מחשב 64 ביט הראשון (G5) יש למישהו בנצ'מרקים? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב 64 ביט הראשון (G5) יש למישהו בנצ'מרקים?

Decktor

Recommended Posts

נצא מנקודת הנחה שאפל לא בדיוק רוצים לזייף או לעוות תוצאות בנצ'מרקים.

אבל זה בדרך כלל יוצא שהבנצ'ים של החברה יותר "מדגישים" את עליונות המוצר שלהם

מאשר בנצ'ים בלתי תלויים לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה בדרך כלל יוצא שהבנצ'ים של החברה יותר "מדגישים" את עליונות המוצר שלהם

מאשר בנצ'ים בלתי תלויים לגמרי...

אני נוטה להסכים עם האסכולה שאומרת שאכן בנצ'מרקים של חברה שמייצרת את המוצר אינה אובייקטיבית. אבל - עדיין יש אבל! חברת בעצם מוציאה את המבחנים הללו ישירות מהכספת (הרי המחשב נשמר בסוד, וכמעט לא ראיתי אף תחזית לגבי המחשב החדש), ולמרות החדשה של דן (בעמוד הראשי - בנוגע לרמייה והטעיית המבחנים) אני מאמין שבסופו של דבר הBar's לא ישתנו (כאשר יגיעו המבחנים האולטימטיביים האובייקטיביים - כאילו שקיים דבר כזה) אלה באחזוים בודדים בלבד.

אוקי אתם טוענים ככה ? אז אני מסכים אבל השינויים באחוזים בודדים .

^

|

|

בשפה יותר פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאפל יש עבר ארוך של הונאת הקהל על ידי פרסום בנצמארקים מטעים - כמו הרצת פילטרים מאוד מסויימים בפוטושופ - כיונון הבנצמארקים באופן שאינו אופטימלי עבור המתחרה (כמו ביטול SSE2 בקומפלציה כמו שטוענים שהם עשו עם SPEC CPU2000) וכו' והשוואת מערכות בעל מפרט שונה כדי להציג נתון מסויים.

אבל גם בלי להסתמך עם הבנצים הנוכחים שאפל מציגה אפשר להגיד שהמעבד יהיה מאוד תחרותי.

לפני כמה חודשים בפורם המיקרופרוססורים הציגה תוצאות SPEC CPU2000 עבור PPC970 (הלו הוא G5) במהירות של 1.8Ghz שהיו רחוקים במרחק נגיעה מהמעבד המוביל של אינטל בזמנו - 4 3.06Ghz - ופה אני מדבר על השוואה לתוצאות האמתיות שאינטל שיחררה עבור המעבד שלה כשהם מקומפלות בקומפילר של ולא של GCC שבו השתמשה להשוואה שלה. ולכן במהירות של 2Ghz המעבד החדש יהיה מאוד תחרותי אם אכן הוא ישוחרר באוגוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...