Left 4 Dead - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Left 4 Dead - הדיון הראשי

TheReaper

Recommended Posts

• תגובות 286
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת הסנייפר דיי מיותר.. אבל יש שלבים שהוא יכול להיות נחמד , כמו בסוף של DEAD AIR.

לגבי הנשקים - אני כמעט תמיד משתמש בשוטגאן , אבל זה תלוי מה הקבוצה לוקחת גם כן, חשוב לשמור על איזון ככה שיהיה שני שוטגאן ושני M16.

למרות שגם M16 אחד זה בסדר, כי ככה אפשר להגן על הקבוצה גם מקרוב וגם מבינוני-רחוק.

חוץ מזה ככה אפשר להרוג את הטנק הרבה יותר מהר , ש3 אנשים יורים מפרקים עליו שוטגאן הוא ימות ממש מהר, למרות שבEXPERT מומלץ לא להתעסק עם הטנק יותר מדי. אלא להצית אותו עם מולוטוב ולברוח ממנו מסביב למפה. (הטנק מת אחרי 40 שניות בEXPERT ותוך 30 שניות בשאר הרמות אם הוא מוצת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשים זומבי מוד של CSS עם L4D באותו משפט... זה פוגע בשחקני L4D

בקיצור- אין ממש נקודות השוואה בינהם... L4D הוא משחק שמעודד שיתוף פעולה ורצח המוני של זומבים

אם אתה אוהב להרוג הרבה so called זומבים אז המשחק הזה בדיוק בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא רובה צלפים, פשוט הוא יכול להיות גם רובה צלפים. גם אני בהתחלה לא הבנתי למה הוא טוב, אבל הוא יכול לעבור דרך ארבעה זומבים בירייה אחת, הוא מאוד מאוד מאוד עוצמתי, ועם קצת אימון משתמשים בו כמו שצריך.

דרך אגב עוד טיפ. למי שמשחק באינטרנט, יש דרך לראות את רשימת השרתים שאפשר להתחבר אליהם.

בהגדרות KEYBOARD AND MOUSE, צריך להפעיל את הDEVELOPER CONSOLE.

אחרי זה תלחצו ~ ואז O, וייפתח חלון עם פקודות שמתחילות בO. פשוט תחברו את הראשונה (openserverlist או משהו כזה) וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה קניתי את LEFT 4 DEAD, שבו שיתוף הפעולה בין השחקנים הוא קריטי להתקדמות.

הגעתי למסקנה שאני צריך איזה מיקרופום כדי לדבר עם האנשים. עכשיו אני יודע שיש אוזניות + מיקרופון, אבל אני לא מעוניין באזניות, רק במיקרופון.

למישהו יש המלצה?

כמו כן יש לי דיבורית שכרגע אני לא יכול לחבר למחשב כי אין לDONGLE שלי לVISTA. אבל זאת נראית לי כמו אחלה אופציה.

מישהו משתמש בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...