מודולריים נמוכה יותר בגלל שיש לכבל קונקטור בחיבור לספק.... לא הוכח, אבל ניחא) לך על האנרמקס

אם בא לך מודולרי- אני ממליץ על הקולרמאסטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...