HTC TOUCH HD, הגיע לארץ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC TOUCH HD, הגיע לארץ?

liav12

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

KoM,

תודה לך שוב, הביקורת עוזרת המון!

:xyxthumbs:

אני כל כך מחכה לשים את היד עליו, כמעט הזמנתי מארה"ב ב 800 דולר אבל אני מפחד על זה שאין אחריות ואי אפשר לדעת מה יהיה כשבן דוד שלי יביא לי אותו משם..מעדיף לקנות כאן עם אחריות וזהו.

ברגע שאקנה כמובן אעביר חוות דעת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אהלן,

לאחר שההזמנה שלי מחו"ל בוטלה עקב בלאגן שהיה לי, החלטתי להזמין מהארץ את המכשיר :-\

בכל מקרה ראיתי שהמחיר שלו לא כזה שונה מחו"ל, ורציתי לדעת האם אתם מכירים אתרים אמינים שאפשר להזמין מהם את המכשיר?

אני דימונאי, ורציתי לחפש בב"ש אף לא מצאתי שום מקום שמוכר את המכשיר הנ"ל.

ראיתי שבניופאן מוכרים את המכשיר אבל אני לא מכיר בב"ש חנויות כאלו.

כמו כן מצאתי אתר שמוכר את המכשיר ב 4100 ש"ח. אני לא יודע אם לסמוך עליו או בכלל על אתרים ששולחים בדואר מכשירים יקרים כאלו, לכן התכנון שלי היה לנסוע לת"א להביא את המכשיר משם..

http://www.omega-phones.co.il/product.asp?productid=322

משום מה האתר הנ"ל כמעט כל יומיים מוריד את המחיר שלו בעוד 20 ש"ח חח.

יש למישהו המלצות מהיכן אפשר לקנות את המכשיר? אני מתכנן לנסוע מחר לת"א ואולי הודעה מכם תחסוך לי נסיעה כזו ( אני דרומי כמו שרשמתי), אם אפשר מאיזור הדרום חנויות טובות שאתם מכירים זה יעזור לי המון!

TNX. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש הבדל די גדול בין המחיר בארץ לארה"ב אבל.

אני כבר מזמן לא מתעסק עם חנויות טלפונים בארץ אבל עד כמה שזכור לי אומגה פונס נחשבת לאחלה חנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לקנות ישירות מהיבואן הרשמי של בארץ , שהוא ניופאן , ולא לקנות מחנויות שונות ומשונות שסביר להניח שמייבאות אותם ביבוא אפור , ונותנות אחר כך אחריות מפוקפקת .

בניופאן המכשיר יעלה לך פחות או יותר אותו סכום , תקבל עברית יעודית שתוכננה במיוחד למכשיר , וגב קצת יותר רציני מאומגה פון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תודה על התשובות :)

אגב דיברתי עם אומגה פון והם אמרו לי שאני יכול להגיע לקחת מהם את המכשיר ללא בעיה..ויש הנחה גם על תשלום מזומן, שזה יוצא סופי וגם מקבלים עוד כמה שטויות כמו מטען לרכב שעולה עוד איזה 150 ש"ח ולא ראיתי שנותנים אותו בניופאן..אבל כמו כן אני מעדיף אחריות מאשר עוד כמה שטויות שמוסיפים לי.

מה אתם אומרים מומלץ רק ניופאן? למישהו יש נסיון עבר עם אומגה פון בנוגע לאחריות וכו'?

איך בכלל אני מגיע לניופאן בב"ש או טלפונית?...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...