Left 4 Dead - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Left 4 Dead - הדיון הראשי

TheReaper

Recommended Posts

• תגובות 286
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאלה שאמרו שהדמו היה קל מידי-

שיחקתי עכשיו במלא את אותו שלב שיש בדמו

נראה שהמשחק המלא הרבה יותר קשה מהדמו אני לא הצלחתי לסיים את המשימה (הגעתי לRUSH האחרון) אבל הרגתי בערך 1200 זומבים (ביחד עם שאר הקבוצה שלי)

מטורף מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק התחלתי את המשחק ואני דיי מאוכזב, הקבוצה שאיתי כל כך מפגרת !!!

אולי זה מפריע לי רק עכשיו בגלל שזה בבית סגור ובהמשך אני כבר לא ישים כל כך לב לזה

מתוך הסקירה של גיימספיי:

"the bots are very well-programmed. They play it safe, cover your back, spot boss zombies as soon as they show up... in short, all the things that you'll soon wish your human friends were good at."

http://xbox360.gamespy.com/xbox-360/left-4-dead/930843p1.html

ז"א שהקבוצה של הבוטים היא קבוצה אופטימלית מבחינת חיפוי והצמדות אחד לשני כמו שכדאי במצב כזה פשוט בלי הדחף לחקור כל חריץ. קבוצה אנושית טובה תחקור כל חריץ במפה בשביל נשקים\תרופות אבל גם יחפו אחד על השני. מצאתי לשמחתי יותר קבוצות שכן מחפות כמו שצריך ובאמת עוזרת מאשר כאלה שמתפזרים לכל מקום :)

הדבר שהכי אכזב אותי במשחק זה החסר האדיר בסיפור ממשי, זה אמנם לא משהו כזה מקורי אבל עם הניסיון של בהעברת סיפור טוב גם אם הוא לא כזה מקורי, פשוט לא ממומש כאן כראוי, וחבל \= המון שאלות קטנות שאפשר לבסס עליהן משהו עלילתי: 1) איך ולמה כל הבלגן התחיל? 2) איך התפתחו הבוסים הנגועים? 4) קצת יותר רקע ועומק על הניצולים. 5) איך הם נפגשו? ובמיוחד איך הם שרדו לפני שהם נפגשו? מילא ביל (לחם בויטנאם) ופרנסיס (אופנועון קשוח) אבל זואי (בת להורים עשירים, טוב היא בטח קנתה המון תחמושת, בגלל זה האקדחים הם בעלי תחמושת בלתי מוגבלת) ולואיס (עוזר בחנות אלקטרוניקה? מה הוא עשה? זרק עליהם מערכות סטריאו?)

יש לי עוד תקווה שנופתע לטובה בתחום גם אם זה יהיה בצורה עקיפה (מודים למשל).

המשפטים שהם זורקים תמיד בזמן הפוגה קורע אותי מצחוק, פעם אחת זה אפילו מנע ממני לכוון ישר! פרנסיס: "אני שונא בתי חולים. ורופאים. ואחיות. ועורכי דין ו..." (אין לי מושג מה ההמשך כי בדיוק נתקפנו בצורך עז להגן על עצמנו מגל ראשון ומפתיע, אבל עמדנו בזה כמו שצריך! :)

מה נותנים ההישגים? פרט לדירבון לעזור כמובן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב לשחק בדמו יותר? אני ממש רוצה לנסות את המשחק הזה.

מי שקונה, שמעתי שיש .

יש הנחה לקניית 4 רשיונות, וקראתי (לא יודע אם זה נכון) שאם פותחים חשבון סטים חדש אז מקבלים קופון של 10$ למשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקונה, שמעתי שיש מבצעים.

יש הנחה לקניית 4 רשיונות, וקראתי (לא יודע אם זה נכון) שאם פותחים חשבון סטים חדש אז מקבלים קופון של 10$ למשחק הזה.

מי שרוכש 4 עותקים משלם על 3

149$

בנוסף, יש מבצע טוב של חבילת valve ב 99$ שכוללת את המשחקים הבאים:

ncludes: Counter-Strike, Team Fortress Classic, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Half-Life: Opposing Force, Ricochet, Half-Life, Counter-Strike: Condition Zero, Half-Life: Blue Shift, Half-Life 2, Counter-Strike: Source, Half-Life: Source, Day of Defeat: Source, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life Deathmatch: Source, Half-Life 2: Episode One, Portal, Half-Life 2: Episode Two, Team Fortress 2, Left 4 Dead, Peggle Extreme

http://store.steampowered.com/app/500/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקונה, שמעתי שיש .

יש מצב אבל אסור לדבר על זה פה ...

בכל מקרה לפי הדמו זה כנראה משחק שמתאים בעיקר למולטי וגם הביקורות אומרות את זה

אל תקנה אם אתה בונה על הסינגל בלבד זה לא HL2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לעשות את הסינגל בCO OP, הבעיה שאני חושב שזה אפשרי רק בXBOX360.

חוץ מזה יש סינגל שחוץ מהמצב של הVERSUS והאנשים שאיתך הוא אותו דבר כמו המולטי (רק עם "עלילה").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...