Left 4 Dead - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Left 4 Dead - הדיון הראשי

TheReaper

Recommended Posts

• תגובות 286
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי את הדמו של L4D וזה ניראה טוב מאוד, סורס עדין מספק תוצאות יפות (עבר כמה שיפורים). יש הרבה רעש בתמונה (כמו בצילום בתנאי תאורה גרועים) אבל ניראה לי שהם רצו שזה יהיה ככה :nixweiss: הגרפיקה בערך ברמה של הסרטונים באנטרנט של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בינתיים בדמו וגם ברשת.

נראה משחק מהנה מאוד עם עלילה יפה.

יש את הדבר הזה שנקרא "DIRECTOR" שמחליט לפי המצב שלך כמה זומבים יבואו ומאיפה,

הוא בונה מצבי לחץ ומתח. מהנה. כמו כל משחק אחר של .

אני בינתיים כותב סיקור מקדים(PREVIEW) על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בחיים אל תתן למישהו גישה למשתמש , זה כמו זהב היום :smile1:

אבא שלי לא מרשה לי לקנות את המשחק :'( אין לי אפשרות לקנות בחו"ל והוא לא מוכן לשלם גם אם אני יחזיר לו, הוא שיחק בזה ואמר שזה משחק חולני ומיותר :lol: מה שמוזר זה שעד היום הוא משחק ב SOF2 ולא מפריע לו החולניות שם >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין חלאס לחפור!

אתה לא אוהב את המשחק, אז אל תשחק בו!

ובהקשר אחר: מישהו יודע מתי יהיה אפשר לשחק בדמו למי שלא הזמין את המשחק?

עוד לא החלטתי אם אני אוהב או לא צריך לחכות לדמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הדמו.

זה די קצר אבל יפה.

המשחק עצמו יהיה ארוך, מה גם שזה משתנה כל הזמן ואפשר לשחק בזה שוב ושוב ושוב.

המשחק עצמו יהיה 4 שעות, כשעה לכל פרק, עם אפשרות לגיוון בגלל שכל ה-SPAWNS (נשקים, תחמושת, תרופות, מיקומי זומבים, וסוגי זומבים) תמיד יהיו ב-RANDOM ככה שאי אפשר לשנן כל מפה וזהו.

מעניין גם מה יוסיפו לנו בעידכונים ומודים :jump:

לא נהנתי במשחק רשת כזה מאז טרייבס2 (כשהייתי בן 16) כ"כ הרבה גורמים כבר הכינו את המשחק הזה למעמד להיט! הכי התלהבתי מהאפשרות לצאת להפסקה ושבנתיים ייתפוס את מקומך. גאוני כשפתאום יש טלפון או סתם מתים להשתין :xyxthumbs:

הבוטים עושים עבודה לא רעה בכלל, ויאמר לזכות כל השחקנים ששיחקתי איתם שהם באמת רצים לעזרתך. אחרי הכל הם לא חייבים, אם שחקן מת אז בעייה שלו ואפשר להמשיך למקום המקלט.

אגב

חבר'ה אני אשמח לשחק איתכם (ונגדכם כשמשחק ייצא, איזה כיף זה רכישה מוקדמת) אז תוסיפו אותי כחבר בסטים

0d1umster

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה מצחיק

ביקורת ראשונה לגרסת האקסבוקס

95

Official Xbox Magazine

Left 4 Dead's simplicity offers purity of gameplay - the same reason that gamers keep returning to classic arcade games. Come to think of it, with a handful of levels and unpredictable events happening within them, Left 4 Dead has more in common with "Ms. Pac-Man" than just the eating. It's the same thing over and over - but when simple ingredients are perfectly prepared, what could be a mere snack becomes a feast. This one just happens to be on human flesh. [Holiday 2008, p.32]

http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/left4dead[br]פורסם בתאריך: 11-11-2008, 00:16:51

יהיה דמו לכולם?

למה לא?

http://store.steampowered.com/app/530/

תתקין סטים ויהיה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...